Иглотерапия за отслабване

  • 12 216
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 605
predi 5-6 godini maika mi si priloji tozi metod za otslabvane i efekta be6e porazitelen.ne e pazila nikakva dieta,osven ograni4enie v sladkite izdeliq.igloterapiqta se izpolzva za lekuvane na vsqkakvi bolesti.maika mi ima6e problem sys syrceto i 6titovidnata jleza i blagodarenie na tezi igli,rezultati te  i bqha v norma.za syjalenie lekarkata,koqto i gi prave6e zamina za kuveit,no ako nqkoi re6i da se podlaga na tazi terapiq trqbva da otide pri profesionalist,za da ne polu4i drug efekt Wink
Ще ми дадеш ли координатите моля те?

# 16
  • Мнения: 46
Препоръчвам ви д-р Еленкова.При нея за 3 месеца свалих 8 кг ,отделно намалих обиколките.Освен иглотерапия тя прилага масаж, хранителен режим и хомеопатия. Килограмите свалих за периода юни-август,а до сега се старая да ги задържа ,пък напролет се надявам да продължа. Много съм доволна! Тел е 0888506164. Тя извършва преглед за изготвяне на програмата ,като цената на прегледа беше 35 лв, и самата процедура също струваше 35 лв(цените са от мин година), отделно се заплащат иглите. Много голям специалист и професионалист е! Горещо я препоръчвам!

# 17
  • Мнения: 1 540
Аз съм ходила! За 7 месеца свалих 9 кг. - което въобще не ми се струва много / а при мен има за сваляне/ Ходи се 1 път в седмицата - поне при мен беше така. Подтиска се апетита и същевременно си на диета / без никакви въглехидрати. Моите познати които ходиха свалиха по около 15 - 20 кг , за същото време, така че е много индивидуално. За 1 месец излиза около 130 лв. След това ако не се ограничаваш много бързо се качват отново / килограмите

Не съм ходила, но ми се струва че диетата си е казала думата, а не процедурите  Confused

# 18
Всичко е възможно - мой колега с иготерапия се стопи направо... Просто му беше подтиснат апетита и не хапваше както преди.
Много Ви моля попитайте за координатите на лекара.Ще Ви бъда благодарна да ми ги изпратите на емейл: rumi_ste@abv.bg

# 19
и така и тука ще реша аз да се намеся- препоръчвам ви за иглотерапия китаеца Шън Фей от варна кабинета му е в спортна зала варна- много е добър като специалист- илотерапевт:

# 20
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Аз съм ходила! За 7 месеца свалих 9 кг. - което въобще не ми се струва много / а при мен има за сваляне/ Ходи се 1 път в седмицата - поне при мен беше така. Подтиска се апетита и същевременно си на диета / без никакви въглехидрати. Моите познати които ходиха свалиха по около 15 - 20 кг , за същото време, така че е много индивидуално. За 1 месец излиза около 130 лв. След това ако не се ограничаваш много бързо се качват отново / килограмите

Не съм ходила, но ми се струва че диетата си е казала думата, а не процедурите  Confused
Напълно подкрепям. Аз съм ходила преди години - не си заслужава. С разумен режим и спорт свалих много повече килограми, отколкото с иглотерапията.

Общи условия

Активация на акаунт