Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 125 - август 2022)

  • 95 805
  • 1 526
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 835
Има активност на Ротманс с бившето Виктори в Инмедио. За 1 кутия шапка или запалка, някъде направо дават, дадоха ми шапка в провинцията, в София теглих карта, непечеливша, но ми дадоха запалка. За три кутии - термос, но аз го имам него от предни акции.

# 46
  • Мнения: 1 775
Регистрирах код във фибела и сега иска да игра с нещо летящо!!! Па-голяма тъпотия не бях виждала!!! Как се играе на това нещо, някой знае ли? Останаха ми два опита и това летящото само пада. Язък за кода, повече изобщо няма да купувам.

# 47
  • Б
  • Мнения: 569
Хайникен от кой номер звънят? Имам пропуснати обаждания от номер завършващ на 2867. A като се опитам да звънна на номера ми дава че е грешен

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 564
Днес обявиха последните печеливши от Коколино.
Има ме в Коколино, с втора регистрирана в играта бележка Simple Smile
Днес писах на Нестле, защото никой не се е свързал с мен за тротинетката, а 15-дневния срок им изтече. Почти веднага получих отговор, "Моля очаквайте нас служител да се свърже с вас за получаване на наградата! "
Ако има други чакащи, да знаят, че всичко е ок и явно ще стане бавно Wink

# 49
  • Мнения: 233
Благодаря за темата! Дано имаме късметлийски месец! И аз се включих в Милка, но не разбрах дали съм регистрирала успешно бележката.
Да май не излиза дали е регистрирана бележката и е много тъпо така

# 50
  • Мнения: 1 048
Не ми се падна бутилка брита на мен от първата бележка.

# 51
  • Мнения: 233
Да се похваля барбарона от Теди пристигна , огромен е става и като за мен хихи. Изглежда стабилен и е с перящ калъф

 

# 52
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря за новата тема, късметлийски да е месецът на всички ни!

И аз получих раницата от Нестле преди малко, много са бързи - в средата на миналата седмица им изпратих данните си. На мен ми харесва, голяма с отделение за лаптоп.
ole_bole, и моята не беше опакована в отделен найлон.

# 53
  • Мнения: 854
Днес обявиха последните печеливши от Коколино.
Има ме в Коколино, с втора регистрирана в играта бележка Simple Smile
Днес писах на Нестле, защото никой не се е свързал с мен за тротинетката, а 15-дневния срок им изтече. Почти веднага получих отговор, "Моля очаквайте нас служител да се свърже с вас за получаване на наградата! "
Ако има други чакащи, да знаят, че всичко е ок и явно ще стане бавно Wink

Аз получих днес имейл, но пише, че съобщението е кодирано и нищо не можах да прочета какво искат. Ти имаш ли такъв имейл?

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 640
Днес обявиха последните печеливши от Коколино.
Има ме в Коколино, с втора регистрирана в играта бележка Simple Smile
Днес писах на Нестле, защото никой не се е свързал с мен за тротинетката, а 15-дневния срок им изтече. Почти веднага получих отговор, "Моля очаквайте нас служител да се свърже с вас за получаване на наградата! "
Ако има други чакащи, да знаят, че всичко е ок и явно ще стане бавно Wink

Аз получих днес имейл, но пише, че съобщението е кодирано и нищо не можах да прочета какво искат. Ти имаш ли такъв имейл?
Върни им отговор на кодирания и ще ти изпратят правилен.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 564
Днес обявиха последните печеливши от Коколино.
Има ме в Коколино, с втора регистрирана в играта бележка Simple Smile
Днес писах на Нестле, защото никой не се е свързал с мен за тротинетката, а 15-дневния срок им изтече. Почти веднага получих отговор, "Моля очаквайте нас служител да се свърже с вас за получаване на наградата! "
Ако има други чакащи, да знаят, че всичко е ок и явно ще стане бавно Wink

Аз получих днес имейл, но пише, че съобщението е кодирано и нищо не можах да прочета какво искат. Ти имаш ли такъв имейл?
Да, получих такъв имейл, след като им писах. Нищо не можеше да се отвори и прочете.
И малко по-късно от същия човек, получих втори имейл, вече с поздравления и очакване на адрес за изпращане на наградата. Така, че машината се e задвижила Simple Smile

# 56
  • Мнения: 2 957
Игрите в Инстаграм са много дразнещи - в голямата си част не се виждат победителите ..

# 57
  • Мнения: 233
Днес обявиха последните печеливши от Коколино.
Има ме в Коколино, с втора регистрирана в играта бележка Simple Smile
Днес писах на Нестле, защото никой не се е свързал с мен за тротинетката, а 15-дневния срок им изтече. Почти веднага получих отговор, "Моля очаквайте нас служител да се свърже с вас за получаване на наградата! "
Ако има други чакащи, да знаят, че всичко е ок и явно ще стане бавно Wink

Аз получих днес имейл, но пише, че съобщението е кодирано и нищо не можах да прочета какво искат. Ти имаш ли такъв имейл?
Да, получих такъв имейл, след като им писах. Нищо не можеше да се отвори и прочете.
И малко по-късно от същия човек, получих втори имейл, вече с поздравления и очакване на адрес за изпращане на наградата. Така, че машината се e задвижила Simple Smile
И аз получих имейл ,но не мога да изпратя данни за доставка , като му дам отговор и ми изписва невалиден имейл

# 58
  • Мнения: 789
Късметлийски месец на всички и да си получите най-желаните награди! Simple Smile
Взех едно мляко Фибела за играта, макар че не ги пия… регистрирах кода и хоп тази игра. Нещо не успях да я схвана, а ме беше срам да питам мъжа ми, защото ще ми се смее на какво играя и така си отидоха 10 опита. Нито млякото ми хареса, нито играта, харесах наградите, но май не бих пробвала отново.
А барбарона на Теди е прекрасен! Шарен, голям!  Пробвах се с над 10 бележки, като никой не пие сока в нас и раздавам на съседчетата, но така и не спечелих. Вероятно след първия опитбих се отказал, но толкова го харесах и си повярвах, че ще ме изтеглят, та пробвах и пробвах.  Не бил нашият този барбарон, а толкова го мислих, малчо и той щеше да го хареса 😍
Ще ми се този месец да има игри със слънцезащита, защото нашите са на превършване, а ще ходим и на море, някоя игра с барбарони, чадъри или плажни чанти 😍

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 2 795
Благодаря за новата тема и успех на всички през новия месец Simple Smile, а аз още се чудя в коя шоколадова игра ще ми е по-вкусно да се включа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт