Спам тема(Лежерно - отпускарски Спам!) - от 01.07. до 31.07.22г.

  • 12 019
  • 497
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 18 299
Пънч мина на мляко? Anguished

# 466
  • Мнения: 6 383
Любопитството уби котката? Joy

Аз да въ побутна с едни щъркели. От вторник. Grinning





# 467
  • Мнения: 15 317
Добър ден, добър ден.
Днес е събота, ден за почивка, но утре чакам гости и трябва да чистя къщата, а седя и се помотвам. Sunglasses

И аз показвам три щърколинчета:

И ви черпя с един диетичен течен шоколад с "какао" от рожков:

Този вече е диетичен, няма захар, няма истинско какао, само сухо мляко, обезмаслено прясно мляко, пудра от рожков и подсладител.
Пп Нещо се бъгнах. Спрях алкохола изцяло, сладкото, тестяното, картофи, ориз, боб, кафе не пия вече. Намалих млечните до минимум. И минах на здравословно хранене. Stuck Out Tongue Winking Eye Върти ми се идеята да спра и цигарите, ама то прекалено светец и Богу не е драг, та още обмислям...

А, правих и домашно сладко от къпини без захар, с подсладител. Стана много хубаво, но малко редичко. А днес с него направих и десерт с кисело мляко, чия и домашна гранола:

# 468
  • Мнения: 4 513
Аз трябва да събирам багаж, ама ме мързи Grinning От дълго време го чакам това месетене и трябваше рано да съм станала и даже да съм готова с част от багажа Grinning Къде ми е ентусиазма не знам Thinking Чакам и мама и тате да дойдат в София. Ще изпращаме мама във Франция, за да гледа племеницата.

# 469
  • На Марс
  • Мнения: 8 714

Пп Нещо се бъгнах. Спрях алкохола изцяло

Това не е библейско ве. Не те ли е страх, че ще ти отнемат българското гражданство ?

# 470
  • София
  • Мнения: 10 583
Джасте, като спреш да ядеш свястна храна, рязко оглупяваш! Съвземи се навреме!

# 471
  • Мнения: 15 317
Не ми се пие, Пънчи, искам, но нямам желание. Joy
Пък и алкохолния пай отдавна съм си го изпила.

Дайсче, глупея ли?! Joy
Засега се чувствам добре.
Имам нужда да се разтоваря от вредностите. Един вид пречистване.
Не съм от ония дето се вманиачават по "здравословното" хранене. Язе пържоли и кебапчета си хапвам. Не ям само чия, киноа и овес. Joy
Макар, че шкафа е пълен с храна за добитък - овес да искаш. И петмез от рожков. Joy
Джастев още не може да осмисли какво правят тия неща у нас. Joy Но и той хапва туй онуй от странните храни. Joy

# 472
  • София
  • Мнения: 10 583
И него ли повлече, завалията?😔😔

# 473
  • Мнения: 15 317
А, не! Твърдо не.
Той просто хареса хляба с овес, та го уважи и хапна от табулето с киноа за което каза, че бива. Joy
Инак си хапва нормална храна. Joy
А с моите изгъзици се забавлява. Joy

# 474
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Мдам и аз вчера се пречистих, към 3:00 мислех дори да се запопя ... отец Пънчинелии от Бирарииската митрополия Simple Smile

# 475
# 476
  • Мнения: 9 820
Височки са холандците, да, и тука са гиганти, само аз съм джудже. Най-сетне им оцених част от бирите Blush и любимото барче:

# 477
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Баси аз съм коала, ама с бира Simple Smile

# 478
  • София
  • Мнения: 10 583

Аз с кафе. Срам, срам.

# 479

Общи условия

Активация на акаунт