Колко деца искате?!:)

  • 3 571
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 807
И аз искам трички...
Първото е почти на 18 месеца и до месец ще става батко  Grinning
Остава да помислим за третото Laughing

# 31
Ние сме решили да имаме 2 деца (момче и момиче). Stuck Out Tongue
Не е хубаво когато е само едно дете. Аз съм едно дете и винаги съм искала да имам братче или сестриче, но.... уви не.
Но каквото стане...И едно да е и три да са пак ще им се радваме и ще ги обичаме;)

# 32
  • Мнения: 2 556
Аз искам да имаме 2 деца, а мъжът ми - 4, та не знам как точно ще се разберем... Засега моите планове са на път да се изпълнят през Август, а после ще му мислим  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 441
Аз винаги съм искала 3 деца, ама като не си хванах работата овреме в ръце.......... Иначе още чакам да забременея за първо и ако не ги "сготвя" поне 2 наведнъж няма да си наваксам плана. Не че се натискам за близнаци, де - хич даже.
Да не говорим, че и мъжа ще трябва да сменям, че той като чуе за повече от едно дете и му настръхва козината  Laughing

# 34
  • Мнения: 4 244
Имам две
Да са ми живи и zрдави
Ама искам оЩе едно, две. Ако е рекъл Господ

# 35
здравейте! за първи път влизам в този форум, с голямо удоволствие се включвам в анкетата, за да кажа, че и ние искаме три дечица. както са писали и преди мен, каквото сабя покаже, разбира се, че няма да върнем и четвърто. Но, честно казано за четвърто не смея да мечтая, защото ще ми станат много годинките. Мъжът ми се надяваше на близнаци първия път, обаче сега си имаме прекрасна дъщеричка, сигурно след около година ще се пробваме за второ. успех на всички от форума!!!

# 36
Ние искаме три. Засега работим върху второто Simple Smile

# 37
  • Мнения: 210
Здравей Меги по принцип не влизам в този форум но реших да видя мненията ти и ми хареса анкетата и аз много исках близблизнаци но си имам дъщеричка да ми е жива и здрава но определено съм на мнение че ще имам и второ дете дай боже. Успех на всички очакващи мами

# 38
Искам да се присъединя към майките с по три деца.. Дай боже да си имам трички, но сега се надявам поне на едничко в близките година-две....

# 39
  • Мнения: 1 999
Аз бих искала да имам двечки - момченце и момиченце.
Хубаво е да си имаш братче или сестриче.
Аз имам по-голяма сестра и много съм се учила от нея. За това ми се иска и аз да имам две дечица.  People Angel

# 40
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Искам три Grinning

# 41
  • Мнения: 503
И аз съм от малкото, отговорили Повече Wink . Винаги съм искала поне 3, ама ПОНЕ, по-добре 4 Wink , по-весело ще е. Ама да видим, като станат 2 или, дай Боже, 3, какво ще мисля, може да си променя мнението Stuck Out Tongue .
Засега работим за второ, все още - неуспешно Confused .

# 42
  • Мнения: 2 494
Страхотно ме радвате мили момичета, ама страхотно, колкото и да е трудно и незнам какво в БГ, никой не иска само едно дете!!! А и мамите с желание за три не са малко....хи хи хи...супер! Това е много хубаво, аз имам сестра и толкова я обичам, че незнам какво бих правила без нея. Затова искам поне 2 дечковци!
Аз онзи ден изръсих на любимия "Ако имаме много пари един ден искаш ли да имаме 4-5 деца, Дай Боже?! Laughing ", той в първия момент застина, погледна ме едно странно, после вика, абе ние кога ли ще имаме пари, ама да ми угоди ми вика, "Добре"  Laughing , така че......има надежда......  nnnuu  twin_neutral
Дай Боже скоро да стане първото поне....

Общи условия

Активация на акаунт