Дразнят ли ви рекламните банери?

  • 1 056
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 566
Само аз ли започвам да се изнервям, и то доста напоследък, от рекламните банери? А те изскачат ли изскачат, от горе, от долу, един след друг. Лично аз дори не гледам какво рекламират, търся бързо хикса да затворя. Ясно, че е криза и всеки се мъчи да продаде нещо, но чак пък толкова досадни и изключително изнервящи .. при мен имат по-скоро обратния ефект. Не знам въобще някой гледа ли ги?

# 1
  • Мнения: 1 793
Да ужасно са дразнещи и аз само ги затварям,но нищо не можем да направим.

# 2
  • София
  • Мнения: 28 474
Почти навсякъде има такива, тези тук не са ми по-дразнещи.

П.П. При мен обаче въобще не "изскачат ли изскачат, от горе, от долу, един след друг.". Ако случаят е такъв, подозирам, че става въпрос за вирус.

Последна редакция: ср, 27 юли 2022, 10:03 от milenaka

# 3
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 266
Приемам ги като досадни мухи - те идват, аз ги гоня и така до откат...

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Ако вляза в нов сайт и ми изкочат 3 банера един след друг ( то за GDPR не го броя за банер вече ) и директно изключвам сайта и повече не го посещавам.

Сайтовете трябва да са user friendly.

# 5
  • Мнения: 2 559
Аз съм с Brave от 7 месеца. Няма такава чистота!

# 6
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
AdBlock филтрира добре по всички сайтове, които посещавам.

# 7
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 266
Аз не посещавам сайтове с реклами, но при приложенията, които ползвам на таблета, положението е страшно. Мъжът ми прави приложения и притежава такива, та ми е ясно, че така се изкарват пари. Досадните реклами ни хранят донякъде, но въпреки всичко трябва мярка, защото в един момент слагаш хиска и приключваш.

# 8
  • Мнения: 1 276
Аз използвам адблокър на PC и мобилният браузър, изключила съм го само на някои сайтове където рекламите заемат малка част от страницата.

# 9
  • Мнения: 566
Почти навсякъде има такива, тези тук не са ми по-дразнещи.

П.П. При мен обаче въобще не "изскачат ли изскачат, от горе, от долу, един след друг.". Ако случаят е такъв, подозирам, че става въпрос за вирус.

Не е вирус, milenaka. И през телефона и през компа е едно и също..

# 10
  • Мнения: 1 235
Основно ползвам Мозила и съответно още при настройването се обзавеждам с някой блокер ( в случая тук съм с uBlock Origin ). За някои сайтове разрешавам, защото е затруднено или невъзможно ползването им без това.
Иначе всякакви реклами ме вбесяват много, то и затова почти не гледам телевизия, или ако гледам съм постоянно с дистанционното в ръка - превключвам/мутирам веднага.

# 11
  • Мнения: 1 276
Ние на кабелната имаме функция за превъртане на 90% от каналите. Каквото и да гледам го пускам 20 минути след началото и след това само превъртам рекламите. Вече не мога да гледам нормална телевизия Joy

# 12
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Блокерът ми решава проблема. И на телефона, и на компютъра.

# 13
  • София
  • Мнения: 28 474
Почти навсякъде има такива, тези тук не са ми по-дразнещи.

П.П. При мен обаче въобще не "изскачат ли изскачат, от горе, от долу, един след друг.". Ако случаят е такъв, подозирам, че става въпрос за вирус.

Не е вирус, milenaka. И през телефона и през компа е едно и също..

При мен на телефона нямам никакъв адблок (или поне аз не знам да има, освен ако не е някакъв вграден) – излиза ми единствено рекламата, която е като мнение в темите. Същата ми излиза и през лаптопа. На лаптопа има и банер от гугъл, който е на края на темите, не закрива текст. Има и рекламни банери понякога в темите между мненията, но никога не са закривали текст. Имам адблок, който е изключен за форума.

# 14
  • Мнения: 2 193
Не виждам никакви реклами и редовно се чудя на тази драма, тъй като има минимум две лесни решения. Редовно се и дискутират.

Общи условия

Активация на акаунт