ДНЕВНИК - да отслабнем заедно - тема 110

  • 45 752
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 173
При мен положението е усложнено от лекарствата, които се налага да приемам. Те имат страничен ефект качване на килограми. Въпреки хранителния режим, който спазвам от 2 години, стм качила 4 кг. Има ли някой като мен и как да се справя?

# 676
  • Мнения: 1 394
Снощи бях на имен ден и съгреших с едно парче торта Гараш,но днес продължавам по режима.От два дни правя и по малко упражнения.Инче ходя доста и почти всяка вечер разхождам кучето.

# 677
  • Мнения: 14 171
Днес:
З - еспресо с мляко
О - пиле на жар, шопска салата и айрян
В - 5 кръгчета шпек салам и кюфте. Бяхме на гости, не бях гладна, че обядвах към 15 часА. Руската салата не я отразих, но бях на косъм да си гребна от вареното жито, много го обичам. Но устоях и съм много щастлива от този факт.

# 678
  • Мнения: 25 913
И аз съм доволна от съботния ден.
Закуска:  двойно еспресо и сок портикал
Обяд пропуснах, че с дъщеря ми бяхме на разходка и пих към 13ч oatmeal shaken espresso, води се 120калории според Старбъкс, ама знам ли.
Вечеря: огромна зелена салата, пролетен микс, авокадо, краставица, малко пармезан отгоре, 6-7 чери домата и две варени яйца, скини дресинг.
Активност 14 000 крачки.
Имам да наваксвам сън, но утре.

# 679
  • Мнения: 7 819
ЧНГ, девойки! Nature DizzyNature DizzyNature Dizzy
Да сме здрави, красиви и щастливи през новата година!

изчистих стратегията, сега остава да я изпълня Mr. Green
фаст в понеделник
интервално 20/4 с храна между 11h - 15h
диета: 2 дни протеинов шейк/ 2 дни пиле

за спорт и алкохол няма да се заричам, ще е според зависи
30 лицеви опори сутрин са само сигурни - правя предизвикателство

бях болна една седмица, не съм яла много,
но тия прахчета и сиропи много надуват и още няма да се тегля
вчера лунувах успешно на колдрекс Laughing

та така, от утре започвам,
цел - под 60 кг до 31.01

# 680
  • в пералнята
  • Мнения: 1 058
ЧНГ, девойки! Nature DizzyNature DizzyNature Dizzy
Да сме здрави, красиви и щастливи през новата година!

изчистих стратегията, сега остава да я изпълня Mr. Green
фаст в понеделник
интервално 20/4 с храна между 11h - 15h
диета: 2 дни протеинов шейк/ 2 дни пиле

за спорт и алкохол няма да се заричам, ще е според зависи
30 лицеви опори сутрин са само сигурни - правя предизвикателство

бях болна една седмица, не съм яла много,
но тия прахчета и сиропи много надуват и още няма да се тегля
вчера лунувах успешно на колдрекс Laughing

та така, от утре започвам,
цел - под 60 кг до 31.01
Айде и аз със същата цел като теб!
Само средствата ще са други.

# 681
  • Мнения: 7 819
споделяй, споделяй...
като умра от глад и студ да имам идеи Simple Smile

# 682
  • Мнения: 14 171
Аз цел - 60, ще си поставя догодина по това време. Joy
Сутринта се премерих, достигнала съм невиждани от мен досега висоти. Пълен ужасТ.
На вечеря сервирах на всички еклерова торта, аз дори не я опитах. И днес съм доволна от себе си. Heart Eyes

# 683
  • Мнения: 19 027
Аз не ям от това, което приготвям за другите. Просто си имам идея аз какво ще ям и само това. Другото не опитвам. Откак действам така, ми е в пъти по-лесно.

# 684
  • Мнения: 14 171
За мен си направих гъби с яйца и шопска салата, за останалите свинско с ориз. Допреди седмица щях да си кажа: "ма*ната му, ако ще и 100 кила да стана" и щях да се наям с торта като прасе. Засега съм мотивирана, че няма да опитам и хапка, защото лесно се подхлъзвам. И после не мога да се върна в режим. Затова съм доволна от себе си, че и вчера, и днес устоях на най-голямото изкушение за мен, което ми изяжда главата - захарта.

# 685
  • Мнения: 7 819
ооооо, нищо не опитвам
в събота правих качамак на ММ, възхитена съм от себе си, миришеше божествено -  200 гр качамак, 500 гр сирене, 150 гр масло
бог съм, нищо че качамак не ям
днес има зайче със зелен боб и 2 литра сок от моркови, цвекло и ябълки
фук- фук малко става, но исках да кажа, че добре си го гледам, но готвя на 6то чувство и не близвам дори за проба за сол

# 686
  • Мнения: 25 913
И аз мога на инат да не вкусвам, добре че ММ не е супер претенциозен. Благодарна съм на свеки, че не умее да готви и моя на едни пържоли на тиган се радва. Joy

# 687
  • Мнения: 19 027
У нас понякога всеки яде различно. Изкушенията са много Sad. Май най-лесно ми е да не ям денем и само да вечерям. Никога не мога да сгафя така.

# 688
  • в пералнята
  • Мнения: 1 058
Аз опитвам пък, обаче по лъжичка, толкова. Ако е някакъв сладкиш - не че се хваля, но аз съм майката, която прави най-хубавите къпкейкс, опитвам само една хапка.
Днес ще съм на кафенце и водичка до 13ч., после съм си подготвила телешко филе, което ще сложа за минута в тигана, към него карфиол на пара, басмати и една купа чери домати.
За вечеря, ще правя суши на децата, аз ще си премеря едно руло маки с краставица, и ще си изпека пилешки шишчета.
Още подсмърчам, но утре рано сутринта се връщам в залата.

# 689
  • Мнения: 14 171
А, за пробване дали е готово ястието или как съм го докарала на вкус и аз не опитвам. Знам си, че всичко е точно. Joy Joy Но съм много стръвна и такива "благинки" като торта, варено жито, еле пък крем карамел, много ме изкушават. И в главата ми веднага пристига подхлъзващата мисъл: "опитай, една хапка само, няма да го изядеш цялото". Но тренирам волята си и засега устоявам на грешните помисли. Joy
Само човек, зависим от сладките храни, може да ме разбере. Както алкохоликът се учи да остави пиенето, така съм аз в момента със захарта. Случвало се е да не ям нищо солено или готвено, а да изкарам деня на сладки неща. Може да е една вафла, но трябва да имам изядено и нещо сладичко през деня. Откакто захванах този режим, ми прави впечатление, че не само не съм постоянно гладна, но и за обяд огладнявам късно. Даже вчера едва в пет часа хапнах, защото закуските ги пропускам. Не е умишлено, просто не ми се яде. Страхувах се почивните дни да не оплескам всичко, но се справих. Дано да е така и занапред, че иначе здравословно ще го закъсам.
Така съм прекалила с преяждане на въглехидратна храна и килограмите са се качили още, че вече седмица не мога да се отводня. По халката познавам какво е положението, а от един месец е трагично, не мога да я сваля. Но ще се случат нещата, важното е да следвам пътя, който "поех" преди седмица. Мотото ми е - нова година, ново тяло. Joy
Лека седмица, момичета! Стриктни режими и свалени килограми пожелавам!

Общи условия

Активация на акаунт