Приел ли ме е за даденост? Има ли шанс да се справим

  • 5 538
  • 128
  •   1
Отговори
# 30
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 861
Мдаммм, айде и психолог да го играе... Как пък не...

# 31
  • Мнения: 14 843
Това е супер тъп съвет, да ме прощавате.
Значи като се прави на ловец заради новата пу...фуста, е голям мъж, после му заскучняло, дай тя да прояви разбиране. Я у лево.

# 32
  • Мнения: 111
Със сигурност още днес ще си събера багажа, щом иска да си остане сам и там кавото твърди. Обичам го, бих искала да работим над връзката си, но не знам след такава турболенция дали ще е възможно.

# 33
  • Мнения: 65
В живота има много неща, за които никой не е подготвен. Да, някои, като вас, може да имат определен опит, но някои го нямат, не са преживявали, както и вие, някои неща...към какво водя...не трябва човек толкова категорично да мисли и решава да се откаже и прекрати да търси решение....може да е съвсем малко и не толкова значимо нещо да провали един цял успешен утрешен ден...
..Значи според вас, когато е луканка, ще ядем заедно, а когато няма пари и само хляб, да си яде само той?!

# 34
  • София
  • Мнения: 4 294
Е това вече е друго. Аз си представях, че си седи мълчалив и намръщен, а то какво било.
Ако мъжът ми някога ми каже, че иска да се отдалечим и да нямаме близост, ще му я дам с най-голямо удоволствие.


Той, директно си ѝ казва, че иска да прекратят.
Много мъже са страхливци и чакат жената сама да го зареже, за да не е тот виновният. От друга страна, авторке, малко самоуважение нямаш ли?
Ако партньорът ми ми каже такова нещо, ще е под достойнството ми да стоя при него...

# 35
  • INFJ
  • Мнения: 9 353
Не звучи добре тая работа. Хората, които обичат, искат да се сближават и да градят, а не да се отдалечават.
Гледай и малко по-глобално на нещата, ако искаш да имаш дете и семейство, това явно не е човека. Не пропилявай времето, в което би могла да срещнеш подходящ партньор. Този не е партньор, не го умее, не го разбира.

Няма как да проявяваш разбиране и търпение, когато ти се казва в прав текст, че той не иска твоята близост.

# 36
  • Мнения: 65
Това което ми казва, че се дразнел на това, че аз съм весела и щастлива, а той искал почивка. Искал отдалечаване, дразнел се на това, че искам близост, която той не. Отрича за друга жена, няма и индикации да има
има определено някакво събитие, което е отключило това поведение

# 37
  • INFJ
  • Мнения: 9 353
Ако има събитие, да си каже. Никой не може, а и не е длъжен да му чете мислите, не е на 3г, пораснало магаре е. Ако не знае как се комуникира във връзка, да не влиза в такава.

# 38
  • Мнения: 1 993
Явно вече му е омръзнало - има такъв ефект при някои хора - когато получат каквото искат и после вместо да се радват мрънкат.  Моя съвет е да го прегърнеш, ако направи пак физиономия,  сопваш му се и заминаваш. Дори да се опитва да те спре, пак напусни. Само така ще разбереш дали ще се стресне и дали ще те търси . Ако няма реакция, работата е ясна.

# 39
  • Мнения: 65
Ако има събитие, да си каже. Никой не може, а и не е длъжен да му чете мислите, не е на 3г, пораснало магаре е. Ако не знае как се комуникира във връзка, да не влиза в такава.
няма хора на 20 години, които да ви отговарят на критериите и решението не да си намери 40 годишен пенсионер....

# 40
  • София
  • Мнения: 4 294
Явно вече му е омръзнало - има такъв ефект при някои хора - когато получат каквото искат и после вместо да се радват мрънкат.  Моя съвет е да го прегърнеш, ако направи пак физиономия,  сопваш му се и заминаваш. Дори да се опитва да те спре, пак напусни. Само така ще разбереш дали ще се стресне и дали ще те търси . Ако няма реакция, работата е ясна.

Той ѝ казва, че иска да прекратят връзката си (даже няма смелостта да ѝ го каже в очите), а тя да го прегръща?

# 41
  • INFJ
  • Мнения: 9 353
То не е до години, а до осъзнаване и емоционална интелигентност. Или го има това, или го няма.
Това, че си на 30-40+ не е гаранция за нищо, пак може да си си прост.

# 42
  • Мнения: 1 993
Пропуснала съм коментара, че й е казал такова нещо.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 294
То не е до години, а до осъзнаване и емоционална интелигентност. Или го има това, или го няма.
Това, че си на 30-40+ не е гаранция за нищо, пак може да си си прост.


Hands ClapHands ClapHands ClapHands ClapHands Clap

# 44
  • Мнения: 65
То не е до години, а до осъзнаване и емоционална интелигентност. Или го има това, или го няма.
Това, че си на 30-40+ не е гаранция за нищо, пак може да си си прост.
противоречиш си, какво осъзнаване на 20 годишна възраст и каква емоционална интелигентност, това са глупости....хормоните играят главна роля, когато са млади хора! няма нито осъзнаване, нито нищо...
така, с това писане, не помагаме на човека....той сам ще си вземе решението

Общи условия

Активация на акаунт