Самотата - избор или съдба

  • 4 388
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Има и изключения. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 18 687
Ако темите (които в последно време са като ксерокопия) бяха придружени от снимки, отговорите биха били доста по-конкретни и полезни. Trollface За съжаление - и обективни, което рядко се харесва.
Вие, психоаналитичките тука хубаво си давате еднотипните съвети - бий му шута, дигай си самочувствието и подобни, но явно не е така лесно, както предполагате. Особено ако в този свят, подчинен на визията, тя се оказва не на нивото на претенциите.

Мъжете - тези нежни глухарчета на форума, -  няма да понесат чак такава обективност. Като прочетат "на тези години, с тази външност, кофти характер и всичко останало, за къде си тръгнал" и ходят да плачат при модераторите. Жените са свикнали да им коментират външен вид, години и пр., но мъжете са се навидили едни такива с чупливи душевности...

# 32
  • INFJ
  • Мнения: 9 457
Външната красота не беше ли нещо, което всеки определя по свой си начин?
И като цяло, какво общо има това с темата?

# 33
  • Мнения: 18 369
Е, има някакви общоприети разбирания кое е хубаво и кое не. Кой субективно харесва къси криви крака например?

# 34
  • INFJ
  • Мнения: 9 457
И ако речем, поради някаква необяснима причина, някой тук си сложи снимка в цял ръст, за да бъде оценен от форума, като последна инстанция, ще му кажете да си стои в токсичната връзка, щото с тия къси, криви крака кой/коя ще го/я вземе...?

# 35
  • Мнения: 18 369
?! Не бе. Кой е казал това?

# 36
  • Мнения: 4 971
Ако темите (които в последно време са като ксерокопия) бяха придружени от снимки, отговорите биха били доста по-конкретни и полезни. Trollface За съжаление - и обективни, което рядко се харесва.
Вие, психоаналитичките тука хубаво си давате еднотипните съвети - бий му шута, дигай си самочувствието и подобни, но явно не е така лесно, както предполагате. Особено ако в този свят, подчинен на визията, тя се оказва не на нивото на претенциите.
Сакън:)
Гледаш снимката, мечтаеш и чертаеш едно бъдеще..
И при реална среща изпадаш в депресия:)

С тези социални мрежи, всички изучиха фотошоп и как да позираш Wink

# 37
  • INFJ
  • Мнения: 9 457
Е, какво означава обективни, конкретни мнения на базата на снимки? Г-н Никой от Пичковци щял да дава обективни мнения, и да слага на кантар "претенции" и визия.

# 38
  • Мнения: 6 244
Много ще се размечтаят бг мамите, пък не съм свободен и да не ги дразня само Simple Smile

# 39
  • Мнения: X
Как да сме обективни, като самоте ние сме субекти? Жена 1,70 ще е висока за мъж със сходен ръст, но и ниска за някой 1,90!

Ние оценяваме другите спрямо себе си. Факт е, че сме с различни физически данни, но и харизмата има значение. Някои хора са просто привлекателни. Разбира се, че мъжете гледат красотата повече. Моят ми го е казвал в прав текст, че ако бях грозна (по неговите критерии) дори за един път е нямало да ме иска. Въпреки че ме има за умна, интелигентна, първото нещо е красотата, ако не е по вкуса, не се стига до опознаване изобщо.

И въпреки това, не е нужно хората да седят в токсична връзка заради къси и криви крака. За всеки влак си има пътници, вярвам в това!

# 40
  • Мнения: 18 369
А ако толкоз няма пътници, може и сам, разбира се (вместо зле придружен).

# 41
  • Мнения: 3 770
Всички мои познати, мъже или жени, притежатели на чифт къси криви крака са сериозно обвързани, сравнително щастливи..
 Това с важността на физическите дадености още Ал Пачино го обезсмисли.
И ако речем, поради някаква необяснима причина, някой тук си сложи снимка в цял ръст, за да бъде оценен от форума, като последна инстанция, ще му кажете да си стои в токсичната връзка, щото с тия къси, криви крака кой/коя ще го/я вземе...?
Изкушаваш...😂

# 42
  • Мнения: 18 369
Но едва ли са ги харесали точно заради това. Съвършени хора няма, но при избор между мис Свят и баба Яга (ако и двете са им навити), мога да предположа колко от 100 мъже ще изберат първата и колко субективно ще решат, че баба Яга им харесва, пък и много харизматична. Flushed

# 43
  • Мнения: 4 971
Имам позната, чията работа е да организира събития.
Фен съм на страницата и..
Учудващо, но повечето сключващи брак млади хора са далеч от съвършенството, но пък толкова позитивни.

# 44
  • Мнения: 18 369
То ясно. Не за всеки има мис Свят, тъй че и обикновените жени имаме шанс. Wink Но ако красотата нямаше никакво значение, никоя нямаше да си купува козметика, да се грижи за косата си, да подбира тоалети, в които изглежда добре и т. н.

Общи условия

Активация на акаунт