Колаген

  • 19 823
  • 101
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 028
Да дам отзив за Неосел-при мен-нищо за 2 опаковки .

# 31
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Аз поръчвам от айхерб
ето я силиката https://www.iherb.com/pr/california-gold-nutrition-choline-silic … fl-oz-59-ml/96259

Намаления има постоянно,но трябва да се следи. Витамини пия комплексни със сериозна доза вит. Ц ама гледам да не прекалявам,че пия и антиоксиданти ииии Grinning. Абе блондинска работа,но ефект си има видим.

# 32
  • Мнения: 1 221
Да дам отзив за Неосел-при мен-нищо за 2 опаковки .
Какъв резултат очакваш.

# 33
  • Мнения: 3 028
Кожата ми не е по-хидратирана/изобщо не говоря за бръчки Simple Smile / ,никаква промяна нито в косата и косопада,нито в състоянието на ноктите-нищичко от описаното .Само сякаш ми се появиха леки отоци под очите-като подпухнало.Днес пих последното и ще видя след седмица как ще е и дали ще спрат да се появяват-не съм имала преди никога.

# 34
  • Мнения: 44

Здравейте
Аз си взех от този течен колаген.рибен.
Взех го против бръчки.
Четох много по темата за колагена.
Има много видове, всеки е за различни цели.
Има значение е в какъв състав е за усвояването.
Това може да е причина да има недоволни.
Та за бръчките трябва рибен.
Този е в добър състав и като цена излиза по евтино от подобни на пазара.
Почвам да пия , остава само да кажа дали има ефект.

# 35
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
И ако човек има алергия към морски продукти?
Maрката има и веган колаген.
 Нонинтересноро е, че в ФБ странуьата им няма мнения.
Една опаковка е стига  за 20 дни.

Последна редакция: вт, 25 окт 2022, 20:33 от sl

# 36
  • Мнения: 853
Така , при мен нещата се оказаха от друго - проблем със ЩЖ.Но взех за баща ми   https://www.swedishnutra.bg/techen-kolagen-za-stavi-joint-suppor … 00-mg-500-ml.html  - понеже падна и си нарани коляното ... Сега пие 2ра бутилка но още след първата каза че има ефект .Смятам и аз да пия - ама първо да оправя другите неща

# 37
  • Мнения: 235
Кожата ми не е по-хидратирана/изобщо не говоря за бръчки Simple Smile / ,никаква промяна нито в косата и косопада,нито в състоянието на ноктите-нищичко от описаното .Само сякаш ми се появиха леки отоци под очите-като подпухнало.Днес пих последното и ще видя след седмица как ще е и дали ще спрат да се появяват-не съм имала преди никога.
Интересно е, че го споменавате. И аз за пръв път преди около два месеца си взех две опаковки колаген-този, който prinzesata беше дала (извинявам се, не му помня точно името) и този на Neocell-по една опаковка от двата. И от както ги пия наистина сутрин очите ми са подпухнали, а за целия си 40-годишен живот съм се събуждала в единични случаи с подпухнали очи, ако съм консумирала нещо много солено предната вечер. Изключително странно ми стана и то отведнъж ежедневно се будех с ужасни торбички под очите и се чудех на какво се дължи. Но сега като прочетох написаното от reninel мисля, че може наистина да е от колагена.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Пийте повече вода,ама наистина повече. 3л е минимума. Когато не пия вода и аз се събуждам като жаба в очите. Това е чист протеин и организма иска много вода за усвояването му. Денис в темата за айхерб не светна на това с водата и от тогава нямам ядове.

# 39
  • Мнения: 235
От как се помня пия по много вода-между 3 и 4 литра на ден, лятото може и повече. И съм така от дете. Едва ли е от това.

# 40
  • Мнения: 3 028
И аз пия от как се помня по 2-3 литра.Не е от това.Ощв по -големи бяха от хиалуроновата като пих

# 41
  • Мнения: 1 431
Здравейте. Бихте ли ми препоръчали колаген за болки в китките и пръстите. Въобще болки в ставите. Кой от вас има сходен проблем и колагенът му е помогнал ?

Последна редакция: чт, 27 окт 2022, 19:12 от veseuka

# 42
  • Мнения: 535
Здравейте. Бихте ли ми препоръчали колаген за болки в китките и пръстите. Въобще болке в ставите. Кой от вас има сходен проблем и колагенът му е помогнал ?
За стави е колаген тип 2.Но най добрия вариант е да се редуват колаген тип 1и 3 с колаген тип 2.За по добро усвояване трябва да се комбинират с витамин С над 300 мг.

# 43
  • Germany
  • Мнения: 2 007
Пила съм рибният колаген на Neocell https://de.iherb.com/pr/neocell-marine-collagen-120-capsules/16756 много пъти. При мен видим ефект има само на ноктите, стават много здрави и хубави. За кожата не мога да кажа, пия си колаген непрекъснато, просто сменям, каквото си харесам на момента.
Никога не съм го пила сутрин на гладно, винаги май вечер преди да легна, нито пък пия много вода. Не съм се подувала от него, а и от никой друг. Винаги си пия колагена с капсула омега 3.
За болки в ставите по-добре глюкозамин да се пробва.

Последна редакция: чт, 27 окт 2022, 16:08 от PeaPink

# 44
  • Мнения: 765
И аз съм пила колагена на Неосел, но Бюти, който е с хиалуронова киселина. Не съм имала торбички или поне не ми е направило впечатление. Сега обаче и аз търся подходящ за ставни проблеми, по - скоро при остеопороза.

Общи условия

Активация на акаунт