Отговори
# 75
  • София, Младост
  • Мнения: 37
Аз изощо не разбирам какво гледам, уж изчетох цялата тема, но за пръв път се сблъсквам с такива статистики. Имам момче с бал 171. Как да разбера колко деца има пред него?
Най-лявата колона показва сбор точки. Колона "О" показва колко деца са с по-висок бал, във Вашия случай: 473


Здравейте!
 Гледах, гледах....и пак ми е трудно да разбера как го докарахте това число 473... В най-лявата колона балът МАТ + БЕЛ е примерно 171 - 171.499...( нашият бал е 181,75 в слуачая).В колонка ''О'' има числото 1447...

# 76
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 885
Здравейте,
а какво бихте избрали, ако дилемата е 1 АЕГ, 164 Испанска или АКС?

Говорим за бал, който ще стине  "на кантар" в оптимистичния вариант за тези държавни гимназии, но детето е прието в АКС.
427.5 , момче.
A какво иска да учи детето? Защото аз лично бих се водила от това само.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 415
Здравейте,
а какво бихте избрали, ако дилемата е 1 АЕГ, 164 Испанска или АКС?

Говорим за бал, който ще стине  "на кантар" в оптимистичния вариант за тези държавни гимназии, но детето е прието в АКС.
427.5 , момче.
A какво иска да учи детето? Защото аз лично бих се водила от това само.

И двете са вариант. Затова е чуденката.

# 78
  • София
  • Мнения: 376
Клаудиа , примера мисля ,че е за Варна , аз от там погледнах за да ми се изясни .

Има ли таблица за брой ученици ,които ще приемат гимназиите в София ?

# 79
  • Мнения: 53
Аз изощо не разбирам какво гледам, уж изчетох цялата тема, но за пръв път се сблъсквам с такива статистики. Имам момче с бал 171. Как да разбера колко деца има пред него?
Най-лявата колона показва сбор точки. Колона "О" показва колко деца са с по-висок бал, във Вашия случай: 473


Здравейте!
 Гледах, гледах....и пак ми е трудно да разбера как го докарахте това число 473... В най-лявата колона балът МАТ + БЕЛ е примерно 171 - 171.499...( нашият бал е 181,75 в слуачая).В колонка ''О'' има числото 1447...

Вижте в таблицата с име M3_Obshta ред 368, който според мен се отнася за резултат 181,75.

# 80
  • Мнения: 1 479
Скрит текст:
Аз изощо не разбирам какво гледам, уж изчетох цялата тема, но за пръв път се сблъсквам с такива статистики. Имам момче с бал 171. Как да разбера колко деца има пред него?
Най-лявата колона показва сбор точки. Колона "О" показва колко деца са с по-висок бал, във Вашия случай: 473

Здравейте!
 Гледах, гледах....и пак ми е трудно да разбера как го докарахте това число 473... В най-лявата колона балът МАТ + БЕЛ е примерно 171 - 171.499...( нашият бал е 181,75 в слуачая).В колонка ''О'' има числото 1447...
[/quote]
Да и аз така го виждам....

Вижте в таблицата с име M3_Obshta ред 368, който според мен се отнася за резултат 181,75.

Къде е тази таблица М3_Obshta? Благодаря

# 81
  • Мнения: 6 927
Може ли да помоля и прогнозен бал  V ГПЧЕ Варна
Позамотах се в началото, но сякаш вече по-вярно ги смятам.
За 2-ро класиране сметнах това
АЕ+ФЕ - 428
АЕ+НЕ - 434
НЕ+АЕ - 440
НЕ+РЕ - 426
ФЕ+АЕ - 416

# 82
  • Мнения: 11 191
Записвам се да ви следя, макар че аз приключих със статистиките и прогнозите, всички данни са предъвкани и обработени. Оттук нататък следват желанията на седмокласничката и (с ниска вероятност) малко късмет.

# 83
  • Мнения: 11
Може ли да помоля и прогнозен бал  V ГПЧЕ Варна
Позамотах се в началото, но сякаш вече по-вярно ги смятам.
За 2-ро класиране сметнах това
АЕ+ФЕ - 428
АЕ+НЕ - 434
НЕ+АЕ - 440
НЕ+РЕ - 426
ФЕ+АЕ - 416

Много благодаря, за съжаление на пръв поглед е по-висок от миналата година и няма да се класираме за там!

# 84
  • Варна
  • Мнения: 906
Здравейте!
 Гледах, гледах....и пак ми е трудно да разбера как го докарахте това число 473... В най-лявата колона балът МАТ + БЕЛ е примерно 171 - 171.499...( нашият бал е 181,75 в слуачая).В колонка ''О'' има числото 1447...
За Варна писах, но погледнах, че за София таблицата е аналогична. Гледате сбор точки 181,5-181,999: 738 общо пред вас, като 305 от тях са момчета.

Последна редакция: вт, 28 юни 2022, 13:41 от SVU_D

# 85
  • София
  • Мнения: 982
Цитат на: Klaudia81 в вт, 28 юни 2022, 12:52
Здравейте!
 Гледах, гледах....и пак ми е трудно да разбера как го докарахте това число 473... ...( нашият бал е 181,75 в слуачая)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CehFiZctDc0dxjbPySP2X0Fl … dit#gid=744554078 - отваряте sheet София-град на ред 372, колона О.

# 86
  • Мнения: 6 927
Много благодаря, за съжаление на пръв поглед е по-висок от миналата година и няма да се класираме за там!
Ами аз така ги виждам, за всичко, което сметнах ми излизат по-високи. Възможно е да греша някъде, ако е така се извинявам, дано и някой друг се включи, Ясмина имаше таблици мисля, но не е писала още.

# 87
  • Мнения: 1
Може ли да помоля и прогнозен бал  V ГПЧЕ Варна
Позамотах се в началото, но сякаш вече по-вярно ги смятам.
За 2-ро класиране сметнах това
АЕ+ФЕ - 428
АЕ+НЕ - 434
НЕ+АЕ - 440
НЕ+РЕ - 426
ФЕ+АЕ - 416
Здравейте! На второ класиране по- висок ли се очаква да е балът? Ако не Ви представлява трудност, бихле ли направили такава прогноза и за IV Езикова гимназия?

# 88
  • Varna
  • Мнения: 66
Много благодаря, за съжаление на пръв поглед е по-висок от миналата година и няма да се класираме за там!
Ами аз така ги виждам, за всичко, което сметнах ми излизат по-високи. Възможно е да греша някъде, ако е така се извинявам, дано и някой друг се включи, Ясмина имаше таблици мисля, но не е писала още.
Здравейте , благодаря за прогнозите ... май с нашият бал 410т. до езикова няма да стигнем...

# 89
  • София
  • Мнения: 254
някой ходи ли да гледа работите от НВО в София? Дали има много хора?

Общи условия

Активация на акаунт