Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 125 - август 2022)

  • 95 803
  • 1 526
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 320
Пробвах с 2 кода във Фибела, но греда.

# 16
  • София
  • Мнения: 572
Честит нов месец! Моят започна странно. Звъни ми непознат номер. Вдигам (чакам Хайнекен). От играта на Споко. “Спечелила сте безжични слушалки и защо не сте си валидирала наградата? Само сега правим изключение, защото следобяд теглим резерви!!!” Аз изпадам в ступор. Почвам да мисля, прехвърлям каква беше тази игра. Пазя ли бележките, изобщо къде се намирам. Събудиха ме след неделен купон… Успях да изслушам пледоарията как да си заявя наградата, коя бележка и т.н. Без да се замисля пращам имейл …нали са слушалки на аванта… снимам бележката, добре че я пазя. И пращам. Влизам в сайта и търся - нито телефон като моя, нито бележка като моята печели каквото и да било. Сега се чудя сама ли се натресох на пачи яйца и на кого, по дяволите, си пратих данните. Чакам две седмици.
Има ли друг позвъняване?
Телефона е +35924240509
Успех на всички!
Здравей, не се шашкай предварително Simple Smile ето това намерих като контакти, обади се, за да потвърдиш, че всичко е ОК: При възникнали допълнителни въпроси можете
свържете се с нас на имейл office@prestige96.bg или на
телефон: 02 419 12 52 и/или 0898 150 552.

# 17
  • Мнения: 415
Излезнали са печелившите в Теди
Честито на печелившите ! Simple Smile 

# 18
  • Мнения: 356
Честит нов месец! Моят започна странно. Звъни ми непознат номер. Вдигам (чакам Хайнекен). От играта на Споко. “Спечелила сте безжични слушалки и защо не сте си валидирала наградата? Само сега правим изключение, защото следобяд теглим резерви!!!” Аз изпадам в ступор. Почвам да мисля, прехвърлям каква беше тази игра. Пазя ли бележките, изобщо къде се намирам. Събудиха ме след неделен купон… Успях да изслушам пледоарията как да си заявя наградата, коя бележка и т.н. Без да се замисля пращам имейл …нали са слушалки на аванта… снимам бележката, добре че я пазя. И пращам. Влизам в сайта и търся - нито телефон като моя, нито бележка като моята печели каквото и да било. Сега се чудя сама ли се натресох на пачи яйца и на кого, по дяволите, си пратих данните. Чакам две седмици.
Има ли друг позвъняване?
Телефона е +35924240509
Успех на всички!
Здравей, не се шашкай предварително Simple Smile ето това намерих като контакти, обади се, за да потвърдиш, че всичко е ОК: При възникнали допълнителни въпроси можете
свържете се с нас на имейл office@prestige96.bg или на
телефон: 02 419 12 52 и/или 0898 150 552.

Благодаря за информацията. И аз намерих телефоните в правилата и ще звънна. Само да е след първото кафе, за да съм по-адекватна Stuck Out Tongue Winking Eye

# 19
  • София/Търново
  • Мнения: 813
Аз ли греша някъде... Игратата на Always не я виждам на сайта им https://shop.lillydrogerie.bg/lilly-games

Update: Качиха ги. Правила за Жилет и Палмолив липсват, но са с касови бележки, гледайки формата.

Последна редакция: пн, 01 авг 2022, 12:15 от 8Eos8

# 20
  • Мнения: 3 137
Вече има 1 печеливш във Фибела Wave ! Остава още 1 до края на деня

# 21
  • Мнения: 233
Участвах в новата игра на Милка но не изписва дали регистрацията е успешна , участвах и в морени там не печеля нищо.

# 22
  • Мнения: 2 682
Честита нова тема, нова седмица и нов месец!
Ще се включа в Милка, че и без друго ги купуваме.
Към момента чакам теглене от Роден край и от Глис. В друго не съм се включвала.

# 23
  • Мнения: 1 329
На швепс къде публикуват печелившите?

# 24
  • Мнения: 2 957
Много харесвам розовият Швепс - от десетина бутилки, само един код и то непечеливш... По принцип не пия газирано, а и бармански сет за какво ми е, ама на - тръпка! Успешен и късметлийски месец! И не прекалявайте с калориите, че няма сваляне после....

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 329
Късметлийски месец на всички!Подарявам 13% за aboutyou. за поръчки над 100 лв. до 30.09 е валиден.

# 26
  • София
  • Мнения: 14 700
Засега само в Лоренц съм се включила, ще пробвам и Милка.
Морени ям, но раници имам достатъчно, а пикник одеало спечелих миналата година от някаква игра, зелено е, дали не беше от Марети?

# 27
  • Мнения: 294
Аз ли греша някъде... Игратата на Always не я виждам на сайта им https://shop.lillydrogerie.bg/lilly-games

Там е Simple Smile

Скрит текст:

# 28
  • Nesebar
  • Мнения: 563
Дано скоро да дойдат куфарите от стела,че нямам търпение

# 29
  • Дупница
  • Мнения: 289
Савой са качили печеливши.

Общи условия

Активация на акаунт