Дългото чакане след трансфер-тема 99

  • 43 458
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 596
За крос мач точно в Надежда го правих.При проф.Балтаджиева бях на консултация.Доволна съм.
И аз днес имах среща и останах много доволна. Пуснахме пакет имунология, но Крос мач казаха само в сряда. 350лв като цена и се надявам това да е за двамата, все пак мен ще изследват не него.

# 61
  • Ловеч
  • Мнения: 328
Tea-Krista, аз в бързината съм объркала датите, на 05.07 ми беше трансфера с прогестерон 25.8 ng/ml при реф. 5.16-18.56, на 08.07 ми беше 23 ng/ml, направени в друга лаборатория. Днес ми казаха, да си изчакам датата за теста. След Зет  на два 5 дневни ембриона съм, с pbmc и имплантационен прозорец, т. Е. На 6 ден ми ги върнаха. Имах и вливка на привижен и сега чакам. Нямам никакви симптоми и опитвам да не мисля.
Edit-имам и асистирано излюпване. Надявам се и се моля за положителен тест и успешен край. Това ми е трети опит, 4 трансфер, т. к. предишните 2 бяха без имплантация (в една клиника-сет и зет-от 20 яйцеклетки ми оплождаха по 4 и 2 до трансфер) , последния Сет беше биохимична (смених клиниката и протокола)
Мисля, че сега направихме всичко, т. К сме с тежък мъжки фактор, висока dnk  фрагментация и 2 % с нормална морфология.
Успех на всички ни

Последна редакция: пн, 11 юли 2022, 18:10 от mima666

# 62
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 250
mima666 🤞🤞🤞, колко време чака за резултата за имплантационния прозорец?
На мен винаги ми е било интересно класификацията на ембрионите... сега ми казаха 4-1-1 ( бях толкова развълнувана,че ММ твърди, че са казали 4-4-1)....

# 63
  • Мнения: 670
Момичета, имам един въпрос относно качеството на ембрионите. Днес разбрах, че двата ми замразени са качество 4АВ, но не мога да разбера това добро или не толкова добро качество се води... търсих информация в пространството,  но нещо не можах да се ориентирам.
Аxenia, това си е отлично качество!
Ще успееш 🙂
Качеството на ембрионите е описано в епикризата, която получавате след пункция, говоря за пациентките на д-р Станулов. На други места не знам как е.

Последна редакция: пн, 11 юли 2022, 18:56 от Хопчи

# 64
  • Ловеч
  • Мнения: 328
Bebebe, около 2 седмици. Оказах се с изместен прозорец от 1 ден, но аз го правих в Тутракан, но мисля, че в го изпращат в Надежда.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 358
Хопчи, благодаря ти Heart
Аз или съм шматка или не знам какво... нямам никакви документи от Афродита... ще взема да си ги искам като отида другия път.

# 66
  • Мнения: 590
Аз много исках снимка на ембриончетата,но ми казаха ,че не предлагат . Казаха ми че са с отлично качество и нищо друго , в Токуда съм.
Това ми е 1ви трансфер и съм много развълнувана и нетърпелива ,днес ми е 5ти ден след трансфера . Гледам все да се занимавам с нещо ,но не успявам да изкарам въпросите от главата си .
Вие как се справяте през тези дъъъълги и мъчителни дни ? Почивате ли си повече ?

# 67
  • Мнения: 44
На мен ми е 4 ден след трансфер.И аз непрекъснато го мисля 😀.Да ви попитам чувствали ли сте се подути като балон след трансфера и ако да какво сте пили за това.

Последна редакция: вт, 12 юли 2022, 09:55 от Elena.P.

# 68
  • Мнения: 587
На мен ми е 4 ден след трансфер.И аз непрекъснато го мисля 😀.Да ви попитам чувствали ли сте се подути като балон след трансфера и ако да какво сте пили за това.
Гледам да не пия нищо, ако не ми е изписано от лекар във връзка със състоянието ми. Усещанията за дискомфорт ги приемам като благословия и освен ако нямам болки или физическо проявление, не ме притесняват. Повече ме притеснява трансфер, при който нямам усещания ..

