Как да постъпя - още я обичам?

  • 4 640
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 887
Лесбийка си. Точка. Стига си хленчила и писала глупости и отивай да си търсиш правилното гадже.

# 61
  • Мнения: 856
От последния. А не от никой. Какво пък ти е ясно толкова като не ме познаваш. Не искам нереални руси принцове но и не мога със всеки
Според мен имаш много високи критерии и никой мъж не отговаря на тях, ако наистина си падаш по мъже. С годините вероятно ще станеш още по-взискателна към мъжете и все нещо няма да ти харесва у тях и няма да са достатъчно добри за теб. Така трудно ще намериш човек, с когото да създадеш семейство и дете. Не казвам да тръгнеш с първия срещнат разбира се и не подкрепям идеята за секс за една вечер (при положение, че още си девствена), за да придобиеш опит, но и не чакай твърде дълго някой специален, защото времето лети, а младостта е много кратка.

Последна редакция: ср, 03 авг 2022, 17:01 от rose_33

# 62
  • Мнения: 18 303
А ето, жена отговаря на критериите.
Ами, това е.

# 63
  • София
  • Мнения: 13 232
Спри да се самозалъгваш. Уж харесваш мъже, а на твоята възраст никога не си била интимна с нито един. И уж не харесваш жени, но 10 г. копнееш по една. Хетеросексуална си друг път. Даже и бисексуална не си.

# 64
  • София
  • Мнения: 35 133
Викнете форумния психолог.

Последна редакция: ср, 03 авг 2022, 17:09 от Ms.Gorgeous

# 65
  • Мнения: 123
Щом това момиче ти е толкова важно и 10 години мислиш за нея си струва да се опиташ да се срещнеш с нея. Кой инициира подновяването на контактите? Знаеш ли по-лични неща за нея - тя има ли семейство, половинка,деца? Изясни си какво се надяваш да постигнеш със срещата - само да се видите, да се сближите, да пробвате връзка. И действай, нямаш какво да губиш. В най-лошия вариант ще те отреже и повече няма да си общувате., но поне ще си наясно.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Кактус, много объркано звучи концепцията искам семейство с мъж и деца, и в същото време обичам жена ( желая да си изживея миговете с нея).

Аз бих те посъветвала първо да изясниш за себе си какво точно харесваш ( мъже, жени, 2-та пола) и тогава с ясна идея да започнеш връзка с дадения пол. Не е коректно да започваш, да въвличаш хора във взаимоотношения докато самата ти не си наясно със себе си. Не започвай връзка с мъж заради идеята да бъдеш с мъж, или идеята за семейство каквото е прието да бъде. Не започвай и взаимоотношения с жена. Хората влагат чувства, обичат. Бъди честна със себе си, изясни се, анализирай се. На 27 г. не е късно за нищо. Разликата от 11 г. с въпросната жена не е твърде голяма стига емоциите ви, чувствата да са споделени. Simple Smile

# 67
  • Мнения: 96
Може и 10 г да копнея не защото съм лезбийка, а понеже нещата са останали недовършени .. незнам... Харесвам мъже, много пъти са ме привличали и непознати. Но съответното момиче някакси ме грабна ... знам за нея, че си има приятел, поне тогава, не са женени -каза, че няма приятелки жени, няма дете

# 68
  • Мнения: X
От последния. А не от никой. Какво пък ти е ясно толкова като не ме познаваш. Не искам нереални руси принцове но и не мога със всеки
А има ли конкретен мъж, с когото можеш?

# 69
  • Мнения: 1 522
Как си представяш точно да се довършите? Какво очакваш да се случи? Между другото ако е с мъж, малко е вероятно да е и лесбийка. Абе заеби я. Трябва да умееш да забравяш, да пускаш по течението и да гледаш напред. И аз много страдах за първата си любов (с която имахме и истинска връзка 2 години и половина, в които имаше и секс постоянно), но я забравих. Страдах 9 месеца, мислех че няма да я преживея - но се преживява, споко. Хората се развеждат след 20 години брак и почват нови неща, ти тук имаш розови сънища за няква, дето не знаеш дали е лесбийка, не знаеш нищо за нея 5 години. Тва се нарича свръх фиксация. И затова те съветваме да идеш на психолог. Не разбираш ли - имаш поведение, което ти вреди и се отклонява много извън нормата. Затова е и съвета за психолог. Не е нормално и полезно за теб 5 години да мислиш някого, дето дори не сте спали заедно, дори не сте имали връзка. Па и деца да имате заедно - 5 години не е нормално. Фиксирала си се в няква илюзия. Тази мацка е илюзия. Тя даже може да не е жива вече. Може да не е човекът, който я мислиш, че е. А дори и да е - 5 години са минали. Забрави я. Отиди на психолог и търси много хора. Има 10 млрд човека на земята. Не може така, брат.

# 70
  • Мнения: 96
Футбулеро, чети внимателно. Знам за нея пишем си, имало е моменти през тези 5 г., в които не сме, но на последък подновихме. Има си приятел, но мисля, че харесва и жени. Имам чуства не мисля само за нея, но често се сещам и последно като си писахме нещо ми трепна. Защо да съм за психолог защото не съм като теб ли, не мисля както ти?!

# 71
  • Мнения: 1 522
Защото очевидно страдаш и не умееш да постигаш желанията си. Не умееш и да се отпускаш. Защото нонстоп пускаш теми за проблеми. Което ни говори, че не си щастлива. А на всичкото отгоре - не се вслушваш в нашите съвети. Може би би се вслушала в професионалист, на когото плащаш.

# 72
  • София
  • Мнения: 13 232
Човек копнее, когато е привлечен, а не, понеже нещо е недовършено. Ако беше от недовършеност, все някога щеше да изпиташ страст.
Изясни си дали изобщо някога си изпитвала страст. Не харесваме, не привличане.
Възможно е да си и асексуална и затова тази стара позната да ти се струва безопасна опция.

# 73
  • Мнения: 1 309
Искам семейство с мъж и деца. Но обичам съответното момиче и ако и тя има чувства бих искала да знам и да поизживеем някои и друг миг заедно.

Това звучи много грозно. Искаш да използваш тази жена за да си начешеш крастата и после да си вдигнеш чукалата да търсиш мъж за семейство. Защо ще я търсиш и ще се опитваш да разпалваш емоции от преди 10г., щом нямаш сериозни намерения, а искаш само да "изживееш някой друг миг"? Гадно е да постъпваш така с човек, който може да има някакви чувства към теб.

Много си объркана и оправданията защо за 10г не се е намерил един мъж с който да искаш да бъдеш интимна са нелепи. Трябва да се изясниш първо със себе си и психолог може много да ти помогне в това отношение.

# 74
  • Мнения: 14 887
Може и 10 г да копнея не защото съм лезбийка, а понеже нещата са останали недовършени .. незнам... Харесвам мъже, много пъти са ме привличали и непознати. Но съответното момиче някакси ме грабна ... знам за нея, че си има приятел, поне тогава, не са женени -каза, че няма приятелки жени, няма дете
Това с недовършеното няма как да стане, ако нямаш влечение към жени.
Ама като чета, май не си много наясно какво значи привличане. От толкоз привличане с един да не правиш секс - ич не си била привлечена. От позиция супер стрейт го казвам.

Общи условия

Активация на акаунт