Отговори
# 60
  • Мнения: 12 826

Новото гадже ми харесва на външен вид ,дано и по характер да е готин и двамата с Аслъ да се разбират  добре и връзката им да е много успешна и да се развие към следващите  етапи .Flowers Four Leaf Clover  Simple Smile

+1 за гаджето. Различен ,поне на визия от останалите до сега, макар че едва ли сме в течение на истинския и живот.

.......................................................................
Айча с нова визия,едва я познах, харесва ми




........................................................
Ясемин Алин тренира за нов сеирал, военна тема.
Не стига темата в реала, но и на екран я подхващат


Скрит текст:
 

Последна редакция: нд, 30 окт 2022, 09:13 от eliNIM

# 61
  • Мнения: 8 441
Ели  мерси за снимките и инфото  Hug Flowers Hibiscus
Аслъ ще е в ноемврийския брой на InStyle

https://twitter.com/nobodysfann/status/1586773016679440384?s=20& … J37g-5zQepTMRQbNQ

# 62
  • София
  • Мнения: 6 287

И на корицата!
Лице е точно на брой 200 на турската версия на изданието.






Айча изненадващо много ми харесва с новата визия. Първоначално не ми допадна като я видях, но на снимките е много хубава.

Какъв е този сценарий, отвлича жена в мазето. И я харесвал. Психопат може да извърши такова нещо. Звучи ми зловещо.
Толкова ли свършиха по позитивните идеи за сериал.
Незная какво ще излезе .
При такъв сюжет винаги се сещам за филма "Стая" с Бри Ларсън, който е и по роман.
За жалост бяхме свидетели и на истински истории от този род, май в Австрия се беше случило.
То и тук се споменаваше, че е адаптация по реални събития.
Ще видим дали турците ще го харесат или вече са се пренаситили от тежки драми.

# 63
  • Мнения: 12 826
Ох, кой я снима Аслъ - изглежда състарена. От слънчевото момиче няма и следа.
Не ми допада такава. И фокуса на снимката допринася съвсем .
Статуя излязла от недрата на египетските пясъци. Ако е търсен ефекта , случило се е.
След нейните свежи собствени снимки из соц мрежа , сега сякаш гледам друга жена.

# 64
  • София
  • Мнения: 6 287
Лайф стайл издание, какво да се прави. При това с юбилеен брой, няма как да я пуснат по джинси и тениска. Grinning
Хубава е, на мен ми харесва, защото е различна от това, което сме свикнали да виждаме.
Повечето актьори и актриси, включително и Аслъ, са като влезли в един калъп.
Ето, аз например бих искала сега да я вида с такава визия в някоя роля. Богата, нахакана, ако ще и зла.
За Айча на по-горните снимки вече писах, че ми допада. Има вид на силна и независима бизнес дама, но в новия си сериал пак са й сложили забрадката и са й дали ролята на смачкана от живота жена, в каквато вече сме я гледали.

Още малко снимки от фотосесията на Аслъ








# 65
  • Мнения: 12 826
Да, би било добре да я гледаме.
Интересно ми е как ще се справи в по- различна роля- властна и нахакана, ако ще и зла.


Още малко снимки от фотосесията на Аслъ.  



Харесва ми на тази снимка, визия стайлинг ,излъчване.
Съвсем различна от корицата. Снимките носят атмосферата  на Италия

..............................................................
Е това вече е пошло и вулгарно,колкото и да се стремят да следват  фотомодели от световна величина,някак си разликата се усеща.
Скрит текст:
любима поза за турските фотографи,тук обаче са прекалили.


Интересно как се ходи с подобни панталони , ама мода какво да се прави. Обличаш,показваш и приключваш с крачолите
...................................
Октай Чобук присоединяется к новому сериалу от компании 03 Medya под названием "Меня зовут Фарах", который является ремейком аргентинского сериала “Уборщица”, в главных ролях с Аслы Энвер.

Последна редакция: ср, 02 ное 2022, 21:00 от eliNIM

# 66
  • Мнения: 8 441
Ели.Зарани  мерси за всичко споделено Flowers Hibiscus  Flowers Hibiscus
Модата която представят чрез Аслъ в  InStyle  наистина е твърде модна Simple SmileОт показаните тоалети на мен само ей това ми хареса .



