Отговори
# 75
  • Мнения: 8 453
Аслъ и Беркен(май така му е името на съпруга)хич не се мотат.Загаджиха се и се ожениха ,а сега излезе и още по-хубав хабер,че Аслъ е бременна.Simple Smile  Heart

https://twitter.com/normalsetamam/status/1594389468274118657

В статията се казва и че Аслъ няма да участва в сериала "Казвам се Фарах".Бях се настроила да гледам хубавото ни момиче в този сериал ,нооооо нищо по хубава причина ще си вземе почивка.. Simple Smile
Много и отиваше на Аслъ да е мама в "Истанбулската невеста",а сега в реала ще е още по-щастлива ,сладка и отдадена на детенцето си. Heart

# 76
  • Мнения: 4 585
Това и аз си го помислих, заради бързия брак, дано е истина, а не само жълти клюки.

# 77
  • Мнения: 8 453
Хелънче  за сега няма официално потвърждение ,но Бирсен първа обяви новината ,а тя обикновено има достоверни източници и не приказва празни приказки.Но в крайна сметка тя тази новина не може да остане твърде дълго скрита та така че ако е вярно ще се разбере така или иначе а,ако е само жълта клюка здраве да е Биркен ще се потруди още . Simple Smile



https://youtu.be/BmjKPq-Vx_g

# 78
  • Мнения: 12 829
Много хубава новина за Аслъ. Дано е вярна.

# 79
  • Мнения: 8 453
Ели  новинката определено си е вярна.Е Аслъ не го е потвърдила официално,,но не го е и опровергала.Всяка статия в която се говори за нея почва и свършва с това ,че е бременна.В тази статия се казва ,че в миналото е имала притеснения и страхове ,че ще е самотна ,но сега когато тези страхове ги няма ,притесненията за бъдещето също намаляват.Или поне  Гугъл преводача това превежда ,че пише. Simple Smile

https://www.all.com.tr/asli-enverden-samimi-itiraf-gecmiste-yapt … artili-buluyorum/

За сериала "Името ми е Фара" в който щеше да участва Аслъ .но напусна ,защото е бременна се говори ,че ще започва да се снима другата седмица и ,че Демет Оздемир ще замени Аслъ в главната роля.Енгин Акюрек пък ще бъде в главната мъжка роля -ето за това малко ме е яд ,че Аслъ няма да може да участва ,много ми се искаше да я видя с Енгин в общ проект,.Нооооо нищо да се роди бебенцето живо и здраво ,той Енгин никъде няма да ходи и ще ги видим с Аслъ в някой следващ сериал или филм. Hands Pray
И нещо новичко от Аслъ
Зимата дойде  Simple Smile

https://twitter.com/_laviedefille/status/1596878701094129666?s=2 … 0Xe5ilAyExI4l8BsA

# 80
  • Мнения: 4 585
Много е хубава Аслъ на тази снимка!
На мен Енгин А. ми е един от любимците от турските актьори и информацията, че ще участват заедно с Аслъ в сериал, много ме зарадва. Но пък новината за бъдещото бебе ме зарадва още повече!

А преди малко гледах този трейлър, нямам търпение! https://www.instagram.com/reel/ClhFk0-v7Lk/?igshid=MDJmNzVkMjY=

Последна редакция: чт, 01 дек 2022, 11:09 от Hellenn

# 81
  • София
  • Мнения: 6 287
Покрай това Световно нямам време два реда да драсна, така ме е увлякло... Grinning

Радвам се за Аслъ. Мълчанието й за мен означава само, че новината е вярна. Друг е въпросът колко е коректно от страна на Бирсен да я съобщава.

За сериала, малшанс за феновете на Аслъ и Енгин да ги видят заедно, ако той все пак влезе в състава. Демет Йоздемир иначе външно се доближава повече до актрисата от оригинала.
Аслъ ще я чакаме в сериала с Мехмет Гюнсюр за Дисни Плюс. Sunglasses

Вчера ми се появи информация, че Фунда Ерийт също е бременна. Очаквало я и сватба. Партньор и баща на бъдещото й дете е сценаристът и режисьор Беркун Оя.

