Моля за съвет, да задържа ли второто бебе или да направя аборт

  • 7 245
  • 159
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Къде намираш такива мъже, да не са от някой етнос, дето държи жените затворени  вкъщи, и само мъжете са хора?
  
Да от една и съща етнос са. При тях е така, както виждам и жените на братовчедите му също не излизат, само с мъжете си и децата излизат. Ама аз в началото съм му разказвала, как е било с бившият ми, какво се е случило между нас, че не искам бебе, което ще живее пак без баща, всичко съм му споделяла. И той ми казваше (той попринцип работи 8 часова работа) като имам време да излизам, обичам да прекарвам време със семейството си (както казах и той си има две дечица и е минал все пак през този път).  Вчера също се опитах да му кажа, че което той прави мисля, че е грешно и че искам да излизаме заедно, но каква ще е ползата, от това което говоря да ме разбере незнам, затова наистина съм адски объркана. Иначе със сина ми както казах се държи много добре.

# 16
  • София
  • Мнения: 28 564
Въобще не бих се занимавала с мъж, който си мисли, че може да ме пуска някъде. Да раждам от такъв - абсурд.

# 17
  • Мнения: 6 131
А ти от същия етнос ли си?
Или само си падаш по тази боя?
И в двата случая малко на циганска работа ми мяза твоето, така че и да го оставиш, и да го махнеш след няколко години ще си пак в същото положение докато не се научиш първо да мислиш с главата си..

# 18
  • Мнения: 3 250
Боже, спряла хапчетата.
Направо са питам - цигани ли сте?
Какви са тези връзки с бременност една след друга?
Гледай си живота - ти дете имаш, той пък две.
Предната булка защо не е с него?

# 19
  • Мнения: 2 495
Вие и сега имате 3 общи деца, как се решавате на четвърто? Децата не  са само малки, сладки бебенца, има много грижи, ядове, финансов разход. Виждаш и с колко проблеми трябва човек да се справя в чуждата страна. Постъпила си напълно безхаберно да спираш хапчетата. Но вече си бременна и трябва да взимаш решение. Насочете усилията си да отгледате вече наличните деца и да си закрепите собствения живот.

# 20
  • Мнения: 1 580
Няма никакво значение кой от какъв етнос е. Явно е, че на жената светят лампите и ги вижда.
Не бих родила детето, а ако решиш за аборт в Германия -действай по-бързо с прегледите и бумащината от документи.

# 21
  • Мнения: 11
А ти от същия етнос ли си?
Или само си падаш по тази боя?
И в двата случая малко на циганска работа ми мяза твоето, така че и да го оставиш, и да го махнеш след няколко години ще си пак в същото положение докато не се научиш първо да мислиш с главата си..

Аз не съм от техния етнос, аз съм туркиня, не съм деляла хора изобщо. Но наистина сега, което виждам това с жените на братовчедите, къде казах също, че излизат само с мъжете си и децата си много ме очарова. Както и той ми го каза, че не трябва да излизам в късни часове, оффф незнам… в началото не беше беше така сега много се обърках…

Последна редакция: пн, 08 авг 2022, 10:56 от Не се сърди, човече

# 22
  • Мнения: X
Съжалявам, но си била много глупава и наивна. Съгласна съм с Вики Тейлър. Никакво раждане от този, не знам как би искала да размножиш тоя човек.

Само като ми каже “ако още един път еди си какво, не се прибирай”, аз наистина няма да се прибера! Ще си сменя и телефона, ще го блокирам отвсякъде и да забрави за мен!

Не знам как седи въпросът с абортите в Германия, в България е лесно. Съветвам те да побързаш, преди да е станало твърде късно.

# 23
  • Мнения: 40 908
За аборта ти си решаваш, макар че с майка като теб аз лично бих препоръчала да не раждаш пак и да го напуснеш. Защото има една приказка "кой каквото сам си направи друг не може да му го направи". Първо, явно не умееш да си избираш мъжете. Второ какво значи "разбрах, че съм бременна"? Ми не се ли пазиш по дяволите?
И изобщо зарежи го този (освен ако не те влече към такава среда), гледай си едното дете и осмисли по-добре живота си и критериите за мъж и за връзка.

