Как да постъпя - още я обичам?

  • 4 670
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 205
Инферия, не е противно защото аз самата също имам чуства пък може да са взаимни не се знае..
Тесария каква е тази мания да се правите на психолози , незнам обясних защо не съм спала с някой но ако спя ще е или с мъж или с нея, не ме влекат жени, а тя

Т.е искаш да си легнеш с нея, но не те вкекат жени по принцип. Но не си си лягала с мъж, щото не си намерила за поне 10 години такъв да те привлича достатъчно, но те влакът мъже по принцип.
Не знам, аз докато го пиша тва се обърках, за тебе не знам. Вземи си изясни най напред за пред теб какво искаш, щото така няма да ти се получат нещата ни с жена, ни с мъж.

# 46
  • Мнения: 1 522
Авторке - отговори ми на следния въпрос. Ти явно искаш нещо да промениш. Явно не си щастлива. Търсиш съвет за промяна. Но който какъвто и съвет да ти даде - ти го пречупваш през своя свят и му биеш една контра. Помисли над следното - животът е лимитиран, младостта също. Те свършват. Може да свършат във всеки момент. Дали те е страх или не, дали те е срам или не - животът и времето текат. Всеки го е страх. Всеки го е срам. Мен кво мислиш - че не ме е било страх и срам. Било ме е. И още ме е. Но за да ям мед, се опитвам да ги преодолявам както мога. Даже на едно място ти споделих, че ми трепереше ръката веднъж като исках да хвана една девойка за ръката. Ама тва е - страх и срам трябва да се преодоляват. То и затова в природата обират каймака най-силните и смелите. Аз изобщо не съм нито най-силен, нито най-смел. Но съм се борил и продължавам да се боря. И като преодолееш някакъв страх - получаваш от живота награда. А ти искаш награда и оргазми, ама да си седиш сгушена до камината. НЕ СТАВА!!! То затова и са тези всичките мантри - излез от комфортната си зона. Не съм почитател на модерните мантри за непрекъснато самоусъвръшенстване. АМА...в някои случаи като твоя - те биха свършили в началото работа. Приеми го като тест на волята и характера ти. Ти имаш ли характер. Имаш ли воля. Ами тествай ги. Иначе ще си страхливка. Излез и сграбчи живота. Изложи се. Изложи се и продължи. Така се калява да си силен. Изложи се пак.

Сега - не казвам да излезеш гола на улицата, че да се изложиш. В тва няма смисъл. Но има смисъл да рискуваш да се изложиш, за да получиш това, което искаш. А ти искаш близост с човек. Интимна близост. За това трябват топки, че може да не се получи. Че може 1 човек да те отхвърли, 2ри, 3ти. Ама все на 10тия ще намериш отвръщане на твоите желания.

Също трябва и смелост да го скъсаш тоя химен. Физически. Не ми се е случвало, щото съм мъж, ама трябва да стиснеш зъби. Няма как. Ако искаш да живееш като жив организъм, ще трябва да приемеш това, което природата ни е дала. Тя ти е дала химен и целта му е да бъде скъсан. Няма шест пет. Тва е.

Ако искаш. Иначе може цял живот да си пишеш нови и нови теми. Да пишеш в темите за врачки. Видях че там пишеш - кога ще срещна любимия. Няма врачка, която да ти помогне. Трябва малко смелост.

# 47
  • Мнения: 7 416
Такива съмнения щяха да са нормални, ако беше 15-16 годишна. На 27 трябва да знаеш на кой бряг седиш. Приеми се такава, каквато се, няма нужда нас да ни убеждаваш в каквото и да е. Още от предната ти тема ми беше ясно за какво става дума. Потърси специализирана помощ спешно!

# 48
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Нищо не разбрах, ама май и ти самата не се разбираш.
Първо намери себе си и разбери какво искаш, какво харесваш.
Не харесвала жени, ама към тази имала чувства. А ся, де.
Разбирам, че обществото е голяма спънка за хората с различна ориентация, някои така и не излизат на светло, подтискайки цял живот това, което са от страх да не бъдат съдени от обществото и отритнати от близки и роднини, но в крайна сметка човек се ражда такъв и дали някой ще те приеме или не си е негов проблем, но не и твой.

