Смешки от форума 39

  • 83 150
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 262
Като си млад и прост това нещо не може да го осъзнаеш. После ставаш стар и умен, и тогава ти светва лампата с набутването. Още повече като удъртееш - хептен никаква лампа не светва и ти е прекрасно. Важното е само да има папу и тоалетната да е на една ръка разстояние.

# 61
  • Мнения: 41 665
Като си млад и прост това нещо не може да го осъзнаеш. После ставаш стар и умен, и тогава ти светва лампата с набутването. Още повече като удъртвеш - хептен никаква лампа не светва и ти е прекрасно. Важното е само да има папу и тоалетната да е на една ръка разстояние.

Като млад хормоните крещят много силно. Особено при мъжете, които са готови да се правят на маймуни за да изчукат нещо и после да съжаляват. А и тогава жаждата за секс е по-силна и като се награбят сексът е повече (но не непременно по-добър) и поне някак не изглежда толкова безсмислено, ако кръшкането е няколко часа.

# 62
  • Мнения: 25 824
Аз също не го разбирам това с любовника/любовницата. Рационално погледнато от тях няма никаква полза:
- отнемат време;
- отнемат пари (това за мъжете основно);
- живееш в стрес да не те хванат;
- живееш в стрес да не пипнеш някоя болест;
- стрес да не се случи забременяване;
- изморително е все да организираш разни комбинации.
В същото време сексът си е все същият, а и в края на краищата колко пък е един секс? За колко минути тръпка и кеф колко лишения. Виж, инцидентното еднократно изкръшкване повече му хващам смисъла, но да имаш любовник, си е паралелен брак???
Остава обяснението, че любовникът/любовницата не са рационално и премислено нещо, а резултат от потискане на мозъчната функция от хормони, его, страхове, амбиции, ловен инстинкт и прочее.

Е, нали точно стресът ги привлича, адреналинът. Кой както може да си го достави – някои с екстремни спортове, други с изневери, трети и с двете...

Това, че ощетяват семействата и децата си, не ги вълнува. Толкова и държат на тях. Важното е да си начешат егото и сърбежите.

# 63
  • Мнения: 3 488
Сигурно по навик.....

Аз пък едно се чудя на изневеряващите....Откъде имат време....и сили?!?!
Познавам един, дето има жена, любовница, и чат пат нещо странично му се случва с разни жени...
Но не човек, който работи от 8 до 5, и в 6 да си е вкъщи. За децата - детегледачка, за къщата - фирма за почистване.
Доколкото знам всяка зима и лято се ходи на почивка и с жената, и с любовницата.
Талант!

Едновременно ли?

# 64
  • Мнения: 1 436
Цитат
С местни упойки повече проблеми съм имала, а по време на секциото ми стана адски зле от спиналната. Биха ми още нещо, че да се успокоят нещата и накрая бях толкова дрогирана, че като ми показаха бебето го загледах и им викам "Много е хубаво! На кого е?"

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 1 295
Това ми напомни за позната, която в същото състояние, но докато изкарвали бебето от нея се развикала "Докторе, докторе! Коса има ли?" 😀

# 66
  • Мнения: 2 262
Цитат
...накрая бях толкова дрогирана, че като ми показаха бебето го загледах и им викам "Много е хубаво! На кого е?"
Аз, ако бях доктора - щях да и кажа "На комшията".

# 67
  • Мнения: 29 917
А мен толкова ме беше страх да не ми го сменят в родилното, че като проплака и аз почнах да викам - Искам да го видя. И те - чакай за го измием и повием, а аз .....Нееее, искам да си видя бебетоооо....... Като ми го показаха, и аз се кокоря да го запомня, че да не ми го сменят....хахахха (абе, луди бременелски хормони, ама......)

# 68
  • София
  • Мнения: 9 716
Аз пък имах притеснение, че ще объркам бебето си когато ги изкарват в креватчетата да ги храним и ще отмъкна чуждо бебе , защото изключае 1-2 бебета с много коса, другите бяха почти еднакви докато не ги огледаш по-хубаво. Та много внимателно гледах номерчето на ръката. 1-2 изнервени родилки ми се озъбиха докато гледах номерчето : "това е моето бебе".

# 69
  • Мнения: 29 917
Нашите ни ги дадоха още на следващия ден да стоят при нас, така че нямаше шанс да взема чуждо. А и моят беше с едни големи бузи, така че си го познавах....Grin

# 70
  • София
  • Мнения: 9 716
Племенницата ми се роди с големи бузи. Когато баща й отишъл за пръв път да я види, персоналът още не го е бил виждал, но се досетили чий татко е заради ... бузите. 😊

# 71
  • Мнения: 1 436
Сладко описано
Цитат
Аз веднъж съм пробвала тоз (райски) газ… прпаднах на секунадата😅🤭Пишман наркоманка съм😅
Тъкмо навлизаха и бяхме на откриване на дискотека на един приятел, гледам младите нещо опъват там, питах кво викат ми весело е, чакай рекох да пробвам да съм запозната един вид,😅🤭 и се свестих на земята ММ беше в потрес, как може вика бе?! Голяма жена да се търкаляш тука, не усетих смешния ефект де:) Аз съм с ниско кръвно не ми понася явно. Хуабвото е че голямата беше с нас и така се уплаши, че сега не би се навила да пробва! Дет се вика за децата се жертвах😅🤭🤭🤭🤭 и един опит с трева има пак подобен, та не са за мен тез екстри:) ще си пия само🤭🤪

# 72
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 585
Цитат
Майка ми се връща в обедна почивка в къщи  и за да измие чинията си от обяда но се намокри облича моя пеньоар. Мие си тя чинията  и получава яко потупване по дупето. А той мъжа ми се върнал и минавайки през бокса решил да се позакачи с жена си ?????? Щото фигурите почти еднакви, пеньоара ....ами той на жена му.

# 73
  • Мнения: 1 436
Става въпрос за различните семейни бюджети-общи, разделени и т. Н.,  по-важното обаче е как да си докараш увеличение на джобните хехе
Цитат
.....
  При наши приятели изцяло жената държи парите и отпуска джобни на мъжа си всеки ден, кеш, като на дете. Тя по принцип печели много повече от него, но не е това причината. Той е много широкопръст, въобще няма отношение към парите, колкото има, за ден може да ги похарчи. Но си има много други качества човекът. Разбрали са се неговата заплата да отива почти изцяло по кредити и сметки. За останалото, нейната. И са си добре и много се обичат и разбират. Той дори се шегува, че когато сексът е бил много добър, на сутринта му давала повече джобни Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 436
След покана от съфорумка да се покаже облечена в новите придобивки,  с приятна самоирония:
Цитат
Да бе, да си развалям имиджа 🤣. Представи си кюфтак, с привкус на американска пенсионера, но с по-малко пари 🤣.

Общи условия

Активация на акаунт