Едно кратко видео което е подготовка предполагам към целия продукт.Това рошавкото с което е Аслъ във видеото ,също ми харесва.

https://twitter.com/SerenayS_PinarD/status/1587851035900534788?s … -ueodlNxKzHECumXA

Ели  това в спойлера ти наистина си е направо вулгарно.И аз все се чудя защо турските фотографи я харесват тази поза.Нито е секси ,нито показва свободен дух или освободеност или еманципация , което може би се опитват да ни покажат,ами  показва разпуснатост и  е грозно .
Ох айде да почват вече снимките на новия сериал на Аслъ,че ми липсва ,от доста време не е била на малкия екран.
Момичета Аслъ в "Кайъп" беше все модно облечена ,е не чак толкова модна като от новата фотосесия ,но все пак винаги беше облечена секси и готино,а във "Вавилон" пък беше нахакана полицайка ,обаче до сега не е била зла  като изключим началото на "Мечтатели.Но то там си беше тинейджърска  работа ,а и доста бързо премина към светлата част ,но все пак тук таме си правеше белички героинята и но все такива едни не много лоши .Simple SmileЩе я видим каква ще в  в новата си роля .Не съм гледала сериала по който съседите ще направят римейка ,но след като ще е прислужница може и да е малко или много хитруша или може да е от сорта добра  и всички нещастия да и се стоварват все на нея или да има шеф ,който да я преследва или пък да пламне любов с шефа ,оооох много възможности има няма да гадая ,а ще си чакам инфото за сериала. Simple Smile
И последно само да споделя за Гюлсерен Будайъджъоолу ,че до сега сериалите които са адаптирани по  нейни истории винаги са били или с много висок рейтинг или с достатъчен ,че да си изкарат предвидените сезони.Така че се надавам това да е съдбата и на сериала на Елчин и Енгин. Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: ср, 02 ное 2022, 23:21 от Eny87

# 67
  • Мнения: 12 826
Ени, дано дано сериалът да остане по дълго, като се прибави и неизбежната драма.

 Ще видим като започне.

Аслъ в Каяп и на мен ми харесва.

# 68
  • Мнения: 8 441
Аслъ и Гювен Мурат в откъс от пиесата.



И Аслъ от колата. Simple Smile
Голяма е сладурка и веселячка .Heart

https://twitter.com/28edt/status/1588214430864756737/video/1

# 69
  • Мнения: 12 826
Я каква хубава изненада ни направи Аслъ, днес е казала ,,Да,,
Да са щастливи двамата




Вероятно пожелания ,не го разбирам


Много колеги са я поздравили, май са изненадани.

https://www.instagram.com/p/Ck3Qc_6MwOY/?utm_source=ig_web_copy_link

# 70
  • Мнения: 8 441
Ели  чудесна новина си ни донесла Simple Smile
Аслъ и нейния вече съпруг докато папраците и феновете ги разберат ,че са заедно те взеха ,че и се ожениха.Супер ей така се прави ,без протакане . Simple Smile
Дано да са много щастливи Аслъ и съпругът и и както обичат да пожелават съседите да остареят на една възглавница. Flowers Four Leaf Clover
И от мен малко снимки.
Много красива Аслъ Yellow Heart





# 71
  • Мнения: 12 826
Ени, хубаво пожелание .
Дано този път Аслъ има късмет, едно е сигурно много е щастлива. Личи и от всяка  снимка колко е влюбена.
Както пишат в коментарите Аслъ направи скромна и тиха сватба , колко може да е тиха една сватба но е изненада за артистичния свят и журналята. Как не са я ,,надушили,,.
Браво на Аслъ и двойката изобщо.

# 72
  • Мнения: 4 579
Привет, момичета!
Направо съм в шок! Изобщо не очаквах тази сватба на любимката ми! Не знам кой е младоженеца, сега за първи път го виждам. Дано е правилния човек и бъдат много щастливи заедно, той много да я обича и подкрепя.
Видях, че сте го обсъждали по-нагоре, отивам да чета кой е тоз и от къде се взе!

# 73
  • Мнения: 8 441
Хелънче  не само ти ,всички фенове на Аслъ се изненадаха  ,а жълтите медии са си направо в шок Simple SmileГолям срам за тях дето все си навират гагите в това което не е тяхна работа  и съчиняват понякога направо небивалици да не кажа лъжи ,този път не успяха  да изловят нещо красиво което се е случило на нашето хубаво и усмихнато момиче.  Simple Smile
Нося хубава новина за Бурчин.Тя заедно с Онур Туна и Феяз Гуман ще участват в сериала "Отровен бръшлян".

https://twitter.com/TvDunyasii/status/1592113322060570624

# 74
  • Мнения: 12 826
Хелънче  не само ти ,всички фенове на Аслъ се изненадаха  ,а жълтите медии са си направо в шок Simple SmileГолям срам за тях дето все си навират гагите в това което не е тяхна работа  и съчиняват понякога направо небивалици да не кажа лъжи ,този път не успяха  да изловят нещо красиво което се е случило на нашето хубаво и усмихнато момиче.  Simple Smile

Хелънче, Ени  изненадата е факт.

 Кога станаха гаджета, кога двойка , а се ожениха -никой ни чул, ни ги засякал.
Голям срам  наистина за всичко знаещите репортери.
Браво отново на Аслъ, дано не е прибарзано

И кой е всъщност нашия зет, писаха  разбрахме  бизнесмен ( хич не я харесвам тади дума) ,но все пак извън нашите предели думата има различно съдържание.
Храесва ми как я гледа на снимките, пък и изглежда прилично, но Аслъ е сияеща

Общи условия

Активация на акаунт