Отговори
# 270
  • Мнения: 333
Браво на Понтес - каква примерна мама, какъв джентълмен - не се пререди, никого  не избута и никого не притесни със закъснение  smile3501. Живъчък и здравичък да е!   bouquet и все така културен  Joy   bouquet
Сара, кво направи бе душа - един ден преди мене си моля те #Crazy
ClanG, добре дошла отново! Не разбрах за какво могат да ни направят забележка в болницата  newsm78

# 271
  • Мнения: 40
  bouquet  ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ, които вече си гушкат малките бебоци  Hug
ClanG благодаря за изчерпателното описание, което направи за това как е минало в болницата   bouquet Все си мислех, че ще родя нормално и до сега си пропусках покрай ушите, как протича секциото, но май се очертавам за операция /утре е окончателното решение на док/  Shocked и сега нещо съм се притеснила  Rolling Eyes но след твоя разказ, виждам че не е толкова страшно   bouquet благодаря, че го сподели с нас  Heart Eyes Качи някоя снимчица на малката ти принцеска  Grinning да и се порадваме и ние  baby_neutral разкажи как се държат мъжете ти в къщи,   Mr. Green

# 272
  • Мнения: 143
Pontes честито, много е послушен твоя юнак баш на термина се появи, да донесе много радост на мама и татко
ClnaG добре дошла при нас вече удвоена, много ми беше интересно да прочета за твоето раждане, аз така исках секцио, но моя доктор се запъва, казва, че съм за нормално пък аз нали съм нетърпелива...
Това за Сара ме шокира, сутринта си говорих по скайпа с нея и каза, че ще отиде пак на тонове, че и била неспокойна матката, но нали и на нея като на мен са и казали, че водите и били в норма, плацентата неузряла и си говорехме, че можем да родим догодина, най-вече затова се учудих, пожелавам и успех и дано всичко мине леко.

# 273
  • Мнения: 3 324
Не разбрах за какво могат да ни направят забележка в болницата  newsm78
Еми нали говорихме преди - дават ли с гащи, не дават ли, пижами може ли, нощницата тяхна или ваша.... за тези неща.
Аз си бях с мои пижами (нощница - убий ме не мога да търпя) които не са със закопчаване отпред и с гащи от плат(нееднократни), и никой не ми каза - не може.

# 274
Здравейте,мили настоящи и бъдещи мами на сладки малки рожбички!Аз съм мама на Selena6 и идвам при вас като щъркелче-моето мило момиче днес в 7.30 стана мама на момиченце-3700кг,52см.Баткото Алекс е много щастлив,той стана бати само на 1г5м21дни.Не мога да ви опиша колко сме щастливи всички!Тези,които вече гушкат бебочета,знаят,но едва ли знаят колко бабите и дядовците обичат и се гордеят с внучетата си!Желая леко раждане на бременеещите мами и безоблачно майчинство на вече родилите!

# 275
  • Мнения: 1 132
Честит син на Понтес. Да расте здрав,послушен и да радва мама и тати.  bouquet
КланГ, добре  дошла обратно при нас вече не 2в1. Чакаме снимки на малката принцеса.  bouquet
Сара, стискаме ти палци за леко и безпроблемно раждане. Praynig

# 276
  • Мнения: 3 695
Честито бебенце на Понтес!
КланГ, май сме били по едно и също време в Тина Киркова на 5-я етаж, аз бях в 510 стая на 6-ти и 7-ми. дек., мисля че те мярнах през една стая в леглото до вратата, там ли беше? Simple Smile Но не ми беше удобно да идвам да те притеснявам.
Вержи, не сме се разделили на лагери, аз ви чета редовно и се вълнувам с вас  и ви стискам палци за леко раждане!

# 277
  • София
  • Мнения: 2 045
Честито бебче на Pontes Heart EyesДа и е жив и здрав малкия  Алексис Heart Eyes(а името му е страшно Grinningна мен ми е фаворит с още едно именце,че ние още се чудим за име Embarassed)А Pontes бързо да се възстановява и да разказва как е във Вип-а Mr. Green LaughingЧестито бебче и на Selena6ClanGдобре дошла отново  bouquetСлагай снимки на вашата принцеска и разправяй всичко каквото се сетиш NaughtyДават ли антибиотици след секциото?Сега как се чувстваш,боли ли те много?6дни ли стоя в болницата?Спомена че имаш малко кърма,използва ли помпа в болницата или даваше бебка да цока?Айде да не продължавам че имам сто и един въпроса още и ще стана нахална Mr. GreenКак така Сара се предреди???Стискам и палци много силно,всичко да мине  и в най-скоро време да си гушне и тя нейната принцеса Heart Eyes

# 278
 Честито малък бебо Алексис на Pontes !   bouquet

 Честито малка беба на Selena6 ! !   bouquet



 Да са живи и здрави и всичко най-хубаво!  Peace

 ClanG добре дошла   Hug благодаря за изчерпателното описание, което направи за това как е минало в болницата! Поне да ни успокоиш  Wink

 правда_z много мило от твоя страна !  Peace

 Успех и късмет на Sarra стискаме и палци!  Praynig

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 17:08 от bulgarka

# 279
Честито на всички мами ,да съм им живи и здрави бебоците  bouquet
Момичета имате ли бодежи във влагалището аз имам такива бебка като се размърда дали това е от разширяването на самата кост или е от друго вие как мислите newsm78 Rolling Eyes

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
 baloniЧестита малка бебка на Selena6. Честита да е и внучката на maselena6. Много да ви радва, да расте здрава и хубава! baloni

Сара стискаме палци всичко да мине леко.
Боже вече и мамите с термини след мен се обебиха, пък аз..... кво чака моя малък мъж незнам.

Момичета имате ли бодежи във влагалището аз имам такива бебка като се размърда дали това е от разширяването на самата кост или е от друго вие как мислите
Аз такива болежки, за които говориш нямам, ала напоследък все по-често ми се случва да ме боли кръста, ама така както боли кръст при менструация. Та се питам нормално ли е?  newsm78 Интересно е, че когато ходя ми няма абсолютно нищо. Появява се само, като седя. Стана ли и веднага ми минава.   Thinking

# 281
  • София
  • Мнения: 6 810
Ехааа, много новини, много чудо!
ClanG, добре дошла!!!
Сара, стискаме палци да мине бързо!
Честит Алексис на мама Понтес!!!Нормално ли е родила?

# 282
  • Мнения: 238
ЧЕСТИТО НА МАМА ПОНТЕС много да я радва малкият АЛЕКСИС.  smile3525
ЧЕСТИТО И НА МАМА СЕЛЕНАШ.] newsm51
 
САРА стискаме ти палци и сме с теб ,бъди силна. newsm17

Ние в четвъртък сме пак на доктор и се надявам да ми открият някакво разкритие ,последно дори не ме погледнаха, само на видеозон и плацентата ми още била 2-ра степен , а водите понамаляли и аз си слагам Гинодактерин /3 ампулки / и се надявам скоро да се видим с бебо.

ЛЕКО РАЖДАНЕ НА МАМЧЕТАТА 2 В 1 !!!!!!!!!

# 283
  • Мнения: 73
Честито синче на мама Понтес!!!Да е здрав и силен мъж и да ги радва с татито!!!!Вчера си писахме,за пренасянето,а нощес тя е родила!!!Много се радвам,искам и аз така JoyСарра  Crazy Laughingстискам палци мила!!!мамета днес немога да си стъпя на крака,боли та ме къса в от таза към бедрото,какво ли ми става,едвам се придвижвам,все едно ме тегли нещо!!! #Cussing outЗа потене не ми говорете,вече ми втръсна да се къпя по 100 пъти на ден #Cussing out #2gunfireедни вълни едни чудеса!!!!АЙДЕ БЕБО ДА ИЗЛИЗА!!!

# 284
  • Мнения: 2 614
Така се радвам като ви чета, и ме подсещате за нашите трепети преди година...
Ако имате въпроси - питайте, ако нещо в кърменето ви притеснява, пак питайте, ние с моята принцеса се кърмим вече 1 година, така че, ще се радвам да съм ви от полза!
Лека нощ!   bouquet И дано и утре валят бебчета!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт