Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме...през юли

  • 67 704
  • 2 129
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 15 356
Кло,почна ли кетото?

# 76
  • Мнения: 2 848
Наспорт!!! Много пъти! Нервна съм като раздразнен стършел! Не може, просто не може, аз да си пусна отпуск, да си направя планове и тийна да не ги прецака!
Стана тая сутрин и носът му потече. Иде ми да му врътна два задвратника най-малко. Чудех се да тръгваме ли, да не тръгваме ли и реших, че ще рискувам. Дано не е нещо сериозно и заразно, просто не ми се иска да разболее нашите. Само хрема е засега, дано тъй да си остане - извадих лЮкарствата и го зачесох. Стиснете палци само да е изстинал и да не занесем нещо на родителите ми. Реших, че ще пътуваме, две години подред ги виждам само за по 1 ден, това не е човешко просто. Миналата година беше останал ден до пътуването ми и го сряза апандисит, сега сополаци, аааа....
Чистих, прах, пазарувах. Такава жега е, че и дрехи прани на ръка изсъхнаха за два часа. А какво ме чака в родния ми град не е истина - югоизточна България, равно поле като тепсия и жега, много жега. Като дете не ми тежеше, но сега много ме мъчи. Да не говорим, че и критическата ме е подгонила....

# 77
  • France
  • Мнения: 13 245
Мале, дадохме 312е в супера тази сутрин. Обикновено вървим между 200 и 250, но сега направо събрах очите.
И аз се отдадох на мързел.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 41 002
Аз съм се хоризонтирала, ама... Simple Smile


Напоръчах си разни дрехи...дано все нещо ми стане.

# 79
  • Мнения: 12 241
О, да, Бобчи, почнах. И за днес съм много стриктна. Да видим, през седмицата мисля, че ще ми бъде по-тегаво и трудно.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 41 002
А кой ти направи менюто?

# 81
  • Мнения: 500
Пфуу дойде най-накрая.Един набурсучен доставчик . като да съм му изяла киселото мляко с вилица (така казвахме едно време  Wink) Качих книги и се усмихнах и аз днес Wink)

# 82
  • Мнения: 12 241
Някаква литовска фирма е. Онлайн. Всяка сутрин получавам мейл. Вървя с ден назад, за да смогна. Че много изчанчени ми идват някои неща.

Браво, Наде! Можело значи.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 41 002
Някаква литовска фирма е. Онлайн. Всяка сутрин получавам мейл. Вървя с ден назад, за да смогна. Че много изчанчени ми идват някои неща.
платено или...? Приложение ли?
Аз все почвам и спирам...преди ми се отразяваше мн.добре, ама вече не. И от режимни  неща корема ми фърчи.

# 84
  • Мнения: 15 356
Панде,поне покрай мен вкл детето всичко живо мина вирус със сопол два дни и лек гърлобол.Дано и при вас мине леко.
Кло,ако са твоите храни,ще се справиш.Аз зарязах режим,понеже имам много дини и ям предимно това сега.Но на есен почвам пак НВВМХ,добре ми действа много.А кожата става топ от мазнинното хранене.
Мистикова,напоръчах и аз от абаута и НМ
,нямам дрехи ,нямам 😂

# 85
  • Мнения: 12 241
Пробвам за месец, срещу 24.99. При условие, че диетолог ми поиска 80 само за първия сеанс, неизвестно колко ще са следващите...а аз имам в момента план за гимнастика, по който вървя, заради крака. И не само.

# 86
  • Мнения: 15 356
Супер звучи .При една и съща диетоложка отслабваха няколко познати,факт има огромен ефект.Но 240 лв е режима,следи ги 6 м за тези пари ,менюто е жив глад,поне за мен.

# 87
  • Мнения: 12 241
Наложи се днес да купувам бадемово и кокосово брашно. Че в селския магазин е леко трудно с такава екзотика. Поне с едно ходене и сурови ядки си взех.

# 88
  • Мнения: 18 704
Фил, този пазар седмичен ли ви е или за повече време пазарувате?

# 89
  • София
  • Мнения: 14 218
Попи, що не спиш?
Аз се събудих, 🤣. ММ се е разхъркал, чак кучето се изнесе с мен.

Общи условия

Активация на акаунт