Лакове за нокти - 160

  • 41 181
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 295
Момичета, страхотни сте всички!
Долче, много дълги нокти... Оформени перфектно и със страхотен цвят ❤️
Витаминче, много добре се е получило 🙂
Мимоза, харесва ми твоята идея 😉
Тина, този цвят, такъв, какъвто е излязъл на снимката, страшно ми харесва.

# 706
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Катерина, не знам как го виждаш ти цветът, но определено не е толкова оранжев Simple Smile. Другата версия на пуул партито ми е такава.
Сега обмислям и аз Опи-та, и направо да ходя до Пепко за още една кутия за лаковете.

# 707
  • Мнения: 27 598
Наси, можеш да помолиш да забавят поръчката. От Спиди можеш да вземеш също в 7-дневен срок от офиса...
Катерина, благодаря!😊 Опасявах се с този ярък цвят да не изглеждат прекалено дълги ноктите (по-дълги, отколкото са), но всъщност не е така. Мисля, че скоро ще трябва вече да изпиля връхчетата...🙂
Мимоза, много хубав цвят!💚 От известно време често се лакирам, като оставам двете ръце различни- харесва ми много този ефект.🙂 Аз виждам (поне така ми се струва) розовите точки в броката, за жълто ме съм сигурна. Освен ако не е нюанс на жълтото, който е доста близък до златистото...
Тина, чуден лак, както и да излиза на снимките!😍 От кутиите за обувки по 4 лв ли купуваш за лаковете? Гледам ги от известно време (че в шкафа за лакове всъщност държа и друга козметика и не цялото пространство на този етап е заето само с лакове, затова държа лакове и в кутии от сладолед Фамилия; предимството е, че могат да се редят една върху друга)...🙂
Silviayo, случайно това розово да е номер 24 или 22?

Последна редакция: нд, 14 авг 2022, 21:42 от dolce miele

# 708
# 709
# 710
  • София
  • Мнения: 1 179
След толкова хубави и дълги нокти, се пльосвам с моите копчета. Аделайн от мен Heart

# 711
  • Мнения: 131
Боже толкова са краиви тези Пастели. Моля някой да донесе от тях от Турция. Веднага ще взема един такъв комплект! ❤️❤️❤️
Ти в кой град си?
В  София на Графа има магазинче за парфюми с цял щанд Пастел.

Къде по-точно се намира това магазинче ?

# 712
  • Мнения: 5 478
Мимоза, идеята ти е страхотна и ще я открадна. Grinning

От мен първо едни много големи (за мен) голи нокти, само по гел, защото бях обещала май на Долче да покажа:


И после един класически френски си направих след поддръжката:

# 713
  • Мнения: 3 640
AraBesqUe,
Би ли казала /извинявай ако вече си/ защо съвместяваш гел и обикновен лак? Задържа ли се по-дълго лака, по-здрави ли са ноктите? Въобще всичко ме интересува..
И сама ли си го правиш?

# 714
  • Мнения: 27 598
Арабеск, и моят гел е някакъв такъв. Но имам и прозрачен. Имаш много хубави линии на израстване на ноктите. Моите не са така еднакви, особено на безимените...

# 715
  • Мнения: 2 883
AraBesqUe, с лентички ли направи френския? Много добре се е получило! 😍

# 716
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Долче, от кутиите от 4 лв. на Пепко ползвам за лаковете, събират 99% от лаковете ми прави, ако някой не се събере го слагам легнал между капачките на другите. Затварят се плътно с капака и ги редя една върху друга. Ето ги:

Много хубава Аделайн!

# 717
  • Мнения: 2 883
Тина, какъв размер са кутиите?

# 718
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 480
Тина, колко лака имаш горе долу ?

# 719
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Наси, никога не съм ги броила, нямам представа. Някои лакове са между капачките на другите поради липса на място, и не се виждат.
Вътрешните размери на кутиите са 30х16,5 см, дъбочина около 9,5 см.

Общи условия

Активация на акаунт