Идва скоро люта зима, ЯНУАРИ бебчета във люлките ще има!!!

  • 9 362
  • 270
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Замирисва ми на коледа и подаръци... santa2

на някой му замирисва на Коледа, на други ни замирисва на ремонт ... живот и здраве уикенда ще нощуваме в новата къща, но нямам идея до кога ще прескачаме кашони и ще се топлим на духалка. Много ми е тъпо сега, защото мъж ми не ми дава да се занимавам с пренасянето, само той приготвя багажа и адски се нервя, че няма да знам кое къде ми е.  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 871
Здравейте, честита ни нова темичка.
Аз ходих на преглед да видята какво се случва с моите околоплодни води. Слава богу, мехурът ми не е спукан. Правиха ми тест на обикновена урина и се оказа, че имам доста бактерии #Crazy А точно преди 2 седмици пусках 3 поредни стерилни урини в Кандиларов и уж нямаше абсолютно нищо  #Cussing out Толкова са ми и изследвали урината... Та утре пак ще пускам стерилна в поредната лаборатория Cry Cry

# 17
  • Мнения: 7 418
Ива 81,ето и още нещо за активността на бебетата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=146336.0
   Има ги най-различни по активност,но това почти нищо не означава.
   Според мен ненормално е,ако бебето изобщо не мърда.А ,ако мърда (малко или много) няма повод за притеснение !

# 18
  • Мнения: 7 418
Мамчета,притесняват ли ви познати и непознати за пола на бебето ви?
  Аз вече започвам да полудявам.Всеки се опитва да коментира нещо.4-ма различни лекари ми казаха,че ще имам МОМЧЕ,а разни лелки по поликлиниките,на работа и така нататък все ми подхвърлят:
 ---а бе,с този малък корем май си за момиче!
 ----не дей да купуваш сини неща!
 ----бла,бла,бла......... #Crazy
   ...и разни такива..............
  Възможно ли е "лелската" интуиция да е по-силна от лекарското око?

# 19
  • Мнения: 175
Здравейте и от мен!!!
Супер си Доби - поредната чудесна темичка!!! Дано ми стане по-коледно, че този празник го посрещам със смесени чувства ... Ама няма да ви товаря ...
ejkajujka на мен ми минават същите мисли през главата, само дето моята лекарка ги редуваше  - момче - момиче, докато нкрая отсече - момче!!! Simple Smile))
Обаче разни лели обясняват как не ми е достатъчно остър корема и други подобни признаци, та незнам ... А и тази нощ аз сънувах, че гушкам момиченце Simple Smile)))
Важното е да е живо и здраво, а иначе аз не купувам  нещица в розово

# 20
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
ejkajujka мани ти лелската интуиция. Мойта свекърва кат е рекла момче ще е и точка. Не можело да е момиче, тя го била сметнала Crazy
Аз да ви сe похваля започнах да стягам багажа Mr. Green Купих си четка за зъби и превръзки Joy днес мисля и памперси да взема. Пъхнах две хавлии вътре и сапунче и сега се чудя дали да не пиша списък, че май така няма да се оправя Thinking

# 21
  • Мнения: 3 405
ejkajujka, Хич не ги слушай лелките, те всички смятат, че техния окомер е най-верен.
Една баба ми вика, ама много сте едра Shocked, откъде-накъде ще прави констатации за корема ми Crossing Arms

Честито, Бони, много любов да има в дома ви   bouquet

Весел ден на всички мами, отивам да бачкам         comp03

# 22
  • Мнения: 1 317
И мен ме дразнят лелките и бабите, обаче много повече се вбесявам  като почнат разни хора да ме пипат по корема!!!
Аааааа, направо издивявам!!!  #Cussing out

На младоженците - честито! Много радост и семейно щастие  Hug

# 23
  • Мнения: 304
Мамчета,притесняват ли ви познати и непознати за пола на бебето ви?
  Аз вече започвам да полудявам.Всеки се опитва да коментира нещо.4-ма различни лекари ми казаха,че ще имам МОМЧЕ,а разни лелки по поликлиниките,на работа и така нататък все ми подхвърлят:
 ---а бе,с този малък корем май си за момиче!
 ----не дей да купуваш сини неща!
 ----бла,бла,бла......... #Crazy
   ...и разни такива..............
  Възможно ли е "лелската" интуиция да е по-силна от лекарското око?
не се притеснявай винаги ще има хора които да ти казват и момче и момиче - щом са го видели лекарите няма проблем  Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 6 798
Честита ни темичка!
На мен този път всички баби, лели и циганки ми казват "момче", поне не ми се бърка с реалния пл на бебето и не се дразня. Предния път не си спомням какво са ми казвали  newsm78.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 248
 И при мен кой където ме срещне и почва да гадае какво ще е бебчето... Но аз категорично не им вярвам- ако беше толкова лесно да се гадае по формата на орема- то тогава всеки средностатистически гинеколог щеше докато ти види корема, да познава пола на бебето. Все пак много повече кореми и бебчовци са видяли, от разни лелки и бабки.

# 26
  • Мнения: 1 289
Добро утро........или си стана добър ден вече.

При мен лелките са по-тактични и не гадаят.Само в магазина като ида и почна да купувам сладко ме питаха да не нося момиче  Joy

Аз да ви кажа вчера имах леко кървене(само един път) и то на тоалетната хартия,но пък почнах да лекувам гъбите и си мисля,че е от тях,защото и преди получих кървене от гъбите.


bonnie7777  честита ти сватба. Много любов и семеен уют,придружен с детски смях... 

# 27
  • София
  • Мнения: 6 798
mimi_81, кажи какъв е подаръка? Фотоапарата ли?

# 28
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
мен пък все ме питата дали не 4акам близнаци smile3532понеже ми бил много голям корема.ама аз с гордо вдигната глава се обръщам и и им казвам 4е не са познали smile3534

# 29
  • Мнения: 1 289
mimi_81, кажи какъв е подаръка? Фотоапарата ли?


Ахаааа,толкова мрънкане и накрая надвих  Party

Общи условия

Активация на акаунт