Трейлърът на сериала със Сарп изглежда много интересен. Ийит Йозшенер мярнах из кадрите.

Не знам защо, но очаквах Бурчин някога да си партнира с Онур Туна.

# 82
  • Мнения: 8 453
Зарани  тя тая Бирсен е първа клюкарка на Турция .Забелязала съм ,че много голяма част от новостите все тя ги съобщава ,явно има много добри и оказва се и доста верни източници ,който и дават достоверна информация.Май въпроса е коя известна личност до кога ще успее да задържи или да иска да задържи определена информация за себе си в тайна ,защото каже ли на някой и на следващия ден всички са разбрали.А за Аслъ  нейната бременност съвпадна с началото на снимките на сериала и просто няма начин да не излезе тая информация защото така или или иначе ще стане ясно ,че тя се отказва и друг ще е на нейно място  в главната роля.
Ето още една статия в която се съобщава ,че Демет и Енгин Акюрек ще са в главните роли в новия сериал.
И много интересно прочетох ,че главната героиня ще е мароканка .Демет определено ще се впише в ролята,но Аслъ каква мароканка щеше да е ето това ми е интересно.  Thinking   Simple Smile Сигурно щеше да е от някъде другаде дошла или пак да идва от Мароко,но майка и и татко и например да се заселили в Мароко от някъде другаде .Нооооо няма нужда да го мисля тоя проблем защото така или иначе Аслъ няма да участва. Simple Smile
С удоволствие обаче ще погледна сериала защото Демет също я харесвам много . Simple Smile

https://www.aksam.com.tr/magazin/demet-ozdemir-benim-adim-farah- … rdu/haber-1323969

Трейлъра на новия сериал със Сарп ми харесва ,ще е интересен ми се струва.Освен Йит Йозшанер видях и Енгин Озтюрк и май този артиста от "Сезона на черешите".
А ние ще чакаме Аслъ и Мехмет Гюнсур в техния нов сериал през 2023г.Simple Smile Ами не е зле положението хем Аслъ е бременна ,хем и в професионално отношение ще има шум около нея и то със страхотен екранен партнъор .Simple Smile  А в бъдеще съм сигурна ,че и с Ангин Акюрек ще ги очаква един хубав сериал или филм .

Последна редакция: нд, 04 дек 2022, 19:56 от Eny87

# 83
  • Мнения: 12 829
Еха, това с бебета е много хубаво.
Демет  пасва идеално за роля на истинска мароканка, тя и  циганка би изиграла идеално. Но пък ще е интересно ако се окаже, че и тя ще е малко бременна. Нали е младоженка


Зарани, Ени, Хелънче
Видях  от публикации,че Енгин русия и Елчин правят добра екранна двойка и рейтинга го доказва, ако има значение изобщо играта им. По важна е драмата и тайните за турския рейтинг, покачват доходите на продуцента, но е факт че двамата са се сработили въпреки, че са светли и съвсем несъвместими на пръв поглед . Професионализма си е от значение.

# 84
  • Мнения: 12 829
Първи кадри към интернет сериала «Омер»
Гьокче все повече ми харесва


Скрит текст:

Несрин Джавадзаде, много смела визия.
Има тяло и го демонстрира


# 85
  • Мнения: 8 453
Ели  мерси за снимките и новините  Hug
Новия сериал на Гъокче ми се струва,че ще е интересен ,а и е на интернет платформа ,което значи нормално времетраене на сериите което е супер.А Гъокче изглежда наистина все по-красива-семейния живот и се отразява много добре. Simple Smile
Ново от Аслъ и съпруга и.Парараците ги били  прихванали за първи път заедно.
Харесват ми, много са сладки. Heart

 

 

# 86
  • Мнения: 12 829

Ново от Аслъ и съпруга и.Парараците ги били  прихванали за първи път заедно.
Харесват ми, много са сладки. Heart

Скрит текст:


 

И аз ги харесвам. Желая им дълги години да са все така.
Личи си ,че човекът не е свикнал да е в центъра на обектива. Няма позиране.
Дори  му е забавно.
Поне такова усещане имам от снимките и усмихнатите лица.
Трябва да свиква , Аслъ е примамка за папараците.

# 87
  • Мнения: 8 453
Ели и на мен така ми се струва ,че му е забавно и интересно на Беркин(вече разбрах ,че така се казва Simple Smile),но е и малко смутен което е нормално ,защото до сега не е имало такъв интерес към него.Ще привикне обаче няма начин и вече няма да му е нито забавно нито интересно,ноооо като си е взел такава жена ще търпи.
Ето и една статийка ,в която се казва ,че Биркен се гордеел с Аслъ-Гугъл преводача поне така превежда,но предполагам ,че ако изобщо е казал нещо ,то е било нещо подобно Simple Smile

https://twitter.com/AnkaraMasasi/status/1604798699430940674?s=20 … tMK6Bi-N7X0j5KJdA

 

И нещо от нашата Невеста  Heart

# 88
  • Мнения: 12 829
..........лелеее от кога не сме писали в темата...
Да сложа Илкер от Испанския му работен период-  октомври  2022г ,, Турски страсти,,


 

Якето му е запазена марка



И нашата Дилара е в нов сериал с алп, не зная обаче в какво играят.
И тук сълзи рони




Йоджан се оженил отново, за турски модел, бременна с момче.
Той ги забременява и след това го ,,принуждават,, май да се жени.
Горкият, много фенки има човека, и благодарен..... ..
.

Последна редакция: сб, 25 фев 2023, 21:13 от eliNIM

# 89
  • Мнения: 8 453
Ехааа верно Ели  Hug  ,че от доста време не сме се разписвали в нашата темичка.Simple Smile.Мерси ,че си я изровила от дълбините Simple Smile и си поместила интересно инфо за нашите хора. Simple Smile
Илкер като че ли  малко поотслабнал ми се вижда ,но изглежда добре.Този испанския проект  в който участваше май беше сериал Thinking и действието му се развиваше в Турция.Ще ми е интересно да го гледам в него.
Йозджан пак се е хванал с поне с 15 ,че да не кажа и по-млада ,че е новата му мацка.Нооо пък пак момченце  е направил  Simple Smile .Еми браво на него и дано този път да е сполучил и да е направил правилен избор с жената.
Ели  сериала с Дилара и Алп Невруз  му изгледах няколко епизода и да драмата е доста голяма .Играе още и Ирем Халваджаолу май се казва ,дето играеше със Сечкин Оздемир в полицейския сериал.В "Сърдечни рани"/"Сърдечна болка",така се казва сериала Ирем е адвокатка която ще защитава правата на вече умряла жена.Историята е за един мъж ,който убива съпругата си ,като преди това цял живот я е тормозил и биел и дни преди да умре съпругата успява да даде писмо на адвокатката/героинята на Ирем с молба когато разбере ,че е мъртва да обвини за смъртта съпруга и и да защити правата и .Дилара играе най-малката сестра в семейството ,а Алп е единия брат има и още една сестра.Историята е наистина много драматична ,точно както се харесва на съседите.
Друг наш кадър ,психоложката от "Истанбулската невеста"  ще лекува душите и на героите от "Чоп Адам"-сериала с Елчин и русия Енгин.Дано и на новите си пациенти  да повлияе така добре както на Адем от Невестата. Hands Pray



Нашето момиче Аслъ се оказва ,че още игра в театралната постановка.На 23,02 е имало представление и приходите от него ще бъдат дарени на пострадалите от земетресението в Хатай.Браво на Аслъ и колегите и Hands Clap

https://twitter.com/myaslienver/status/1628506590872494082?s=20



Последна редакция: нд, 26 фев 2023, 01:09 от Eny87

Общи условия

Активация на акаунт