Смешки от форума 39

  • 83 203
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 365
Е, ясно... То и аз мога да се оплача от шумен климатик на съседи - под нас, над нас... Но каквото такова 🙄 като цяло малко хора мислят да не пречат на околните....

# 751
  • Мнения: 2 343
Тук обикновенно на офис сградите в кюбикъл зоните термостатите са заковани на една температура, няма достъп до тях - някой да си намества нагоре надолу температурата. И ако има 30 жени там, почти винаги има пет дето им е топло, пет дето им е студено, пет дето не им пука и другите редуват един час къс ръкав, един час жилетка. Но поддръжката стават луди от обаждания "Може ли два градуса нагоре... може ли един градус по-студено... много духа... хич не духа...".
Един колега от две години има идея, но не го чуват - Всички жени от 20 до 30 на първия етаж, от 30 до 40 на втория, от 40 до 55 на третия и от 55 нагоре на четвъртия. Всички слаби в ляво, дебелите в дясно. И това ще реши 90 процента от оплакванията с температурите.
Но не го слушат. Пък и ще е малко трудно да го обясни на дебелите. А тука има мнооооого дебели.

# 752
  • Мнения: 13 913
От две такива на последната ми работа се бях стреснала какво става с мен... Започнах там в началото на лятото, тъкмо станало доволно топло навън. Едната решава че е горещо и набримчва климатика така че ще отвее всички вече. Не съм зиморничава, но хладничко ставаше действително. Другата след малко решава че е прекалено студено, изключва климатика, че отваря и вратата към жегата навън. И двете са ми извън полезрението и не ги виждам какви ги вършат, аз само усещам ту студ, ту жега... по много пъти за деня. Егати, рано ми е за такива вълни, не съм баш за менопауза още! Колежката до мен като се оплаках, се изхили и ме успокои че не е от мен ами еди кои си две хубавици го правят това Grinning
Криех им дистанционното за климатика по някое време, ами го смениха и новото беше много голямо да го мушна в джоб незабелязано...

# 753
  • Мнения: 6 542
Зимата на 18 градуса сме добре облечени, с дълго ръкавче, с жилетчица, че и с пуловерче по зиморничевите.
Лятото като обуем сандалите и тънките блузки, и като надънят климатика на 18 градуса... И чакат да се кефиш колко е прохладно.
Thinking

# 754
  • Мнения: 2 352
За успокоение, мъжа ми работи във фирма с предимно мъже и там е споделял, че има такива. На един му е горещо, на друг студено, един не искал климатик щото било вредно, ама да не ставало течение. Всеки луд с номера си.

# 755

Общи условия

Активация на акаунт