# 24
  • Мнения: 12 770
Извиняваай, че ще го кажа, но от миналата година секс без предпазване, а сега започваш да мислиш не е ли рано и дали той е мъжът.
Това в скоби. Ти работиш ли? Ако той те издържа, ясно защо те разглежда като негова собственост и си мисли, че само той има права, а ти имаш задължения.

Според мен, прекрати бременността и отношенията с този мъж. Хвани се на работа, гледай си детето и не бързай да хващаш трети мъж от все същия етнос.

Но ако за теб е нормално да си домакиня и да си седиш вкъщи, пък той да носи парите - тогава няма да е приемливо да се окачиш на врата на вашите. Тогава стой си с този, съобразявай се с правилата му, че да не би да те изгони, както те е заплашил.

# 25
  • Мнения: 21 450
А ти от същия етнос ли си?
Или само си падаш по тази боя?
И в двата случая малко на циганска работа ми мяза твоето, така че и да го оставиш, и да го махнеш след няколко години ще си пак в същото положение докато не се научиш първо да мислиш с главата си..
Аз не съм от техния етнос, аз съм туркиня, не съм деляла хора изобщо. Но наистина сега, което виждам това с жените на братовчедите, къде казах също, че излизат само с мъжете си и децата си много ме очарова. Както и той ми го каза, че не трябва да излизам в късни часове, оффф незнам… в началото не беше беше така сега много се обърках…

Виж сега, ти си съвсем млада жена още и аз те разбирам, че за тебе излизанията като развлечение са много важни, но трябва да осъзнаеш, че не е там работата, а в отношението на мъжа който се държи, като че ли си му собственост и може да ти нарежда какво да правиш под страх от изгонване. И докато ако сега те изгони, ще отидеш у сестра си, ако си с малко бебе и свързана с него ще бъдеш много по- зависима.

Не става ясно също така, ти работиш ли, имаш ли намерение да се развиваш, като си намериш примерно хубава и добре платена работа, или си представяш да си намериш мъж, който да те издържа с децата ви  и да е добър - в смисъл да те пуска да излизаш, както той си излиза. Поне това видях, че си изразила като желание към него.

Сега като си вече бременна трябва бързо да вземеш решение, затова ти пожелавам успех каквото и да решиш.

# 26
  • Мнения: 11
Извиняваай, че ще го кажа, но от миналата година секс без предпазване, а сега започваш да мислиш не е ли рано и дали той е мъжът.

Както казах той много искаше от самото начало, а аз не чак толкова. А и споменах, че в началото ми беше казал, че като има свободно време иска да го прекара със семейството си, мислех си, че не е като бившият ми мъж, защото както казах съм му споделяла какво съм преживяла и какво не искам пак да се случва и мислех, че ме разбира. Но реалността ми показва, че това което каза и това, което прави сега не е едно и също и затова сега се притеснявам и съм объркана незнам как ако постъпя ще е по-добре…

Последна редакция: пн, 08 авг 2022, 10:56 от Не се сърди, човече

# 27
  • Мнения: 11 566
Ти си на 25, а той? В коя седмица си?

# 28
  • София
  • Мнения: 28 564
Той показва съвсем ясно истинското си лице, ти още се чудиш... Явно чакаш някой в темата да ти каже, че всичко е точно и отношението на мъжа е съвсем нормално.

# 29
  • Мнения: 11
Не става ясно също така, ти работиш ли, имаш ли намерение да се развиваш, като си намериш примерно хубава и добре платена работа, или си представяш да си намериш мъж, който да те издържа с децата ви  и да е добър - в смисъл да те пуска да излизаш, както той си излиза. Поне това видях, че си изразила като желание към него.
В момента не работя, ходех на курс по немски и той приключи скоро. Попринцип да искам да се развия да си имам професия и също да не бъда зависима от някого. Но както казах той още от самото начало иска да си имаме бебче и накрая се съгласих спрях да пия хапчетата. На курс си ходех, но както казах да излизам сес Сетра ми или с приятелка или сама за него няма как да стане това…. А желанието ми такова, защото той дори изобщо не ме пита дали да излиза, а аз дори нямам лукса да излаза със сестра ми до 23ч….

Ти си на 25, а той? В коя седмица си?
Аз съм на 27г. , сега съм в 8 гестационна седмица.

Последна редакция: пн, 08 авг 2022, 10:57 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт