Пъзели 45: "Ку-ку и приятели"

  • 23 471
  • 754
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 252
Наредих Слънчогледите. Прекрасен пъзел.
Благодаря ти Vese.Vese и бързо възстановяване, че много пъзели те чакат.

Ще изчакам Happy eyes да се прибере от отпуска и го предавам.

# 676
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Весе, от все сърце ти пожелавам бързо възстановяване! 😘
И на мен така ми се струваше, че хората редят пъзелите за Пъзелмания до откат.

# 677
  • Русе
  • Мнения: 1 007
Мона Лиза,прекрасна е Джо:heart:Даже и в студа продължава да се усмихва,като истински герой
Весе,бързо възстановяване ти желая. Дано всичко лошо е зад гърба ти.
Това с предварителното редене на пъзели,които участват в състезанието е много некоректно.Спопед мен трябва да се дават пъзели,които не са налични в продажба.Тогава играта ще е честна.
Neita, много е хубав този пъзел. Интересно ми беше да прочета информацията за художника.
Аз днес се скапах. Изпекох и обелих 17кг.червени чушки.
Утре си планувам Еди малък 500ч.за старт на седмицата

Пиша от телефона и нещо те мога да подчертая имената.
Извинявам се Flowers Hibiscus

# 678
  • София
  • Мнения: 1 930
Весе бързо възстановяване, дано да са зад гърба болежките.
Мона Лиза Джо е разкошна, ще тръгва ли на училище?
Аз още 2-3 дни няма да редя да поизхвърля стаята на децата за да са готови за новата учебна година и ще наваксам. Трябва да снимам пъзелите за продажба да освободя малко място.

# 679
  • Мнения: 6 930
О, Весе, оправяй се, че те чакаме Hug

Floral Reflections
500 части
Ravensburger

Вече и със снимка Satisfied Метнах го пак с надеждата да сваля от времето. Е, свалих, но не колкото ми се искаше. Предния път беше за час и 9 минути, този път се надявах да падна под час, но не се получи - час и 4 минути.
За пъзелманията вече се въздържам от коментар, защото имам чувството, че нищо не е такова, каквото ми изглежда на мен Smile Но са ми изпратили пъзела, днес сигурно ще го донесат, само дето няма да съм в офиса да го взема.

# 680
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Евето, да, тръгва на училище и направо съм в ступор. Много ме е страх.

Бухтичка, аз се сетих най-лесния вариант да се подготви човек, просто си купува два билета за един час и отваря единия пакет и реди до откат. Определено ще се класира и ще му излезе по-евтино от това да купи 10 пъзела по 18 лева и да ги реди всички.

Днес ще пратя 3 пътуващи, на vartoglava, ivanita и на Бела.

# 681
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
И от мен всичко лошо да остане зад гърба ти Весе🤗
През седмицата нямах никакво време, но вчера като свърших вихренето в кухнята, "прилегнах" на канапето на морската вила😄Обичам шума на вълните.Много готин за редене, много по-лесен от Плажът.
В сряда ще ги препратя и двата към Кристинка.
А аз чакам Амебите.
Скрит текст:
На Шипка си е в реда на нещата, ама и вчера сутринта в София беше се спуснала мъгла, поне в нашия квартал, много депресиращо. 🙄

# 682
  • Варна
  • Мнения: 718
Дами, добро утро. Онази вечер се върнах от почивката, вчера цял ден реанимирах, но днес съм пушка. Ще прегледам списъка с пътуващите и от тези, които са във Варна и чакат мен, ще избера само 1. Не редя бързо, а и нали съм баба на повикване, понякога времето ми е ограничено.

# 683
  • София
  • Мнения: 2 329
Весе, бързичко да се оправяш.
Флорида, при мен е Северното сияние, само ти чакаш за него. Да взема да ти го изпратя?

# 684
  • Мнения: 6 930
Мона Лиза, мъжът ми я измисли тази схема още миналата година покрай участието ни Joy
Но като се замислиш е доста безсмислено. Даваш 50 лв. и какво получаваш насреща? Най-много да финишираш първи на квалификацията. Това е, 50 лв. за малко чест и слава. Шансът на финал да си от първите клони към 0, най-много ако все пак си добър и имаш възможности да вземеш утешителна награда и да избиеш вложението.

Последна редакция: пн, 05 сеп 2022, 10:12 от Бухтичка

# 685
  • Мнения: 4 072
Бухтичка, на финал същата работа. Само, че от самото начало играете комбина два отбора. После единия се отказва от финал. А аз съм убедена, че при внимателно отваряне на пакета, винаги можеш после да купиш нов пъзел и да го опаковаш пак така, че да е като току що пристигнал.

Последна редакция: пн, 05 сеп 2022, 13:37 от ioana_g

# 686
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Аз бях супер много впечатлена от майката и сина, които бяха на живото състезание и как наредиха пъзела като машини.

# 687
  • гр. София
  • Мнения: 1 592
Ето Цветните отражения Simple Smile. За състезание не ставам Joy

Чудесен пъзел, отраженията бяха по-лесни от самите цветя.
Весе, бързо да оздравяваш Simple Smile
Джо е усмихната и позитивна Simple Smile , мислех, че е по-малка от 7години. Успех в първи клас! Simple Smile

# 688
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Оля, тя е на 5 още, но сега ще е ПУК (предучилищна) в училище.

Изпратих всичко на всички, утре офисите на куриерите щели да работят.

# 689
  • гр. София
  • Мнения: 1 592
Не се притеснявай Джо ще се справи. Тя е позитивна, ще си намери много приятели, ще свикне с училищната среда и ще й бъде по-лесно в първи клас Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт