Какво повече НЯМА да купя - 21

  • 91 263
  • 828
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 468
Имам позната, която работи в магазин на елби и знам от нея, че доста често ги проверяват и тестват и няма издънки. Харесват ми и като вкус.

# 46
  • Мнения: 438
Не остана нищо читаво на пазара.
Не бих купила никакви млечни продукти на Бор Чвор, както и на Данон, на Верея също. Върховни боклуци са.

  И какъв е проблема точно пък с Данон? Такова постоянно качество от 20 години насам не знам друга фирма да има.

# 47
  • Мнения: 10 195
Данон е друг тип мляко, не точно българското кисело мляко. И много далече от натуралното 😜
Качество и качество са две различни неща. Стандартизирано със сигурност е.
Аз също ям някакви активии чат-пат, щото ми харесва консистенцията. Но това са продукти далече от киселото мляко, което се търси тук.

# 48
  • Мнения: 438
Аз също ям някакви активии чат-пат, щото ми харесва консистенцията. Но това са продукти далече от киселото мляко, което се търси тук.

 Така е. Аз като човек недолюбващ нашенското кисело мляко(точно киселата част) предпочитам кафявата кофичка на Данон както за таратор така и за цедене. И откакто съществува си е все същото, няма вариации в качеството, никакви и никога. Та за The Iron Lady може да е върховен боклук, но за мене си е чудесен продукт.

# 49
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Е, вкус другарче няма.

# 50
  • софия
  • Мнения: 267
Млечните продукти са голяма степен до вкус. Ние с ММ харесваме примерно коренно различни саламурени сирена и кис мляко и всеки си купува отделно.

# 51
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Аз имах в предвид млека, в които или няма истинско мляко, или са тъпкани с боклуци, или и двете.

# 52
  • София
  • Мнения: 200
Скоро не съм купувала сирене Съединение, но за мен то е едно от най-хубавите, които съм купувала.


Беше  много хубаво преди години, но назначих нови технолози и от тогава не струва, а съм ходила навремето до другият край на София да го купувам.  Но откакто два-три пъти попаднах на  доста киселеещо  и ронливо, край !

# 53
  • Мнения: 12 009
Не е толкова до нови технолози. Старото поколение в семейството, даде път на младото. От събирателно дружество го преобразуваха в ООД. В последствие възрастният Костов почина и край. Вече не го купувам и аз. Над 20 лв. за горчиво сирене, което се разпада във вода, благодаря.

# 54
  • Мнения: 2 247
Като ви чета, май за различно сирене става въпрос. При нас се продава в малкото квартално магазинче от много години сирене Съединение насипно. Все така хубаво е, 1-2 пъти е било леко накиселяващо през годините, и е 11,50/кг, определено не е 20.
Миналата седмица последно купувах, беше си много хубаво.

# 55
  • Мнения: 12 009
Явно. Съединение на Костови ООД е вакуумирана опаковка, преди години имаше и холограма на пакетите, защото имало имитации. Сега не съм обръщала внимание.

# 56
  • Мнения: 10 195
Съединение не е насипно, са вакуум с холограма. Да не се бъркаш със Ситово, което даже е Силистренското Ситово, а не Пловдивското - което е планинско и прави асоциации с нещо фермерско, да речем, в района.

# 57
  • Мнения: 2 247
Хмм, не. Със сигурност е Съединение, такъв е надписа. Над 15 години го купувам.
Ще питам да видя на кой производител е, сега ми стана любопитно.
Не съм се интересувала, защото си е все хубаво.

# 58
  • софия
  • Мнения: 25 207
Никога и никъде не съм виждала насипно Съединение в софийски магазин. Само вакуумирано. Обичайно го купуваХ от Фантастико.

# 59
  • Мнения: 2 247
Проверих, сиренето се оказа на фирма Милктрейд, село Съединение.
И кашкавалът им е хубав, не знам доколко са чисти и истински, но на вкус стават.

Общи условия

Активация на акаунт