Лакове за нокти - 160

  • 41 180
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 478
Моите са в шкаф за дрехи с чекмеджета 2 заемат тук имам около 600 , а в село 500+  покрай Долс ги преброих.Преди бяха в шкафче с пластмасови чекмеджета от Кауфланд . Трябва и тези от село да донеса. Пак ще ги мисля като място.

# 721
  • София
  • Мнения: 10 587
Боже толкова са краиви тези Пастели. Моля някой да донесе от тях от Турция. Веднага ще взема един такъв комплект! ❤️❤️❤️
Ти в кой град си?
В  София на Графа има магазинче за парфюми с цял щанд Пастел.

Къде по-точно се намира това магазинче ?
Като слезеш на МС Патриарх Евтимий тръгваш по Графа посока Сердика, от дясно има много магазинчета. Едното е само за парфюми, а до вратата има голям стелаж на Пастел. Съвсем близо е до МС.
Нямам точен адрес, гледах на гугъл мапс, но не е отбелязано.
Дано съм обяснила добре.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Сеш вит е наличен в мейкъп на 9 лв. Аз съм пас.

# 723
  • Мнения: 2 494
Perfect Gel Look 525


# 724
  • Мнения: 5 478
Благодаря, момичета!
Френският не е с ленти, на ръка рисувам. Просто много години го правя и затова вече става почти на всеки пръст равно Satisfied

Слагам си гел при маникюристка, защото преди година ноктите ми се влошиха в следствие на употребата на заздравител с формалдехид прекалено дълго. Евелин 8 в 1. Поне това е единствената причина, която намерих аз.
Сега обаче толкова ми харесва, че нямам намерение да спирам Smile Лакът не пада, докато не го махна аз. Ноктите ми се супер плътни, твърди и имат страхотен обем на самата плочка.

# 725
# 726
  • При децата ми
  • Мнения: 6 078
Благодаря, момичета!
Френският не е с ленти, на ръка рисувам. Просто много години го правя и затова вече става почти на всеки пръст равно Satisfied

Слагам си гел при маникюристка, защото преди година ноктите ми се влошиха в следствие на употребата на заздравител с формалдехид прекалено дълго. Евелин 8 в 1. Поне това е единствената причина, която намерих аз.
Сега обаче толкова ми харесва, че нямам намерение да спирам Smile Лакът не пада, докато не го махна аз. Ноктите ми се супер плътни, твърди и имат страхотен обем на самата плочка.

И аз съм така от три месеца. Всъщност от бала на детето. Много, много си ги харесвам така! Heart Eyes За пръв път през живота си имам дълги нокти, и то на всичките пръсти! Heart Eyes Не се чупят, не се делят, твърди и здрави са! Мия, чистя, в градината градинарствам, абе лака не мърда! Heart

# 727
  • Мнения: 2 828

Наличен в makeup

# 728
  • Мнения: 27 598
Аз започнах да слагам гел не толкова заради дължината, колкото за укрепване и апекс. Лаковете и преди ми издържаха по около седмица иначе.🙂 Сама си го слагам.
Момичето.и.морето, много добре си уловила шимъра на Перфект 525.🙂

# 729
  • Мнения: 19
sK.jpg[/img]
Само със заздравител

Последна редакция: пн, 15 авг 2022, 16:40 от LaceDettaiills

# 730
  • Мнения: 92
Кой е заздравителя,много ми харесва 😀

# 731
  • Мнения: 1 691
21 cosmetics 58

# 732
  • София
  • Мнения: 1 874
LaceDettaiills, не виждам снимката, при мен ли е проблемът? Стана ми интересно за заздравителя

# 733
  • София
  • Мнения: 1 179
Уф, тоя пусти Сеш. Влизам в темата и виждам, че сте писали за наличности в Мейкъп. Влизам в Мейкъп, мятам в кошницата 4 бр., разглеждам си да не се мина и да си взема още нещо....но нищо не си харесах, викам си айде шА взема повече Сеш, иии само 4 бр. Счупих си ръцете да пусна поръчката Joy

# 734
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 335
Кога го изкупихте ма, кака?

Общи условия

Активация на акаунт