Със пюренца или без, ЮЛЧЕТА щастливи има днес!

  • 10 086
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 150
Влизам направо в новата тема, че старата я попропуснах Sad. Напоследък имам повече работа и само чета, ама отгоре-отгоре и сега не мога да се включа по темите Rolling Eyes. Ще наваксам.

Темата е страхотна. Нан и biboshka  Hug. Сложила съм снимки на Ема, ако имате време може да добавите на лентичката Hug
 
По-късно пак ще се включа, че сага имам да пиша Crazy

# 46
  • Мнения: 867
НАН, извинявам се явно само при мен не се виждат, но интересно защо, прегледах всички други не виждам само Лора и Виктор от 01.07. Егаси мистерията Thinking Thinking Thinking Колкото пъти и да рефрешвам все тая иначе си ми зарежда всички други картинки. Сори за оспамването на темата Embarassed

# 47
  • Мнения: 433
Ивка,водих го на преглед на ехограф профилактично,защото на една позната на детето й откриха в 7-ми месец хидроенецефалит и му правиха операция,като педиатрите не са зебелязали нищо през това време #2gunfire
Sue,spoko,  и на Алекс акото е зелено вече 2 -ри месец,но и на мен ми казаха,че зависи от яденето ми

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 21:59 от Tizija

# 48
  • Мнения: 150
синео4ка аз също виждам лентичката на Лора.

За номинациите съм съгласна, ама Ема не вписва в нито една, всеки ден е различна. Тъкмо съм решила, че е ревла беподобна и на другия ден само усмивки и радостни писъци... Един ден спи много, друг и минутка не дремва, абе  ooooh! не е за разправяне.

Ема също си върти главата най-вече като се събужда и по-малко като заспива, но не смятам, че има рахит! Всъщност какви са признаците?? newsm78

# 49
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Синео4е, споко мила, има ви на първа страница, как ще ти изпусне някой момата! Naughty Дори и да не я виждаш, ние я виждаме Hugкупи си нов комп Mr. Green
Забравих да похваля и Бибошка, защото и тя участва в темичката  bouquet  bouquet  bouquet
Ето за рахита, вече са го пускали линка но може да не сте обърнали внимание  http://www.art.bg/temp/vita.bg/statii.php?sn=6

# 50
  • Мнения: 867
Синео4е, споко мила, има ви на първа страница, как ще ти изпусне някой момата! Naughty Дори и да не я виждаш, ние я виждаме Hugкупи си нов комп Mr. Green


Ейййй тенкю тенкю, а за компа...и аз това пиля от известно време познай на кого ама няма да ме огрее скоро Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 150
didi_81 мерси за линка Hug пропуснала съм го. Това за опадването косата на тила  - не се има предвид онова оплешивяло петно вследствие въртенето на главичката нали?

# 52
  • Мнения: 867
Еййй, защо не лягам като спи детето, ами се кискам кат ненормална по нощите!!! Ама да ви споделя смеха:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145667.0

# 53
  • Мнения: 1 193
честита месечинка на момата ванеса и юнака венциДА СА МНОГО ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ  newsm51 smile3525
Нан   bouquet за страхотната тема, за Бибошка също   bouquet
Аз малко късничко влизам,  ама да се отчета Grinning Киарчето за 23 дни е качила само 0.400кг и 4 см. Това ще рече, че е 7.800кг и 69 см.
Уолк, питах за сокчето, казаха ми,че мога да и давам два пъти дневно по 1/2 - 1 к. ч.
Ние вече се захранваме с заешко и пуешко, готови сме за Коледа.
Зеленчуковите пюрета съм и слагала отначало в АМ, сега и давам по едно бурканче+ АМ в шише. Смятам след НГ да и заместя храненето изцяло с пюре.
Прочетох, че обсъждате нещо за рахита, мен днес на консултацията педи ме изненада, че имаме признаци - изпотени крачета, уплаха, и бързото израстване на см. Каэа да и давам по 3 капки Вигантол и повече слънце, е къде слънце по това време на годината Sad нещо много се шашнах.
Майра, прочетох, че сте преживели някаква интервенция, надявам се всичко бързо да се оправи. Както и на всички болни бебенца и мами да има само усмивки  Hug
Току-що една приятелка ми писа на кю-то, че чакат бебе през юни. Така се зарадвах за тях (отдавна го чакат), че май прекалих с ракийката Embarassed
Лека и безревлива нощ на всички, сори ако нещо съм пропуснала. Wine Glass