# 69
  • Мнения: 44
На мен ми е 4 ден след трансфер.И аз непрекъснато го мисля 😀.Да ви попитам чувствали ли сте се подути като балон след трансфера и ако да какво сте пили за това.
Гледам да не пия нищо, ако не ми е изписано от лекар във връзка със състоянието ми. Усещанията за дискомфорт ги приемам като благословия и освен ако нямам болки или физическо проявление, не ме притесняват. Повече ме притеснява трансфер, при който нямам усещания ..

Много благодаря.Аз говорих с моя док. и той ми каза какво мога да приемам.Успех.

# 70
  • Мнения: 674
Здравейте отново. Аз не мислех да ви занимавам повече със себе си, но днес ще пиша, за да успокоя момичетата, които си правят ранни уринарни тестове.
 Днес ми е 14- ти ден след трансфера а 5- дневни ембриони и тъй като имах останал един шуър чек реших да го направя за архива и за душевното удоволствие да видя двете чертички. Би трябвало ЧХГ вече да е над 1000 и да се появят 2 черти веднага , но уви. След третата минута се появи едва забележима бледа сянка и чак на десетата минута се избистри до този резултат:
 Така че момичета, не си хабете излишно нервите и паричките и не се отчайвайте, когато уринарния тест , направен преди датата е отрицателен.
 Пожелавам на всички високо ЧХГ и пухкави финали и много ве прегръщам! Heart

Последна редакция: ср, 13 юли 2022, 10:23 от lady25

# 71
  • Мнения: 188
Утре е моят 12 ден след трансфер на 2 бластоциста и ще правя кръвен тест. Стискайте ми палци мили момичета. Притеснена съм много, имах някакви усещания, които вече ги нямам от два дни. Дано всичко е наред. Пожелавам успех на всяка една от вас.

# 72
  • Мнения: 1 592
🤞🤞🤞
ако още няма цикъл след 12 дена от трансфер на бластоцисти ( които са 5-дневни, нали?) ... ми се струва, че трябва да е съвсем положителен тестът ... - това са си 17 дена, но! стиснати палци от мен!
 🤞🤞🤞
Утре е моят 12 ден след трансфер на 2 бластоциста и ще правя кръвен тест. Стискайте ми палци мили момичета. Притеснена съм много, имах някакви усещания, които вече ги нямам от два дни. Дано всичко е наред. Пожелавам успех на всяка една от вас.

# 73
  • Мнения: 587
🤞🤞🤞
ако още няма цикъл след 12 дена от трансфер на бластоцисти ( които са 5-дневни, нали?) ... ми се струва, че трябва да е съвсем положителен тестът ... - това са си 17 дена, но! стиснати палци от мен!
 🤞🤞🤞
Утре е моят 12 ден след трансфер на 2 бластоциста и ще правя кръвен тест. Стискайте ми палци мили момичета. Притеснена съм много, имах някакви усещания, които вече ги нямам от два дни. Дано всичко е наред. Пожелавам успех на всяка една от вас.
Ако се приема Прогестерон, няма да дойде цикъл, дори и да няма имплантация, т.е. липсата на цикъл не е еднозначна индикация при прием на Прогестерон..

# 74
  • Мнения: 1 592
🤞🤞🤞
ако още няма цикъл след 12 дена от трансфер на бластоцисти ( които са 5-дневни, нали?) ... ми се струва, че трябва да е съвсем положителен тестът ... - това са си 17 дена, но! стиснати палци от мен!
 🤞🤞🤞
Утре е моят 12 ден след трансфер на 2 бластоциста и ще правя кръвен тест. Стискайте ми палци мили момичета. Притеснена съм много, имах някакви усещания, които вече ги нямам от два дни. Дано всичко е наред. Пожелавам успех на всяка една от вас.
Ако се приема Прогестерон, няма да дойде цикъл, дори и да няма имплантация, т.е. липсата на цикъл не е еднозначна индикация при прием на Прогестерон..
вярно 🙈 забравих го този фактор

Общи условия

Активация на акаунт