Мъж спал с 1000 + жени . Бихте ли имали връзка с такъв мъж ?

  • 5 815
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 950
DreamingOfSummer , не , не преувеличава . Потвърдено е . Виждали са го всеки уикенд с различни жени , както и приятелят му афро бразилиц. Двамата заедно са ходели на макс .. не са се спирали .. И двамата са известни женкари .

А и то си личат мъжете , които преувеличават . Той е доста хубав , жените го харесват много . Доколкото разбрах от други хора , които живеят в САЩ баскетболистите там са много атрактивни и имат голям избор за жени .

Малко се поразтърсих из нета и намерих ей тази статия
https://webcafe.bg/zhalt-karton/bil-sam-s-nad-2000-zheni-chupil- … 5sP30uOn0ihqvUdFE

Така че може би всички афро американски баскетболисти живят такъв живот Thinking

# 16
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 507
Италия, ти чужденка ли си? Никой не пише "неомъжен без деца" за мъж, който харесва жени. Мъжете са ергени или неженени.
В хвалбата с "1000+ жени"  не вярвам. Кога тренира, кога ги сваля, кога направи с приятелката ти 1 месец, пък с родителите си я запознал.
+1
И по темата с 1000+ жени 😉

# 17
  • Мнения: 1 841
Ако човека си е женкар,такъв си и остава.Да се забавлява за момента,без сериозни очаквания,времето ще покаже.
Има си много хубава българска поговорка "Има мъже/жени за ходене и други за женене.
Тя работотата е малко като нашите псевдо ВИП персони,които се женят за чалгаджийки и очакват да се сдобият с примерни майки и съпруги.

# 18
  • Мнения: 950
Ама я е запознал с родители, приятели.
Другите жени едва ли са стигали до тази база.
Заедно ли живеят, и да си дойдем на думата- има ли кинти?

Не , другите жени не са стигали до това , а само в леглото му . Връзки само за секс .. Родителите му я харесват много и я приемат в семейството .

Не , не живеят заедно , но вчера и е казал , че иска да заживеят заедно . Тя му е казала не е ли малко прибързано ,  той е отговорил , че е сигурен в чувствата си и му е време на 34 години .

Ами да , мисля , че има кинти , все пак е баскетболист Thinking Но тя се е влюбила в него от пръв поглед , още докато са се запознавали в ресторанта  . Въобще не е знаела кой е , има ли пари и т.н. Просто веднага се е съгласила да си разменят номерата , адски много го харесала .
Аз го видях на снимки , наистина е много красив мъж с уникално тяло .. не мога да го отрека .. и напълно я разбирам защо толкова е хлътнала .
Вече всяка вечер са заедно , не пропускат .. Явно и той е доста хлътнал .

# 19
  • Мнения: 39 502
Аз влизам в темата само да поздравя Афро човека. Браво за бройката. Сега му отвийте краката и да става.

# 20
  • Мнения: 14 997
Време му било Joy
Приятелката ти да не се излага като беге селянка с тиктакащ часовник, ами да си намери някой по-културен.

# 21
  • Мнения: 1 848
На 34 г му е време за деца, брат'чедката идеална бяла дама ...и аз съм в САЩ всички тъмнокожи на неговата възраст имат по 4-5 деца./повечето/..дано не се лъжа тази да е пред хората а той зад гърба си да продължава с безразборния секс. Знае ли човек може да си е поживял и да иска да се кротне.
Имах съседи 2 момчета, всеки ден различни дами се водеха ..накрая се кротнаха и си намериха жени, така че не е невъзможно. Бяха на около 25 г.

# 22
  • Мнения: 6 738
Не е важно ние какво мислим, а тя. Ако за нея не е проблем, нека са си заедно. Може да е решил, че му е време да има семейство и затова да бърза. Най-вероятно след първото дете, ще се върне към стария начин на живот. После тя ще си решава дали да търпи изневерите или не. Но при всички случаи ако реши да има семейство с него,да сключи брак щом има много кинти и са в САЩ

# 23
  • Мнения: 950
Olivia Thomas  ,едва ли сега се вижда с други жени .
От сутрин до 17 ч. е в клуба.  В 18ч. отива да вземе братовчедка ми с колата му , излизат навън,  ходят у тях и правят секс всяка вечер .
Мисля , че той в момента няма време за други жени т.е постоянно е с братовчедка ми .

# 24
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 404
Така както го описваш тоя пич, освен че може да сменя крушките на лампите без да ползва стълба, и да върти топка на пръст, други предимства няма ¯\_(ツ)_/¯

# 25
  • Мнения: 11 573
О, да не лежи на таз кълка. Joy
То в клуба сигурно има масажистки, треньорки.. Че и в баните може един секс набързо.

# 26
  • Мнения: 1 728
Абе, не знам за другото, ама дано ползват презервативи, че...

# 27
  • Мнения: 6 173
Така както го описваш тоя пич, освен че може да сменя крушките на лампите без да ползва стълба, и да върти топка на пръст, други предимства няма ¯\_(ツ)_/¯
Да бе, тя такава реклама петъчна му дръпна на тоз афро-бог, че ми се прищя да си купя билет.

# 28
  • Мнения: 12 867
Хм, за кротване, едва ли. Но защо пък да си нямат връзка, щом са увлечени и се забавляват.

# 29
  • София
  • Мнения: 38 781
Историята е разказана от негов приятел, който я е свалял!!! Три удивителни.
Имам подобен случай, ама по-гаден. Един бивш разказал на настоящия каква съм била .... Ама напук, останахме заедно още дълго време.

Общи условия

Активация на акаунт