Отговори
# 1 455
  • Мнения: 464
Вече има бутон "класиране", но пише, че "не е обявено"

# 1 456
  • Мнения: 155
При мен се появи раздел Класиране, но пише Класирането не е обявено.

# 1 457
  • Мнения: 203
Появи се пак колона Класиране,но вътре пише Класирането не е обявено

# 1 458
  • Мнения: 115
При мен излиза таб Класиране -първи, втори и трети етап, но когато натиснеш пише, че класирането не е обявено.

# 1 459
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
При мен се появи раздел Класиране, но пише Класирането не е обявено.
И при мен! Току що

# 1 460
  • Мнения: 19
Появи се “класиране “, но когато влезеш пише, че не е обявено

# 1 461
  • Мнения: 15
При мен се появи раздел Класиране, но пише Класирането не е обявено.
И при мен същото се появи. За Бургас.

# 1 462
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Днес цял ден са "правили" бутона Класиране 😂 Резултати обаче явно няма да има.

# 1 463
  • Мнения: 486
Имаме таб - Класиране и надпис, че още не е обявено - София.

# 1 464
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 013
Не мисля, че днес ще има класиране. Най - рано утре или на 12.07, както е обявено. Вече имахме бонус - ранни резултати, който така или иначе беше безсмислен Simple Smile И все пак да се знае, че дори и по - рано да излезе класирането, това не променя датите на записването, щото със сигурност ще има активисти, които ще кацнат в училищата преди 13.07 Simple Smile

# 1 465
  • София
  • Мнения: 3 046
Честно да ви призная не влизам често в системата,може би веднъж на ден.Дали днес или утре ще излезне класирането няма значение,то ще е според бала на детето.Няма да останем не класирани след като сме подали желанията.Пийнете нещо,кой каквото му се пие(вино,бира,чай,сок),наспете се хубави и утре отново ще погледнете дали има класиране.

# 1 466
  • Варна
  • Мнения: 932
При условие, че за Варна все още няма бал, няма как да има класиране. Ще чакаме до утре. Аз лично вече цапнах една бира.

# 1 467
  • София
  • Мнения: 4 578
Ми така де, биричката е много уместна - хем е топло, хем успокоява леко нервите Simple Smile
Днес, утре, други ден - все тая. Ще има класиране.
Аз повече се притеснявах, след споделените истории, дали всичко е наред с желанията. И затова и вчера, и днес сутрина влизах - да проверя, че списъкът е там - достъпен и видим.

# 1 468
  • Мнения: 9 802
Нали са независими областите?
Иначе и аз си мисля, че утре най-рано.

# 1 469
  • Мнения: 155
И аз си сипах, нямам време даже салата да направя Joy  , след малко Joy   

ММ пък ми вика,  а има ли шанс да я приемат, че се щураш ту на компютъра, ту на телефона Laughing Joy  Ох, не мога Joy

Общи условия

Активация на акаунт