Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 10

  • 52 845
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 38
Знаят я естествено, те я стимулират и не я забраняват. Веднъж поръчах една раница, която още не беше изпратена, когато намалиха цената. Обадих се да питам - мога ли да откажа поръчката - не можело. Питах могат ли тогава да ми намалят цената - не можело. Казаха ми - не взимайте пратката и поръчайте раницата наново. Е? Това и направих, раницата не беше предварително платена, доколкото помня.

В случая на потребителката е грешка, защото хич не са пунктуални меко казано.

Е ясно е, че така ще ви отговорят, какво друго биха могли да кажат. Но всеки търговец си гледа печалбата, и ако не е добра, взима мерки. Спирането на смс-те е една мярка. Просто чета в този форум за практики да се правят отделни поръчки и да се пращат на различни адреси, за да не ги обединят от About you, практики да се връщат по няколко пъти артикули от една поръчка, защото се чакат по-евтини артикули. На мен лично такива номера не биха ми харесали хич, ако съм търговец.

# 46
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 275
Ако си дребен търговец няма да ти харесат, но Абаут ю не е такъв и винаги е на печалба. Пак казвам - изобщо не ги интересуват подобни неща, те са нормални и очаквани.

# 47
  • Мнения: 47 981
Някои сайтове директно имат политика на ценова защита, за такива случаи

# 48
  • Мнения: 2 735
Грешно са отбелязали, да🙂
Няма нищо тенденциозно.
После им се ядосваме, че  ни губят времето, те са си на работа и не ги грее

Сайта си е един вид борса, колкото по-успешни покупки направи клиента, ще се връща за още и още,  за тях е оборот и печалба.

# 49
  • Мнения: 10 374
Аз лично не правя такива номера, защото не ми се разправя с връщания. Купувам каквото ми трябва, връщам ако не съм улучила размер или имам някакъв друг проблем. Все пак не винаги от снимката придобиваш пълна представа за продукта.
Но съм абсолютно убедена, че това не е наш патент, правят го по цял свят. Едно време се носеха легенди за номерата на поляците в Германия.

# 50
  • Мнения: X
Само, ако знаете колко са нагли чужденците като клиенти... Нас с мед да ни намаже човек, щото сме учени да уважаваме и отсрещната страна, на която обикновено не и пука за нас, както и да не прекаляваме. Е, навсякъде има и безочливи хора...

# 51
  • Мнения: 1 378
Политиката на безпричинно връщане, дори и на използвани продукти (според спецификата разбира се) съществуваше и се прилагаше без какъвто и да е срам в Америка преди 10-12 години като ходих на бригади и то във физически магазини. Тогава аз бях изключително впечатлена, защото тука изобщо бяхме на светлинни години от това.
С чуждите марки и магазини малко по малко и тук започна....време беше!
Така че със сигурност не е просто българска черта!
А всеки търговец предлагащ тези услуги, особено от техния мащаб, със сигурност има достъчно добър екип, който е пресметнал всички тези рискове, за да предлага тези услуги!
Какво значение има дали аз ще поръчам две неща по 5 лв. в две поръчки, или аз ще поръчам едно, а моята приятелка още едно за същата сума? Те нали пак ще има същия разход? Все тая им е дали пращат 20 поръчки на мен или 20 на 20 различни души.

# 52
  • Мнения: 2 735
Не става въпрос за наглост или каквото там,  след като в рамките на дни търговец предлага по-евтино вече закупена стока и всичко е в срок и по регламент, който сметне, че му е изгодно да се възползва.

Парите не са шума по дърветата, че да падат отгоре.

# 53
  • Мнения: 1 965
Една девойка консултирам за about you, ама тя няма банкова сметка. Може ли да се връщат пари по сметка на друг човек, не на същото име, както е регистриран профила. Да си направи нейн профил момичето, пък при връщания парите да отиват в сметката на майка й.

# 54
  • София
  • Мнения: 13 141
Една девойка консултирам за about you, ама тя няма банкова сметка. Може ли да се връщат пари по сметка на друг човек, не на същото име, както е регистриран профила. Да си направи нейн профил момичето, пък при връщания парите да отиват в сметката на майка й.
Няма проблем. В профила на дъщеря ми сме писали сметката на баща ѝ. Идват паричките. Wink

# 55
  • Мнения: 63
Здравейте,ако някоя от вас си е поръчвала Бугати бихте ли ми казали дали си отговарят?Маратонки ме интересуват по специално🤔Благодаря предварително!

# 56
  • София
  • Мнения: 425
Здравейте,ако някоя от вас си е поръчвала Бугати бихте ли ми казали дали си отговарят?Маратонки ме интересуват по специално🤔Благодаря предварително!
Здравейте,
Аз взех ето този модел и ми е точен като номер:
https://www.aboutyou.bg/p/bugatti/niski-maratonki-tia-8041570

# 57
  • Мнения: 1 600
Убиват всякакво настроение за пазарене. Мислех да купя сутиени, а те един по един са им махнали намаление, май, много евтино им се стори с допълнителната 30% отстъпка че ги дават. Успях да поръчам един, но този, който исках най-много, уви...

Исках рокля, по-точно две, но преди да приключа поръчката вдигнаха им цените, и резултатът вече не беше толкова примамлив.

На пуловерите пък въобще са им махнали намаленията, докато разглеждах, какво има.

Гледах и аз едни маратонки Бугати, но не ме хванаха. Поръчах 2 чифта Фила, а за тях пък не се сетих да питам, дали отговарят размерите.

# 58
  • Мнения: 2 880
И аз съм капо за втора седмица, а имам доста набелязани неща, които така и не успявам да си харесам, защото или са скъпи или няма моят номер...а така ми се поръчваше

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Здравейте, имате ли идея кецките на TOMMY HILFIGER дали си отговарят на номерат или да уголемени ?
Моделите, които съм пробвала бяха умалени нося 38, взех 39
+1

Общи условия

Активация на акаунт