Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 125 - август 2022)

  • 95 805
  • 1 526
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 013
Късметлийски нов месец на всички! Чакам КК да изтеглят, а дано имам късмет или майка ми поне. Включих се случайно в игра на ОМВ и мастеркард, че вчера зареждахме и видях на колонката, че имат игра.

# 31
  • софия
  • Мнения: 2 913
Благодаря за темата! Дано имаме късметлийски месец! И аз се включих в Милка, но не разбрах дали съм регистрирала успешно бележката.

# 32
  • София
  • Мнения: 572
според мен играта на Милка има бъг и все още не отчита регистрации

# 33
  • Мнения: 3 138
Сайта на Милка има проблем. Работят по отстраняването му и скоро ще бъде отново  активен за участие 🎁

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Сайта на Милка има проблем. Работят по отстраняването му и скоро ще бъде отново  активен за участие 🎁
Дали ще трябва да регистрираме бележката наново?
Реших да зарадвам децата с орео днес, не бях ви прочела, че има нещо нередно Sad и регистрирах бележка към 10 :30

# 35
  • Мнения: 1 048
Благодаря за новата тема! Нека месец август е късметлийски и всеки да получи желаните награди!
Вчера приключиха доста игри, така че в следващите дни се надявам да има много похвалили се в темата!
На първо време чакаме на Милка почивките с кемпер и колонките! Стискам палци!
Пристигна ми раницата от Нестле, не е нещо уау, но става за балкана или за плаж. Струва ми се, че ми е отварян пакета, защото беше разкъсан и после затворен с телбод, та Спиди май обичат да ровят. А и вътре не беше пакетирана в собствен найлон, но пък те може от Нестлето така да са ги дали.

# 36
  • Мнения: 844
Активиа също качиха печеливши за малките награди за последната седмица, както и тези за големите награди.

# 37
  • Мнения: 14 082
Радвам се, че повечето са разбрали какво имам предвид за швепса. Бутилките са абсолютно еднакви, просто в едни има код, в други - не. И смятам, че това не е коректно. Вие бихте ли си купили фибела без рекламен стикер, знаейки, че не участва в играта? Ще си търсите опаковка с код. А при швепса е тука има, тука нЕма. Сега ще се поразровя в сайта на КЗП и ще драсна един ред. При мен от 4 бутилки, напълно еднакви и купувани от едно място (една партида), две са с код, две са - дано следващия път уцелиш участваща в играта. Не е коректно така.

# 38
  • Мнения: 3 138
Сайта на Милка вече работи!

# 39
  • Мнения: 1 330
С плажна хавлия съм от Савой, исках джин 😂

# 40
  • Мнения: 3 541
Аз чакам само опаковка adirex Grinning в период на затишие съм.

# 41
  • Nesebar
  • Мнения: 563
С плажна хавлия съм от Савой, исках джин 😂
Аз печеля джин(дори вече ми се обадиха)
На милка участват ли и сладаледи

Последна редакция: пн, 01 авг 2022, 14:44 от ahmoreto5

# 42
  • Елхово
  • Мнения: 1 398

Милка Heart

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 4 025
В Лили виждам условия за Пантен,но игра не намирам Има ли игра на Пантен в Лили?

# 44
  • Мнения: 478
Днес обявиха последните печеливши от Коколино.

Общи условия

Активация на акаунт