Последна редакция: ср, 03 авг 2022, 14:58 от VickyTaylor

# 49
  • Мнения: 1 177
Kaktuzz, що хора "излъга" да ти пишат в предната тема за девствеността. Сега - пускаш нова. Явно ползваш форума като безплатен психолог.
Ти да не се окажеш накрая Емили-то с тротинетката?

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 037
...
Ти да не се окажеш накрая Емили-то с тротинетката?

Joy

Значи преди 10 години въпросната жена тръгва да те целува, ти обаче се отдръпваш . Сега би ли се отдръпнала ако се случи подобна ситуация и какви точно чувства изпитваш към нея ?

Иначе жената ако е гей или би е нормално да не желае да те вижда, вероятно се е почувствала подведена. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 96
Не бих се отдръпнала. Не искаше да ме вижда не защото се почувства подведена, а защото разликата във възръсттаа ни е 11 г.
Влекат ме мъже, но за 10 г. и преди това не съм срещнала човека на, когото да се отдам. Искам семейство с мъж и деца. Но обичам съответното момиче и ако и тя има чувства бих искала да знам и да поизживеем някои и друг миг заедно.

# 52
  • Мнения: 1 522
Ами ако си запазиш поведението, няма и да го срещнеш. Живееш в няква илюзия. Еми всяка иска принца от приказките с руса коса. Но живееш в реалния живот. Ще дойде пич - с някои хубави и някои лоши неща. Трябва да намериш такъв и да не се фокусираш толкова върху кусурите. КАжи какви са ти критериите? Защо отряза оня пич? Може би искаш нереални неща. Не го ли разбираш. Колко пъти ти го написаха.

# 53
  • Мнения: 18 333
Харесваш идеята за семейство с мъж, но не си имала нищо с конкретен мъж.
Викаш, готини хора са мъжете, само дето не ти трепва нищо от никой. Ясно, ясно...

# 54
  • Мнения: 9 790
Т.е. искаш семейство с мъж, евентуално дете, ама дотогава можеш да се плющиш с жени, защото ги обичаш?? Т.е една конкретна жена.. Добреееееее

# 55
  • Мнения: 96
От последния. А не от никой. Какво пък ти е ясно толкова като не ме познаваш. Не искам нереални руси принцове но и не мога със всеки

# 56
  • Мнения: 1 522
Ама не каза следното - за десети път питам :

- що го резна
- какви са ти критериите

щото само бла-бла. Нищо конкретно. Дай критериите, да намерим пича и да се успокоим всички. Какво искаш?

# 57
  • Мнения: 96
Защото 1. физически не ме привлича и 2. имаме различни интереси - той няма образование и не иска да има.
Нямам установени критерий - но искам да ме привлича - не е нужно да е секссимвол,но на мен да ми харесва и да иска да се развива в дадена област и кариера

# 58
  • Мнения: 1 522
Е тук идва онова с ранговете дето ти го говорех. Не само той трябва да е привлекателен за теб, но и ти трябва да си привлекателна за него. И колкото по-привлекателен е един човек, толкова критериите му са по-високи - защото има по-голям избор. С две думи - всички са привлечение от Брад Пит...ама за да те иска и той, трябва да изглеждаш като Анджелина Джоли. Това надявам се го осъзнаваш. Плюс - това че си девствена на тази възраст доста стряска мъжете - честно. Така че би било добре малко да си снижиш критериите в началото. Докато малко опит придобиеш. Затова ти и казах да направиш няколко забивки за една вечер в дискотека.

Като цяло всичко, което ти казвам - не съм го писал ей така случайно. Мислил съм го преди това. Ама ...

# 59
  • Мнения: 18 333
Да, мъж не може да се намери, ама жена се намери... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт