Какво повече НЯМА да купя - 21

  • 92 796
  • 828
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
Вакуумирано сирене” Съединение” има в сба - краве,козе и овче,и гонят вече 25-30лв/кг

# 61
  • Мнения: 10 427
Проверих, сиренето се оказа на фирма Милктрейд, село Съединение.
И кашкавалът им е хубав, не знам доколко са чисти и истински, но на вкус стават.
Това е различна мандра. До Търговище.
Съединение вакуумирано е от град Съединение до Пловдив.
Ето пак разминаване в географските понятия 😁

# 62
  • София
  • Мнения: 200
Не е толкова до нови технолози. Старото поколение в семейството, даде път на младото. От събирателно дружество го преобразуваха в ООД. В последствие възрастният Костов почина и край. Вече не го купувам и аз. Над 20 лв. за горчиво сирене, което се разпада във вода, благодаря.

Ами точно си е до технолози.Чувала съм, че старият Костов е бил стриктен и много е държал на качеството, той е бил технолог още  от соц, времената. И после,  след като приватизирал мандрата, лично се е занимавал с процесите в производството. Не знаех, че е починал. Но явно, наследниците му  предпочитат  лесното печалбарство пред качеството. Затова и си затварят очите  относно "магиите " на съвременните технолози.

# 63
  • Мнения: 12 129
За село Съединение знам, че има в общ. Сунгурларе, обл. Бургас, общ. Братя Даскалови, обл. Стара Загора и общ./ обл. Търговище. Освен гр. Съединение. А може да има още. Почти като Бяла и Садово.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 410
Първомай и те май бяха доста.

# 65
  • Мнения: 10 427
За село Съединение знам, че има в общ. Сунгурларе, обл. Бургас, общ. Братя Даскалови, обл. Стара Загора и общ./ обл. Търговище. Освен гр. Съединение. А може да има още. Почти като Бяла и Садово.
На сайта на таз мандра въпросната, пише, че е Търговишко.
Може да има и други с това име.
Става въпрос, че се бърка с друга марка (волно или неволно)

# 66
  • Мнения: 12 129
Първомай и те май бяха доста.
Две населени места Първомай, едното е село и още едно село Първомайци.

# 67
  • Мнения: 45
Бельо от Пепко, на второ обличане се къса.

# 68
  • Мнения: 1 600
Бельо от Пепко, на второ обличане се къса.
Същата история.

# 69
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 764
+1, но за бебешки бодита. Едните се свиха ужасно и не стават за носене, другите - единият боди-питник е скроен правилно, другият на верев и половината гърди на детето са отвън.

# 70
  • Мнения: 10 064
От доста години си купувам маслото Пилос от Лидъл, обаче последното което отворих, взе
нещо да ми изглежда съмнително. Вадя от хладилника и се маже много по-лесно от преди,
все едно е маргарин. Отчитам факта, че сега е доста топло, но от години го ползвам и досега
не е било така. Едва го стържех и изчаквах докато успея да го намажа на филията.
Сега съм в чуденка към кое да се насоча.

# 71
  • Мнения: 4 019
+1 за бельото от Пепко. На второ пране (тоест след първо ползване) се скъсаха (бикини) и отидоха в коша. Много се учудих тогава. Не ми се беше случвало подобно нещо.
Сега последно взех от Лидл, ще видя как са като ги пусна в обръщение 🤭

# 72
  • Мнения: 12 129
От Пепко купувам чорапи и още се каня на тигана, който препоръча Тета75. От другите им дрехи се отказах, когато малката измери всякакви варианти и размери на клинове, и нито един не ѝ стана. На единствената тениска, която тогава купихме ѝ падна картинката след първото пране. Бельо и сутиени от Лидъл за мен са без забележки.

Последна редакция: пн, 01 авг 2022, 19:01 от 🧡 Clo 🧡

# 73
  • Мнения: 588
От доста години си купувам маслото Пилос от Лидъл, обаче последното което отворих, взе
нещо да ми изглежда съмнително. Вадя от хладилника и се маже много по-лесно от преди,
все едно е маргарин. Отчитам факта, че сега е доста топло, но от години го ползвам и досега
не е било така. Едва го стържех и изчаквах докато успея да го намажа на филията.
Сега съм в чуденка към кое да се насоча.
И аз съм забелязала същото и то за още две марки масла, които от години ползвам. Явно е някаква обща тенденция.
Вероятно наистина ги смесват с маргарин или нещо друго, защото от хладилник с температура 2С градуса не е нормално да са в този вид.

# 74
  • Мнения: 491
Не бих купила бельо от H&M повече. Много ми харесаха на външен вид.Сутиените им горе-долу стават, но за прашките и като цяло долното бельо е ужасно. Преди време си купих и повече не бих повторила. Много неудобни, бяха ми излезнали дори пъпки.

Общи условия

Активация на акаунт