Отговори
# 1 440
  • Мнения: 1 738
Врачанските още липсват, тъй че днес няма да е. Нашите почиват:)

Последна редакция: нд, 10 юли 2022, 17:45 от *PipiLota*

# 1 441
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Поне заредиха ли се липсващите варненски балове?
Не. Само Варна ли чакаме? Simple Smile

# 1 442
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 927
От една страна мога да се съглася, че списъкът с книгите за 8 клас не предлага най-вълнуващите четива, но от друга, както често повтарям на дъщеря ми - има причина класиките да са класики. "Хамлет", "Илиада" и "Дон Кихот" са част от популярната култура и би било жалко децата да не ги познават. Толкова много други произведения, филми, книги и мемета са базирани на тях, няма да е зле да могат да хванат препратките. Жалко е да не знаят какво е To be or not to be или Троянският кон и т.н.

# 1 443
  • Мнения: 87
Здравейте и от мен !
Майка на седмокласник от Русе !
Единствената разлика, която откривам в страницата на МОН, че липсва полето където прикачвахме медицинското свидетелство . Бала в Русе е качен !
Успех на всички ! Аз също откачам вече Grinning

# 1 444
  • Мнения: 4 240
Правиха, струваха, сайтът -достъпен, вътре- нищо ново. За какво тръпнахме в очакване???? зорът продължава.

# 1 445
  • София
  • Мнения: 1 371
Относно произведенията за 8 клас, поне едно време в Хуманитарната гимназия в Пловдив ги изядохме с кориците. Моята учителка по БЕЛ там ги разглеждаше подробно и колко анализи правихме... Ама то и затова си е хуманитарна, и то паралелка БЕЛ с АЕ. Нищо лошо от това, напротив ако не бях там, едва ли щях да обикна литературата.

Последна редакция: нд, 10 юли 2022, 17:47 от aria_82

# 1 446
  • Мнения: 207
Вече и от телефона липсва колоната Класиране и се влиза без проблем,което означава,че или още не е готово или ще чакаме да се актуализира.Странно как нямате бал.

# 1 447
  • Мнения: 15
Вече се влиза в системата на Мон. Но нищо нова няма.

# 1 448
  • варна
  • Мнения: 256
Вече и от телефона липсва колоната Класиране и се влиза без проблем,което означава,че или още не е готово или ще чакаме да се актуализира.Странно как нямате бал.
Кое е странно?!...видно РУО Варна и РУО Враца дремят ... Явно има проблем ..организационен или задкомпютърното устройсто е за брак ..

# 1 449
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
При нас вече е попълнена графата бал. Но какво трябва да ми говори тази графа? Оф, сложно, та сложно. Преди 5 години, когато кандидатствахме с баткото, освен че се кандидатстваше още юни месец, беше много по-простичко. А сега?

# 1 450
  • София
  • Мнения: 1 156
Ох, опитвам се да се напъна да си спомня как вървяха промените преди години в сайта им...но то сега е и малко по-различно. Мисля, че ще се появи празен таб КЛАСИРАНЕ и така до вторник. Не се надявайте за по-ранно класиране, просто няма за какво да го правят. А и като не са сложили всички области баловете. Ще си действат по график. Само ние тук си подклаждаме огньовете Hug Ама много забавна тема стана BlushSunglasses
Пуснете тук детайлите за курса за Пайтон, моля.
За книгите за 8 клас бях напълно отрязана...но пак имам надежда, може пък като го запишем в училище да се амбицира...а дано, ма надали Confused Все пак от обща култура, ще потърся в Сторител какво предлага.

# 1 451
  • варна
  • Мнения: 256
При нас вече е попълнена графата бал.
Това за кой град? И днес ли се появи ?

# 1 452
  • Мнения: 1 037
Да, явно ит-тата само са си подготвяли нещата и вероятно утре сутрин ще ни изненадат. Жалко за надеждите днес.

# 1 453
  • Мнения: 5
Здравейте, нека Варна и Враца да дадат знак, когато необходимите данни бъдат въведени и при тях Simple Smile
Успех на всички!

# 1 454
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
При нас вече е попълнена графата бал.
Това за кой град? И днес ли се появи ?

За гр. Перник. Да, почти преди минути се появи

Общи условия

Активация на акаунт