Спам тема(Лежерно - отпускарски Спам!) - от 01.07. до 31.07.22г.

  • 12 014
  • 497
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 17 616
пак ли ша кинеш/кършиш снага на попфолк Халче. кат запея веднага става да играе

# 451
  • Мнения: 6 383
Ама за другата седмица ще мога да откина

Ко ша кинеш? ... за един преател питам Simple Smile
Е, как какво - блузата естествено. Joy

ЧРД, Рейче, на патерици! Grinning Жива и здрава да си, и много щастлива! Grinning

Върнах се аз, от фчера съм и работна. Тука ней кат на морето. Жега е. Шъ съ моля за облаци и дъш. Дааа! Grinning

# 452
  • Мнения: 18 298
ЧРД с малко закъснение, Реа! Бъди здрава и много щастлива! Flowers Bouquet

# 453
  • Мнения: 4 508
Рейче, и аз с малко закъснение, ти желая да си честита. Бъди много здрава, много щастлива, много обичана и много богата. С пожелание за усмивки, незабравими моменти и сбъднати мечти Simple Smile

# 454
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Соншонжмон от мен Simple Smile

# 455
  • София
  • Мнения: 10 583
Много изискано

# 456
  • Мнения: 15 316
Добро утро!
Петък е и плочкаджиите напират:

# 457
  • Мнения: 11 338
Добро утро, добро утро!

# 458
  • София
  • Мнения: 10 583
Петъък!

Джасте, много са хубави, ама днес имам много работа и ще пропусна. Оставям да има и за Холдъна.

# 459
  • Мнения: 9 820
Добро утро!
Толкова много спах, че не мога да си възвърна нормалното функциониране на мозъка, ама не се оплаквам.

Исе, имаше ли концерт?

# 460
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Исе, имаше ли концерт?

Тя Иса кат са напие пее, ама чак концерт да му викаш е малко пресилено Simple Smile

# 461
  • Мнения: 6 383
Вземам третия. Wink

Мерси, Джасте. Grinning

Норе, как си, как си? Grinning Пътят нормално ли мина?

Неска сутринта си спасявах котката. Играла си нашта с пердето, омотала се в него и мяука едно странно. Тва перде е за игра, това ясно, ама как беше успяла тя толкова да се увърти - не ми е ясно. Нищо де, поне е умна и си стоя кротко докато я измъкна. Божее, тва котките са луди по игрите - независимо от възрастта им. Grinning

# 462
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Петачен соншонжмон ...

# 463
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412

Исе, имаше ли концерт?
Имаше, да. Heart Започна странно с три по-бавни парчета, явно за разгрявка на гласеца. После задвижиха сериозно нещата. Изпяха много любими песни, които не съм очаквала да чуя на концерт. Накрая изкъртиха залата с кийп он рокин ин дъ фри уорлд, китариста издивя тотално и си уби китарата, не успя да довърши песента. Бяха много емоционални. Едито беше на седмото небе, че отново си има Онзи глас и не му се слизаше от сцената май. Heart Eyes Явно много се е бил изплашил, като го е загубил.



Аааааа, да... не ходете на концерт в Холандия! Всички в публиката са много високи и нищо не се вижда от тях.
Laughing

А снощи без да искам попаднах на концертче на черно фередже в маймунарника, та съм попила много култура.

# 464
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Млекото на форома

Общи условия

Активация на акаунт