Пъзели 43

  • 20 900
  • 752
  •   1
Отговори
# 75
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Така за другата Пъзелмания по двойки ще имаме много от новите пъзели за тренировка. Някой да вземе и Гащите. Joy

# 76
  • Мнения: 6 904
Така за другата Пъзелмания по двойки ще имаме много от новите пъзели за тренировка. Някой да вземе и Гащите. Joy
Гащите, гащите Joy

Но иначе моите предположения са, че тази година няма да има друга пъзелмания по двойки. Не знам, но ме съмнява да организират трето състезание.
А за догодина вече ще пуснат нова серия.

# 77
  • София
  • Мнения: 2 303
Къде ги тез гащи? 'Щото аз без гащи видях Joy

# 78
  • Мнения: 6 904
Аз за амазонката с животните си мисля, нали е със сини гащи Satisfied

# 79
  • София
  • Мнения: 2 303
Знам, знам, но то понеже е като без гащи Joy

# 80
  • Мнения: 78
Последните двe завършени красоти.

Едука

Приятни цветове и хлабава сглобка

И един  Black Sea

# 81
  • Мнения: 124
Ах, тези пандиииииии! Страхотни!

# 82
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Аз най-накрая завърших един супер готин пъзел от Бухтичка, естествено с ужасна снимка, ще дам и линк да го видите кой е, че не си личи. Joy



Ето го реално:
https://www.ozone.bg/product/ravensburger-7019412-19412-pazel-10 … yski-shkaf-19412/

Отворих един пъзел с Приятели, невероятно качество, много по-добро от другия пъзел на Приятели от същата марка, който редих. Този хем е от ибей, не е от тук
https://www.ozone.bg/product/pazel-ot-1000-chasti-friends-puzzle … ce-jigsaw-puzzle/

# 83
  • София
  • Мнения: 2 325
Снощи заспах с дребната и редих пъзел само в сънищата си Joy  но ето го пътуващия Гибсън, залепих и на него някои ушички, но не е нещо страшно Blush за първи път редя подобен тип картинка, хареса ми, приятен беше

# 84
  • гр. София
  • Мнения: 1 584


Голямо удоволствие. Още малко остана. Извинявам се за забавянето, но едва днес имах повече време за редене Simple Smile
Утре ще го довърша Simple Smile

# 85
  • Мнения: 124
Реди си спокойно, когато имаш време - тогаз. То нали е за удоволствие, не за състезание. Simple Smile

# 86
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Добро утро момичета!
Happy eyes, много хубав е този Гибсън, аз в началото не се записах, защото ми се стори, че трудно ще го наредя, но после някак се реших. Joy
Оля, то не останало, май и ние финиширахме с жълтото.

И аз си мисля, че няма да има още една Пъзелмания по двойки, а може и да има, зависи дали ще изкарват нови големи пъзели.

Евето, намери ли парчето? Може да се пише до озон да го прати, предполагам само, че трябва да е собственика на пъзела, да видят там плащането. Аз доста съм търсила парчета и най-невероятното място, освен под пералнята (имаше миниатюрна цепка) наскоро намерих едно парче точно под единия крак на една масичка, тоест намерих парчето като вдигнах да преместя масата.

# 87
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Добро утро!
Медчо Пух, благодаря, но понеже има още пътуващи при мен трябва да побързам Simple Smile Можеш да ми пишеш на лс адреса и куриерската фирма, която предпочиташ. Надявам се днес следобяд да го завърша, да му се полюбувам малко и да го разваля(неприятна дейност Simple Smile )
Мона Лиза, о, да малко остана и дори си поиграх с мисълта да не спирам, но днес съм на работа. За сега съм оставила зеленото, още не съм решила последното парче дали да не е зелено Simple Smile

# 88
  • Варна
  • Мнения: 711
Олеее, не ме бийте... Исках да се запиша за Зеленчуците, такива красиви ми се сториха наредени от Оля. И май оаках таблицата, пфу, знаех си, че рано сутрин, преди кафето, не трябва да правя нищо, за което трябва мисъл и внимание.
Ще бъда особено благодарна, ако някой оправи таблицата. Heartbeat

Последна редакция: ср, 29 юни 2022, 08:31 от FloridaM

# 89
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Олеее, не ме бийте... Исках да се запиша за Зеленчуците, такива красиви ми се сториха наредени от Оля. И май оаках таблицата, пфу, знаех си, че рано сутрин, преди кафето, не трябва да правя нищо, за което трябва мисъл и внимание.
Ще бъда особено благодарна, ако някой оправи таблицата. Heartbeat

Няма страшно, нищо не е станало. Само градовете са скрити.

Общи условия

Активация на акаунт