Косопад - тема 23

  • 31 925
  • 759
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 048
Не знам , този който аз имам е на същата марка, но си го взимам от турски магазин , почти на същата цена като в Лили, но 500 мл. Дори да не помогне,  няма да ме е яд, че е почти без пари😆 Аз лично възлагам повече надежди на приорина.

# 136
  • Мнения: 22 935
За резултат при косопад един месец е малко.Трябва да минат 4-6 месеца да се види какво се случваи дали една терапия действа.

# 137
  • Мнения: 856
И аз се присъединявам с проблема косопад.
Винаги ми е падала малко повече от нормалното,  но за първи път забелязах стабилно оредяване отпред на бретона. Направо се виждам скалпа отдолу , което при мен не типично .Преди години имах хипофункция , но в момента изследванията са ми добре, без дори да приемам медикаменти .Започнах да пия приорин, отделно си взех един турски шампоан с чесън, мажа с парусан тоник и едни енергизиращи ампули на алфпарф. Надявам се до месец да видя ефект иначе тръгвам по лекари. Някой пил ли е приорин,  дали се качват кг от него. Аз много качвам от витамини и се притеснявам, вече се чудя дали трябва да избирам между повечко кг и коса 🤨
Приорин би трябвало да спре косопада до 1-2 месеца, но е препоръчително да се пие поне 3 месеца. За мен това е най-добрият продукт против косопад на пазара. Препоръчах го малко по-напред в темата. Не съм забелязала да качвам килограми от него.
Отскоро пак имам силен косопад, както всяка година по това време, и тези дни отново ще започна да пия Приорин. На мен само това ми помага, но трябва да се натрупа в организма, за да има видим ефект. Не става за 1-2 седмици.

# 138
  • Мнения: 975
Аз съм пила Приорин още когато навлезе на пазара. Никакъв ефект. Всички терапии са по 3 месеца за да има ефект. Преди бях доволна от Пантовигар. Някой дали го е купувал наскоро? Не се внася в БГ от години

# 139
  • Мнения: 7 574
Здравейте, maxi hair само от iheb ли може да се купи, не откривам в нито един български сайт добавката. Ако някой знае аптека или онлайн моля за линк, благодаря

В базар бг продават хранителни добавки от сайта , тези дни ми попадна.

# 140
  • Мнения: 856
Аз съм пила Приорин още когато навлезе на пазара. Никакъв ефект. Всички терапии са по 3 месеца за да има ефект. Преди бях доволна от Пантовигар. Някой дали го е купувал наскоро? Не се внася в БГ от години
При Вас имаше ли някакъв здравословен проблем? Какво спря косопада?
Когато имам сезонен косопад (най-често през лятото), Приорин ми помага след месец и половина-2, но го пия 3 месеца, както е препоръчително.
След прекаран ковид го пих около половин година, защото косопадът беше жесток и трябваше повече време, за да подейства. Според мен зависи какъв е проблемът.

# 141
  • Мнения: 975
Бях взимала Приорин заради сезонен косопад. Не е имало тогава здравословен проблем. Дали можете да дадете повече информация за косопад а след Ковид? Колко време след това се появи и освен Приорин нещо друго правихте ли?

# 142
  • Мнения: 2 826
Аз съм пила Приорин още когато навлезе на пазара. Никакъв ефект. Всички терапии са по 3 месеца за да има ефект. Преди бях доволна от Пантовигар. Някой дали го е купувал наскоро? Не се внася в БГ от години
Аз съм пила Пантогар (не знам дали е същото?), поръчвах си го от амазон с доставка от Германия - излизаше ми златен на онова време, сега не съм гледала цени и доставки. Никакъв ефект. Поне при мен.

# 143
  • Мнения: 975
Да, Пантовигар и Пантогар са едно и също. Наскоро четох  ревюра във английският амазон за Витабиотикс - коса, техният продукт. Може би има ефект, но при тях проблема е че са много голями хапчета съдържат много и в големи дози и дразнят стомаха. Аз съм взимала техните витамини за бременни и дори когато не бях бременна много ми дразнеха стомаха. Иначе бих опитала с Витабиотикс.

# 144
  • Мнения: 856
Бях взимала Приорин заради сезонен косопад. Не е имало тогава здравословен проблем. Дали можете да дадете повече информация за косопад а след Ковид? Колко време след това се появи и освен Приорин нещо друго правихте ли?
Появи се 3-4 месеца след боледуването и продължи около 5-6 месеца. Косата ми доста оредя. Приорин подейства след около 4-месечен прием. Там, където ми беше окапала повече (например около челото), се виждаше нова коса след приема на Приорин. Друго не съм използвала, защото от никоя друга хранителна добавка или шампоан не съм видяла ефект преди. Само това си купувам при косопад, но на мен ми помага.

# 145
  • Мнения: 2 826
Да, Пантовигар и Пантогар са едно и също. Наскоро четох  ревюра във английският амазон за Витабиотикс - коса, техният продукт. Може би има ефект, но при тях проблема е че са много голями хапчета съдържат много и в големи дози и дразнят стомаха. Аз съм взимала техните витамини за бременни и дори когато не бях бременна много ми дразнеха стомаха. Иначе бих опитала с Витабиотикс.
Брей, че какво толкова съдържат тия витамини, че така да дразнят 😳

# 146
  • Мнения: 975
Доорс, нищо по-различно не съдържат Витабиотикс. Казват , че помагат. Обаче за мен хапчето е гигантско сравнявам го с Центрум което също ми е гигантско. След като го изпия започват едни стомашни неразположения... Даже на опаковката им пише да се взимат с храна, което е ясно защо. То близо 20-30 витамина как да се съберат в таблетка Blush

# 147
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Аз се спрях на Maxi hair, дано да ми намали косопада. Много се чудех между Maxi hair и на Солгар, може би ще ги редувам. Задължително ли е да се пият само три месеца или може и повече без прекъсване.

# 148
  • Мнения: 647
Ще разкажа моят опит с косопада и борбата с него, тъй като излезе успешен и сполучлив.
Преди години от коса до почти кръста се наложи да остана с такава до раменете, заради обилен косопад.
Драстичната подстрижка беше препоръчана като първа стъпка от дерматолога, който посетих.
Второто нещо, което ме накара да направя е да преброя (доколкото е възможно) колко косъма падат на ден .. броих, смятах, записвах и в края на деня дръпнах чертата - 400 +
Казвайки й резултатът, ме изпрати на изследвания, но преди това ми предписа шампоана на Дюкре Анафаза и тримесечния курс на Дюкре лосиона Неоптид.
Направихме изследванията и видяхме, че да, има отклонение, което отдадохме на силен стрес и продължих с продуктите.
Още в първия месец от употребата им видях как си сресвам косата с четката по дължина и на четката не остава и косъм.
Така изкарах тримесечното лечение успешно.

# 149
  • Мнения: 27 571
А какви бяха изследванията и отклоненията?

Общи условия

Активация на акаунт