Кандидатстване с рисуване след седми клас - тема 9

  • 35 121
  • 787
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 310
Днес моята девойка отиде за първи път на курсовете в НУИИ. Първо се шашна, като видя всичките деца - салонът беше пълен и нямаше място за всички. Съответно нея, заедно с още няколко деца, ги качиха на последния етаж в едно ателие и там им направили импровизирана постановка, която включвала стъкло. Пък тя не била рисувала стъкло изобщо никога! Confounded Общо взето не беше доволна, защото не им давали ясни напътствия и не били обяснили точно какви са спецификите за рисуване на стъкло, само казали, че се рисувало по различен начин от другите материали.

# 496
  • Мнения: 13 872
на нас ни разрешаваха и слушалки за музика. Моят е свикнал да рисува на музика.

# 497
  • София
  • Мнения: 6 184
Пуснах преди малко на мейл документите за кандидатстване в НУИИ. Ще видим кога ще смогнат да обработят и да пратят отговор.  Дано всичко да е наред.
Изненадах се вчера като те прочетох, понеже съм убедена, че преди пишеше подаване само на място. Аз си бях подготвила нещата и настроила, докато твори девойката на НВО БЕЛ да отида и отидох да видя как става "на живо". Ти получи ли входящ номер вече?

И аз се изненадах като прочетох в сайта, че може и по мейл, но веднага се възползвах. Grinning Получих вх. номер още вчера сутринта.

# 498
  • Мнения: 8 961
Миналата година подавахме документи само онлайн, никъде не съм ходила на място. Бързо връщат входящ номер.

# 499
  • София
  • Мнения: 398
на нас ни разрешаваха и слушалки за музика. Моят е свикнал да рисува на музика.
За всеки случай подгответе децата и с МР3 плейър, тъй като може да не разрешават телефони. Да не останат без музика.

# 500
  • Мнения: 13 872
на нас ни разрешаваха и слушалки за музика. Моят е свикнал да рисува на музика.
За всеки случай подгответе децата и с МР3 плейър, тъй като може да не разрешават телефони. Да не останат без музика.

О да, това беше важно уточнение. Телефони не се допускат

# 501
  • Мнения: 192
Днес моята девойка отиде за първи път на курсовете в НУИИ. Първо се шашна, като видя всичките деца - салонът беше пълен и нямаше място за всички. Съответно нея, заедно с още няколко деца, ги качиха на последния етаж в едно ателие и там им направили импровизирана постановка, която включвала стъкло. Пък тя не била рисувала стъкло изобщо никога! Confounded Общо взето не беше доволна, защото не им давали ясни напътствия и не били обяснили точно какви са спецификите за рисуване на стъкло, само казали, че се рисувало по различен начин от другите материали.

Да, възможно е да дадат и стъкло на изпита. Когато дъщеря ми кандидатстваше, един от предметите беше стъклено шише, доколкото си спомням, май боядисано в зелено.
Важно е да подготвите децата да не се притесняват, че ще дадат нещо, което не са рисували, защото най-вероятно ще има нещо подобно. Нека останат спокойни и се насладят на процеса. Дъщеря ми също мисля, че не беше рисувала стъкло, а точно с тази бутилка се беше справила блестящо.

# 502
  • софия
  • Мнения: 4 991
Да, но боядисаното стъкло няма нищо общо с блестящото стъкло, така че нека не шашкаме излишно децата. Да сядат и да си рисуват спокойно, ще се справят Simple Smile

# 503
  • Мнения: 826
Здравейте, първо искам да пожелая успех на всичките ни талантливи деца. Имам един въпрос, курсовете в НУИИ „Илия Петров” с предварително записване ли стават или може да отидем на място с дъщеря ми и да заплатим таксата?

# 504
  • софия
  • Мнения: 4 991
Отивате на място сутринта, в канцеларията плащате и детето си отива в ателието, което му кажат.

# 505
  • Мнения: 826
Отивате на място сутринта, в канцеларията плащате и детето си отива в ателието, което му кажат.

Амели, много благодаря!

# 506
  • София
  • Мнения: 1 124
Здравейте момичета,
успех на всички дечица утре, много лека ръка и вдъхновение.

Моите 2 момичета са в 3то СУ, профил графичен дизайн.
За учителя по рисуване децата имат само добри впечатления. Преподава по рисуване, по анимация и по графични техники. Поставя задачи, които децата има срок, в който трябва да ги изпълнят.

Според мен, средата е спокойна, учителите са добри и спокойни с децата. Тази година имаха щателна проверка от МОН и резултатите им бяха похвални.

Последна редакция: пн, 19 юни 2023, 14:34 от Furia

# 507
  • Мнения: 8 961
Здравейте момичета,
успех на всички дечица утре, много лека ръка и вдъхновение.

Моите 2 момичета са в 3то СУ, профил графичен дизайн.
За учителя по рисуване децата имат само добри впечатления. Преподава по рисуване, по анимация и по графични техники. Поставя задачи, които децата има срок, в който трябва да ги изпълнят.

Според мен, средата е спокойна, учителите са добри и спокойни с децата. Тази година имаха щателна проверка от МОН и резултатите им бяха похвални.
Чух за този учител, явно дъщеря ми е при другия, от който всички се оплакват.

# 508
  • София
  • Мнения: 310
Привет.

Само при мен ли не е активен още формуляра в НГПИ?

# 509
  • София
  • Мнения: 6 184
При мен е активен, но не мога да прикача документите.

Общи условия

Активация на акаунт