Отговори
# 705
  • Мнения: 2 147
Дриймче, радвам се, че се включи. Съжалявам за неуспеха и ви пожелавам от сърце следващия път всичко да върви по мед и масло 🍀 Още малко търпение.
Ти си с ир, нали? Някои добавки като магнезий, омега 3, витамин де,витамини от б групата подобряват инсулиновата чувствителност.

Кактусче, силно стискам палци! 🍀 Нека всичко мине по учебник!

Аз се записах във вълшебното списъче, хубава традиция беше...но ще изчакаме и този месец, ще се опитам да вдигна малко фт3, че много ниско ми се струва за забременяване.
Успех на всички от сърце желая и бързо изнасяне към отчетните теми! 🍀🤰🍀

Последна редакция: сб, 24 сеп 2022, 16:13 от Jupiter sea

# 706
  • Мнения: 2 696
Много благодаря ❤️
Фют, защото следим и размера на фоликулите. Целим над 20 хубави фоликула(над 22-23мм). Останалите ще са около 18-20мм до деня на пункцията.
Аз също стискам палци скоро да влезете с хубави новини ❤️❤️❤️

# 707
  • Мнения: 1 085
Dreamer Heart, силно те прегръщам, през страшно много си минала последните 2 месеца и ти стискам палци сега като имате още едно парченце от пъзела, скоро да се случат нещата, да може да си прибереш снежинките и да ни се похвалиш с положителен тест! Nature Snowflake

Kactus, стискам ти палци стимулацията да върви добре и да се отчетеш с много здрави снежинки за следващия месец! Време ви е с Dreamer Heart да се отправите към отчетни! Heart

И. М. Бандерас, добре дошла и да не се задържаш дълго! Nature Sparkles

shantall, и аз също се отчитам с Ц от вчера. Нека следващият месец е нашият! Flowers Four Leaf Clover

# 708
  • София
  • Мнения: 3 088
При мен нещо последните месеци съвсем се побърка този цикъл ... В сряда имам час за гинеколог, този път избрах репродуктивен, само че не в репродуктивната клиника, в която работи... честно казано обаче нямам план...

# 709
  • Мнения: 2 635
Момичета колко време след като се попълни формуляра за час в болница надежда за Арт специалист връщат обаждане?

# 710
  • Мнения: 3 284
Да беше писала на Майки за донорство, щяха да ти запишат час веднага, особено като чуят че си с нисък амх

# 711
  • Мнения: 3 289
Момичета колко време след като се попълни формуляра за час в болница надежда за Арт специалист връщат обаждане?

Вече не се чака много, 3 седмици до месец

# 712
  • Мнения: 2 696
Много благодаря за загрижеността ❤️😘
Вече пътувам за Бургас 😊
Извадихме 32 яйцеклетки+ 3 лутеинизирали. Нямам идея колко са били общия брой фоликули. Тъкмо щяха да ме изписват, но тръгнах да колабирам, три пъти ми слагаха обезболяващи и още 2 банки ми вляха преди да си тръгна. Иначе отделно имам и вливка с Калциев глюконат и 2 инжекции Прогестерон Депо 250мг. Много бяха мили сестрите, а от докторката ми съм очарована както винаги ❤️ След като колабирах, още 2 пъти идва да ме види. 😊 Ще се чуем по телефона и след това ще се видим на следващия цикъл. Моля, стиснете палчета, защото имаме проблем с развитието на ембрионите по принцип. 🍀🙏❤️ Този път имаме 3 вида селекции, ембриоскоп и да видим, все още нямам идея и колко ще доплатим следващия път, но ще е над хиледарка 😅 Стига да има полза от всичко, все тая за парите.
Файонче, на теб също ти е време, стискам всички палци скоро да се похвалиш! ❤️❤️❤️ Изпращам ви мнооооого усмивки и положителна енергия 😘 Поне в болницата сестрите казаха, че ще ми викат усмивка 😅

# 713
  • Мнения: 1 031
Кактусче, възстановявай се бързо! Страхотна бройка и знам, че вече ще стане! ❤️❤️❤️

# 714
  • Мнения: 2 635
Кактусче, бързо възстановяване!! За пореден път ще кажа, че ти се възхищавам, защо си колабирала така?
Много те мислим всички тук, и се надявам че този път ще ти е за последно и ще видиш 2 чертички много скоро. Ти го заслужаваш, минаваш през ада. Не знам от къде я имаш тая сила. ❤️🙏😇

# 715
  • Мнения: 21 335
Кактусче , силно стискам палци , всичко ще бъде наред вече!
Заслужаваш Heart Flowers Four Leaf Clover Heart Exl

# 716
  • Мнения: 2 696
Благодаря ви, прекрасни! ❤️❤️❤️
Минзухарче, ами всичко тръгна от силната болка, от нея много ми се догади, падна ми кръвното много, всичко ми се завъртя и така 😅 След още 2 банки и 3 обезболяващи и ме пуснаха благополучно. Все още имам болки, когато се движа, но е нормално. Прекалено много яйчица, лека хиперстимулация, заради която пия Достинекс, а той ме съсипва.

# 717
  • Мнения: 615
Кактусче ❤️😘🥰 ти си герой!
Бързо възстановяване , стискай зъби , дано утре си като нова🤞 И напред към успешна бременност!

# 718
  • Мнения: 318
Браво Кактусче! Мина и това и стискам силно палци за положителен развой. Пращам ти много положителна енергия 🤞🍀

Аз днес също бях до репрото. Хормоните са ми супер. Антимюлеравият казаха,че е като зя поне три млади жени. Ама тогава защо не става естествено...загадка! Сега чакаме 3ти ден от Ц и почваме заветната стимулация. Засега съм учудващо спокойна. Тази път съм се доверила изцяло на лекарите и не чета никъде нищо (освен тук, каквото ми попадне).

# 719
  • Мнения: 2 696
Мила, много ти благодаря, чакам с нетърпение и ти да се похвалиш! ❤️❤️❤️
Амира, много ти благодаря! Радвам се, че всичко е наред ❤️ Стискам палци това да ти е първа и последна стимулация 🥰
Прекрасни сте! 😘

Общи условия

Активация на акаунт