Дългото чакане след трансфер-тема 99

  • 43 252
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 818
На мен ми го водиха за нулев ден, още повече че беше следобяд 😊

Здравейте момичета.Искам да ви попитам деня на трансфера води ли се за първи или е нулев.

# 46
  • Мнения: 547
На следващия ден от трансфера се брои за първи.

# 47
  • Мнения: 44
Благодаря ви.

# 48
  • Мнения: 157
mima666, какво стана с ниските стойности на прогестерона при теб? Аз също като Елислава смятам,че е добре да се свържеш с доктора (ако вече не си го направила де) и може да ти изпишат допълнителен прогестерон. Моят трансфер беше на 16.06, а на 28.06 прогестеронът ми беше 71 ng/ml.
Здравейте, на 5.06 ми беше трансфера на две 5 дневни ембриончета. Напрежението в гърдите малко намаля и за това днес пуснах прогестерон. В дена на трансфера беше 25.8 ng/mlа днес 23 ng/ml,но гледам, че референтните стойности са различни.


# 49
  • София
  • Мнения: 1 358
Момичета, имам един въпрос относно качеството на ембрионите. Днес разбрах, че двата ми замразени са качество 4АВ, но не мога да разбера това добро или не толкова добро качество се води... търсих информация в пространството,  но нещо не можах да се ориентирам.

Последна редакция: пн, 11 юли 2022, 16:08 от Axenia

# 50
  • Мнения: 157
Axenia, много е добро качеството, даже почти перфектно Simple Smile. Успех Simple Smile
Момичета, имам един въпрос относно качеството на ембионите. Днес разбрах, че двата ми замразени са качество 4АВ, но не мога да разбера това добро или не толкова добро качество се води... търсих информация в пространството,  но нещо не можах да се ориентирам.

# 51
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 030
Аз от 7 трансфера само на последния ми казаха качеството на ембриона -3А,имам още 1 със същото пазя го за догодина,когато ще ми е последният опит.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 358
Много Ви благодаря, успокоих се малко, че ми бяха  казали при трансфера, че ми слагат ЕМ с най-доброто качество от трите и така се притесних, че останалите ми два не са ок.
То и аз не знаех, просто днес бях на консултация при док. и го питах.
На мен ми предстои ЗЕТ през септември. За първи път ще ми е и дано всичко е наред и мога да го направя, че вече съм на ръба на силите си.

# 53
  • Мнения: 818
Това се води много добро качество, не отлично, но все пак 😎 Ако е 5 дневно според нашия д-р каза че това грубо значи 80% шанс за имплантация и 50% за износване, което си е доста добре. Ако е 6 дневно му намаляват шансовете, защото се е развил по-бавно. Нашите най-хубави бяха едно 5 дневно 4АВ и две 6 дневни 4АВ. Успех 🍀

Момичета, имам един въпрос относно качеството на ембионите. Днес разбрах, че двата ми замразени са качество 4АВ, но не мога да разбера това добро или не толкова добро качество се води... търсих информация в пространството,  но нещо не можах да се ориентирам.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 358
И двете ми замразени са 5 дневни.
А това което загубих беше 4 дневно.
Дано следващия ми опит е успешен. Пожелавам и на всички вас, които чакате за положителни резултати и здрави бебчета на термин.

# 55
  • Мнения: 2 555
На мен даже не ми казват какво е качеството 😅 Само на колко дни е и какво е, в случая бластоцист на 5 дни.

# 56
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 030
Кактусче,ти не си ли при Станулов?Той ги казва (ако не той,ембриолога в деня на трансфера,даже снимка ми дадоха,но от трансфера преди Росен,от този с него забравих да поискам).

# 57
  • Мнения: 2 555
Кактусче,ти не си ли при Станулов?Той ги казва (ако не той,ембриолога в деня на трансфера,даже снимка ми дадоха,но от трансфера преди Росен,от този с него забравих да поискам).
Ели, при Чапанова в Надежда съм. Там само снимка дават. Преди малко бях на преглед и тъкмо търся къде освен в болница Надежда можем да направим Крос мач тест.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 358
На мен не ми казаха, и снимка нямах... само това което написах по-горе. Но пък като го питах Станулов ми каза Heart

# 59
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 030
За крос мач точно в Надежда го правих.При проф.Балтаджиева бях на консултация.Доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт