Обриване на бедрата след бръснене.

  • 496
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте момичета . Пиша за да ме посъветвате . След бръснене (с бикче ) са ми адски обринати кълките отзад и между . Хем се бръсна с пяна от Лили с алое вера уж за успокоение .
Препоръчайте ми крем или нещо друго. Благодаря и прекрасен ден ви желая. Flowers Rose

# 1
  • Мнения: 13 540
Като за начало можеш да опиташ да се обезкосмяваш с депилатоар или епилатор. Кола маска също е вариант и няма да ти се налага да се бръснеш полкова често както предполагам е сега.

# 2
  • Мнения: 46 508
Аз имах същия проблем и единственото, което намерих като решение е приставката за бръснене на епилатора ми.

При мен с епилатор също се получават възпаления, освен това не растат равномерно и всеки ден има за махане. Болката е едно на ръка. Кожата ми се подува, зачервена е, усещането е като когато имам Т.
С кола маска в най-горните зони получавам кръвонасявания. За болката да не говорим.
Трайно махане при мен е невъзможно, много са светли.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 138
Вариант е хубава мъжка самобръсначка вместо "Бикче". Още по-добър вариант е крем депилатор, вече има по-евтини български варианти, не са лоши.
Имаш ли вариант да се замислиш за по-трайно обезкосмяване, или не?

# 4
  • София
  • Мнения: 13 072
Обичайно в тази област космите растат в обратната посока, затова трябва и ти да смениш посоката на бръснене (срещу косъма).
Може и да си алергична към алое.

# 5
  • София
  • Мнения: 35 087
Откак открих бюти влогърките и се родих.
Бръснене с качествени дамски самобръсначки, ползване на маска за коса вместо пени или сапун и пантенол след бръснене.

# 6
  • Мнения: X
С лазерна епилация си реших всички подобни проблеми, че и по-тежки дори.

# 7
  • Мнения: 5 662
Фенистил ще помогне моментално.

# 8
  • Мнения: X
Вариант е хубава мъжка самобръсначка вместо "Бикче". Още по-добър вариант е крем депилатор, вече има по-евтини български варианти, не са лоши.
Имаш ли вариант да се замислиш за по-трайно обезкосмяване, или не?

Обмислям този вариант , че ми писна ...

Общи условия

Активация на акаунт