Гел против белези вече и с UV защита - Kelo-Cote SPF 30

  • 5 977
  • 145
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 672
Знам, че белезите трябва да се защитават от слънцето, понеже е нарушена структурата на кожата.
Белегът не трябва да е на повече от 2 години, за да има ефект гелът против белези.

# 76
  • Мнения: 2 701
Зная, че белезите трябва да се пазят от слънцето. Белегът не трябва да е на повече от 2 год.

# 77
  • Мнения: X
За пръв път прочетох, че белезите трябва да се пазят от слънце.
Белегът не трябва да е на повече от 2 години, за да се повлияе добре.

# 78
  • Мнения: 156
Да, знам че слънцето вреди на белезите. Белезите, който се третират с препарати и мазила за заличаване не трябва да са на повече от 2 години.

# 79
  • София
  • Мнения: 665
Нямах представа,че белезите са по уязвими за слънцето от останалата кожа. Предполагам, че колкото и да е стар белега би било добре да се маже с Кело-Кот.

# 80
  • Мнения: 1 138
Не по-стар от 2 години трябва да е белегът, а лично аз слагам слънцезащита след като заздравее или лепя лейкопласт, ако е на лицето например. Не знаех, че има гел против белези с УВ защита.

# 81
  • Мнения: 134
Да, знам че слънцето оказва негативен ефект върху наранената кожа. Кело-кот би бил ефективен при белези, които са на по-малко от 2 години.

# 82
  • Мнения: 209
Имахте ли представа, че белезите трябва да са защитени от слънцето и според вас колко стар белег може да третира Кело Кот?

Да, белезите трябва да се защитават от слънцето, защото кожата е нежна.

Белегът не трябва да е на повече от 2 години, за да има ефект от гелът.

# 83
  • Мнения: 492
знам, че белезите трябва да се пазят от слънцето, особено ако са скорошни. кело-кот е ефективен при белези на до 2 години.

# 84
  • Мнения: 2 648
Много добре знам, че трябва белезите да се пазят от слънцето, скоро “изпуснах” така един белег от дълбока пъпка и в резултат ми се появи пигментно петно 😣.
Ще пробвам този вариант на Kelo-Code, дано помогне.
Иначе - тук прочетох, че белезите трябва да са на не повече от 2 години, за да има ефект от мазането.

# 85
  • Мнения: 2 627
Зная, че белезите трябва да се защитават от пряката слънчева светлина, понеже кожата е доста нежна и чувствителна. До колкото разбрах от темата, на не повече от две години.

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 443
Да, знам че белезите трябва да се защитават от слънцето.
Кело-кот е ефективен за белези до 2 години.

# 87
  • Мнения: 806
Да си призная честно нямах представа, че слънцето влияе лошо върху белезите. KELO-COTE® е ефективен при  белези на възраст под две години.

# 88
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 606
Знам, че белезите трябва да са защитени от слънцето.
Белезите не трябва да са на повече от 2 години.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 835
Да, зная,че белега не трябва да се излага на слънце. Лекарите ми го казаха. В момента ползвам Kelo-Cote за  дъщеря си.

Белега не трябва да е по-стар от 2 год.

Общи условия

Активация на акаунт