❤Октомврийчета тема 3🍇

  • 37 829
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7
Момичета имам питане, вчера бях на ФМ 22 ра седмица.. и самото изследване беше супер грубо защото си беше сложило ръчичките на лицето. Но доктора ме натискаше супер силно... цяла вечер неможах да спя от болки се едно някой ме е ритал в корема ... като цяло на мене не ми се струва нормално, но въпреки всичко нормално ли е ? Аз съм за да се види хубаво бебчето, ама мисля, че ще ми излезнат и синини...


Здравей и аз в петък бях на същото изследване и 4 часа ме мъчи доктора гледа ме 6 пъти и се опитваше да събуди бебчо за да му измери всичко. Сега във вторник съм пак за да си довършим измерванията. Нормално е и аз имам лека болка а и за определеното изследване има диапазон от 2 седмици и може само сега да види определени неща после вече е късно

# 76
  • Мнения: 225
Момичета, споделям една статия за стволовите клетки, ако ги проучвате: https://m.offnews.bg/news/Interviu_66/Imat-li-prilozhenie-zamraz … 15389.html?page=2

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 479
Момичета, ползвате ли възглавница за бременни и може ли да препоръчате марка?
С предишната бременност имах подарена и съвсем буквално я съдрах от ползване. До скоро нямах нужда, обаче ми става все по-некомфортно да спя настрани и обмислям да си купя.

# 78
  • Мнения: 400
Момичета, ползвате ли възглавница за бременни и може ли да препоръчате марка?
С предишната бременност имах подарена и съвсем буквално я съдрах от ползване. До скоро нямах нужда, обаче ми става все по-некомфортно да спя настрани и обмислям да си купя.
Аз много се чудих дали да си взема и ще се радвам на отзиви. Засега успявам да спя и да си намеря удобна поза и затова се въздържам.

# 79
  • Мнения: 27
Момичета, ползвате ли възглавница за бременни и може ли да препоръчате марка?
С предишната бременност имах подарена и съвсем буквално я съдрах от ползване. До скоро нямах нужда, обаче ми става все по-некомфортно да спя настрани и обмислям да си купя.
Аз много се чудих дали да си взема и ще се радвам на отзиви. Засега успявам да спя и да си намеря удобна поза и затова се въздържам.

Ето тази ползвам аз, взех я още в края на 4ти месец и си я мъкна навсякъде с мен, удобна ми е много. Твърда е, дава опора, калъфката се сваля. Дойде много бързо след като я поръчах. По препоръка от форума я избрах.

https://detetovteb.com/bremenni-i-karmene/vazglavnitsi-za-karmen … na-bezhovi-zvezdi

# 80
  • Мнения: 36
Здравейте момичета, аз преди месец си взех такава възглавница, струваше само 30лв, счупвам я от ползване. Имах болки в кръста и опашката, на 2рия ден след като започнах да я ползвам изчезнаха. Дори мисля сега и на морето да си я нося 😂 Калъфката се сваля и се пере.

# 81
  • Мнения: 1 108
И моята е подобна, бях я взела от Лидъл. Беше мн изгодна но не помня колко беше точно. Е вероятно тези U образните са по-удобни. Аз не мога без възглавницата, на морето я забравих и се поизмъчих.

# 82
  • Мнения: 26
Има ли и други мами от вас,които са избрали Щерев за следене и раждане ❤

# 83
  • Мнения: 54
Момичета, знаете ли откога започва меренето на тонове? От коя г.с?
Друго - правили ли сте изследване на кръвна захар и в коя седмица?

# 84
  • Мнения: 1 108
Тоновете мисля, че бяха от 8ми месец натам, поправете ме ако греша.
А кръвна захар ми пускат всеки месец още от 3тия мисля.

# 85
  • Мнения: 54
Е значи е крайно време да изследвам моята, че вече съм в 25 седмица. Досеха не са ми я изследвали. Имам само еднократни ПКК плюс микробиология, кръвна група изследвания.

quote author=blue_eyez link=topic=1456898.msg44974919#msg44974919 date=1656447637]
Тоновете мисля, че бяха от 8ми месец натам, поправете ме ако греша.
А кръвна захар ми пускат всеки месец още от 3тия мисля.
[/quote]

# 86
  • Мнения: 36
При мен кръвна захар за момента два пъти са ми изследвали заедно с ПКК и още някакви неща. Веднъж в 3тия като се регистрирах и веднъж сега в 6тия.

# 87
  • Мнения: 329
Кръвна захар и глюкоза едно и също ли е? А иначе моята аг вчера ми каза от 34 та натам за тонове 🤷🏼♀

# 88
  • Мнения: 75
Кръвна захар и глюкоза едно и също ли е? А иначе моята аг вчера ми каза от 34 та натам за тонове 🤷🏼♀
Да , просто едното е медицинското наименование за изследване. От латински.

# 89
  • Мнения: 400
Кръвна захар и глюкоза едно и също ли е? А иначе моята аг вчера ми каза от 34 та натам за тонове 🤷🏼♀
Едно и също е.
Моята съм я изследвала 2 пъти до сега и беше супер.
Моя АГ за тонове каза - след 32г.с, ако няма някакви предпоставки от преди това, че бебето не се чувства добре и ще го преценим на ФМ. Някои жени ходят от 28г.с на тонове.
На мен все по-трудно ми става да си намеря удобна поза за спане. Не толкова, че на мен нещо ми е некомфортно,а  че понякога явно натискам бебето и веднага се включва с ритници, бутане, мърдане и трябва да сменя позата и така 100 пъти докато се нагодим. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт