Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 10

  • 52 875
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 600
Да, тези якета на Онли на картинката изглеждат супер, ама явно само до там. Много се изкушавах да поръчам, ама не стигнах до този момент.

# 721
  • Мнения: 20 173
Понеже ги поръчах от нов профил, за да използвам 25% намаление, сега чакам да видя кога ще ми върнат парите. В моя си профил, винаги когато нещо ми е отбелязано с връщане, пише и кога да очаквам парите, а тук сега - нищо. 🤔

# 722
  • Мнения: 1 600
От нов профил има 25% намаление? А същите ли имена, адрес и телефон използва?

# 723
  • Мнения: 20 173
Една съфорумка ми прати код за нов профил, не зная по принцип дали има за всички нови профили.
Да, използвах същите имена, адрес и телефон, само имейла беше друг.

# 724
  • Мнения: X
Lemy, харесва ми как ти стои.

# 725
  • София
  • Мнения: 9 488
Ама, моля ви се! Показвайте сега тая лилава чанта на всички! Що така сега на ЛС?! Ако ще скрит текст слагайте, ама за лилавото, така, де недейте! Joy

# 726
  • Мнения: 1 600
Joy казах на ЛС, защото напоследък оспамихме темата с тоя БС Simple Smile Да направим отделна тема за тоя сайт, може би, ще е най-удачно, ако има активно пазаруващи от него.

Копче, и ти ли си фен на лилавото? Hug Purple Heart

# 727
  • София
  • Мнения: 9 488
Joy казах на ЛС, защото напоследък оспамихме темата с тоя БС Simple Smile Да направим отделна тема за тоя сайт, може би, ще е най-удачно, ако има активно пазаруващи от него.

Копче, и ти ли си фен на лилавото? Hug Purple Heart
Хихи-хи! Мда!
Скрит текст:
Ето тази съм набелязала и гледам да не ми я отмъкнете! Smile

# 728
  • София
  • Мнения: 2 521
Ох сега и с този сайт ли ще ме зарибитее....
Много  малко ми трябваше да знаете.
Две блузи на Бети Баркли и Гери Уебър на смешни цени си отмъкнах аз.
Дъщеря ми ми казва - мамо ти откак се научи да пазаруваш онлайн и стана страшно.

Ето една пусната тема за БС открих
https://www.bg-mamma.com/?topic=1460777

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Ама, моля ви се! Показвайте сега тая лилава чанта на всички! Що така сега на ЛС?! Ако ще скрит текст слагайте, ама за лилавото, така, де недейте! Joy

А, показвам веднага- и аз като виден на лилавото


Мистик, Л размер беше - мисля, че отговаря. Правеше ме по-едра от кръста надолу,  пък нямам нужда от такова подчертаване Joy

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 40 803
То Л реално е 40-ти размер...поне според таблицата.

# 731
  • Мнения: 96
Момичета какъв е кода за първа поръчка от Абаут ю?

# 732
  • Мнения: 1 529
Аз вече се чудя дали няма да ме блокират от Aboutyou. Само поръчвам и после връщам. Нямам попадения Sad
Май единствените печеливши от мен са куриерите.

# 733

Общи условия

Активация на акаунт