Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 10

  • 52 893
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20 174
Няма ли кодове?
Пробвах ivomila15 но е изтекъл.

# 31
  • Мнения: 1 378
Ох тая краста нз кога ще спре....дано няма намаления днес Rage
Поръчах пак едни ботуши https://www.aboutyou.bg/p/pepe-jeans/botushi-bettle-rain-7162610
Последна бройка, моя размер, имах и код за още 20%....направо от снощи ми се молеха Laughing За мое успокоение ги преспах една вечер и днес вече нямаше накъде Satisfied

# 32
  • Мнения: 733
Пуснаха екстра намаление, но не каквото очаквах Joy каквото искам не е достатъчно намалено и така
-30% допълнително на всичко в раздел Промоции

# 33
  • Мнения: 125
Много семпло 🤣 ще спестим лев

# 34
  • Мнения: 2 750
Нищо интересно днес.


Последно са ми объркали връщания, нали поръчвам по два чифта, връщам един, после по-изгодна цена и пак купувам - разменям.

Всичко надлежно им опаковам, надписвам и пак сладурите ми маркирали връщане по поръчки с изгодните цени. Писах мейл, обясних, обадих се по телефона, щели да ми отговорят, да пращали към финансов отдел за връщане на разликата. Викам кога ще си оправят грешките и ми мънкат.

Само ми правят услуга да си прочистя вещите, кутиите и обратно всяко с товарителница.

# 35
  • София
  • Мнения: 499
Здравейте, имате ли идея кецките на TOMMY HILFIGER дали си отговарят на номерат или да уголемени ?

# 36
  • Мнения: 1 970
За мъжки панталон L какво отговаря по двата вида номерации, едните са дънкови около 32, другите около 44 май?

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Желаните продукти трябва всеки ден да се отварят, нищо, че няма  специална кампания + екстра проценти.
Правят си бъзици, пускат отделни артикули и номера. Сменят промоции, уж останал един продукт.....

Вчера случайно поръчах намалено +добавих код, останал един номер. Веднага като платих вече нямаше промоция и не беше изчерпан размера.

Според мен не са бъзици, а някой останал/върнат/пробван чифт. Прави ми впечатление, че при разпродажби в този сайт масово разчистват подобни стоки.

# 38
  • Мнения: 2 496
Кода намалява и Манго, ама много скромен Stuck Out Tongue Winking Eye. Разглезиха ни.

На Томи имам няколко чифта и не мога да кажа отговарят ли си. Нося 37-38 и на Томи взимам 38. С тези номерации на марките и аз вече не знам кой номер нося, но повечето му обувки са 38 номер. С широк крак съм.

# 39
  • Мнения: 125
Здравейте, имате ли идея кецките на TOMMY HILFIGER дали си отговарят на номерат или да уголемени ?
Моделите, които съм пробвала бяха умалени нося 38, взех 39

# 40
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 311
Това е световна практика и даже на запад са много по-брутални в поръчването и връщането.

# 41
  • Мнения: 38
Това е световна практика и даже на запад са много по-брутални в поръчването и връщането.

Съгласна съм относно купуване на няколко номера, и връщане на номера, който не става. Но купуване при една цена, и връщане и купуване на същия артикул при по-ниска цена вече е съвсем друго нещо.

# 42
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 311
Защо? Точно за тази практика е виновна фирмата. Те стимулират подобно държание.

# 43
  • Мнения: 38
Защо? Точно за тази практика е виновна фирмата. Те стимулират подобно държание.

Явно не стимулират точно това, щом на дамата са й възстановили по-ниските цени. Явно много добре знаят практиките, така да се каже.

# 44
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 311
Знаят я естествено, те я стимулират и не я забраняват. Веднъж поръчах една раница, която още не беше изпратена, когато намалиха цената. Обадих се да питам - мога ли да откажа поръчката - не можело. Питах могат ли тогава да ми намалят цената - не можело. Казаха ми - не взимайте пратката и поръчайте раницата наново. Е? Това и направих, раницата не беше предварително платена, доколкото помня.

В случая на потребителката е грешка, защото хич не са пунктуални меко казано.

Общи условия

Активация на акаунт