# 54
  • Мнения: 257
Здраси мамита! Много приятно оформена тема, браво на НАН! Peace
Много хубаво сте го измислили за номинациите, но какъв ще е критерият? newsm78 По снимки? Т.е. ако има 5 претендента за най-пискливо бебе, например, как ще определим кое от всичките 5  е наистина най?... Ами аз никое от вашите не съм чувала как писка! Така че, аз настоявам за точен и, най-добре, визуален критерий за определянето на номинациите и после за избирането Thinking... За да не става статистика както каза НАН, ако вземем килограми и сантиметри... Честно казано, малко ми е мътно , но с най-голямо желание ще гласувам, и преди всичко по съвест! Laughing
А какво ще кажете всяка мама да си измисли прякор на бебето? Максим, например, е Максималния или Максудата. И после във въпросните номинации бебетата да участват и с прякорите си. Ще звучи нещо като " Номинирани за най-усмихнато бебе са: Дора-Желнецето, Григор-Рошавото и Максим-Максудатааааа!"
Ох, Божеее, то станало никое време.
Ами приятни сънища, тогава!
 Hug

# 55
  • Мнения: 150
Pingwina идеята за прякорите е чудна Grinning

Ето го нашият: Ема - Бохема Laughing

А за номинациите, снимчиците са добра идея, ама как ще се гласува? Нещо като анкета ли ще се прави?

# 56
  • Мнения: 660
Само да добавя, че Самуил и в квартала вече го знаят като Самлушко-Самослушко, и отивам да спя... Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 1 298
щяхме да се пробваме и за най-ненаситно кърмаче, но ще се откажем от участие в полза на Галко Wink Ренка  bouquet

 rotfImbo  Ивичка браво на теб.Ама то лъжа ли е  ooooh!  Тъкмо се чудех как ли да го включа в номинациите  моят Гальони newsm12

Благодарности на НАН и Бибошка за красотното оформление !

Честити 5 месеца на Лора на Синеочка!   ura

Синеочка виждам че и твоята Лорка е от ранобудните  Mr. Green  Или тя днес щото е месечинка  Whistling

# 58
  • Мнения: 867
Лора - Бърбора ми хрумва засега..

Ох станах да пия вода и като го замислих пустото захранване, разсъних се абсолютно. Май откачам вече от скука и се чудя какво да си измисля да го мисля Shocked Shocked Мъжа ми казва че малко ми е боя и може би е прав. А и като спя до 12 на обед то рано или късно ще се ококоря по нощите.

Идеята на Пингвина е добра и аз вече си представям следното: значи първо уточняваме категориите - някой да следи предложенията и да записва. След това правим по един албум за категория и всеки слага снимки. След това пускаме анкета в тази или следващата тема както дойде и готово. Всеки мушморок събрал най-много гласове в категорията печели приза. Peace Може ако искате да поканим и други мами да гласуват.

Обаче кой ще се нагърби да го прави всичко това newsm78 newsm78
Аз едно че съм разсеяна и не мой да се разчита не мен, ме и мързи Embarassed

А и добавям към категориите - най-далече изстреляна плюнка. Днес милата ми го откри това нещо и половин час се забавлява да изстрелва малки струйки плюнка, които попадат къде ли не. Резултата е че се оплпю яко.

# 59
  • Мнения: 867
Оу Ренка сега те видях. Нищо подобно кътрти яко в другата стая. Обаче майка и е хахо напоследък май.  Grinning Grinning

Тенкю за честитката Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт