Мнения за гимназии в Пловдив - 3

  • 34 291
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
На мен ми бяха носталгични, напомняха ми за "Гълъбарника" в СУ.

# 721
  • Мнения: 379
Здравейте, и ние се записахме в МГ.

# 722
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
На обяд записахме дъщерята в МГ. Имаше много родители с деца, чак стана опашка. Утре ще ходим за униформи на Булаир и оставям детето активно да си почива...

# 723
  • Мнения: 31
Здравейте, имам въпрос към тези, които сте си записали децата в МГ - горе-долу колко време ви отне това - час, два? Понеже смятам в понеделник и аз да отида преди работа, къде точно става записването - етаж, стая? И някакви документи освен свидетелството от 7 клас и медицинско, ще ми трябват ли? С децата си ли бяхте?
Предварително благодаря за информацията!

# 724
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Отнема по-малко от половин час. Отидох с детето, попълнихме на място документите - те ги дават готови разпечатани. Кабинет 101 и 102 на първия етаж. Всичко е обяснено...

# 725
  • Мнения: 876
При записване дават ли удостоверение? Толкова бързах да се вместя в рамките на работния ден, а и си беше работа за 5 минути и не знам аз ли пропуснах нещо, служителите ли или всичко е наред?

# 726
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Не съм взела удостоверение, направо забравих. Иначе е от кабинет на 3-я етаж, но не знам кой.

# 727
  • Мнения: 31
Ваня1975 , благодаря за отговора!

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Записахме се в търговската гимназия - електронна търговия.
Попитах дали от 15.09 ще бъдат в тази сграда, отговора беше: да, силно се надяваме.

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
ninand,
на късмет да й е!
Успех! Flowers Four Leaf Clover

# 730
  • Мнения: 2 558
Какво е вашето мнение, прието дете (момче) във Френската с английски има ли шанс за Руската на второ класиране?
Бал за руската 339, за френската 370.

Последна редакция: пт, 14 юли 2023, 15:19 от ~desex~

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Какво е вашето мнение, прието дете (момче) във Френската с английски има ли шанс за Руската на второ класиране?
ами дай бал, така как да кажем? плюс това балът във ФЕГ и руската се образува по различен начин

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Нямам възможност да пускам и поддържам темите, затова моля, ако някой има възможност, да пусне следващата тема.

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
Какво е вашето мнение, прието дете (момче) във Френската с английски има ли шанс за Руската на второ класиране?
Бал за руската 339, за френската 370.
За италиански или френски, евентуално.

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 1 563
Заповядайте в новата тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1573696.new#new

Общи условия

Активация на акаунт