Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 11

  • 41 214
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 941
Подарявам 15% за рокли от рулетката.

# 751
  • Мнения: X
И аз имам ваучери - 15 % за Tommy Jeans и 15 % за Calvin Klein Jeans . Aко на някой му трябва , да пише .

# 752
  • Мнения: 906
Взех си днес поръчката с Уатсъп код.
Пуловерът е супер, мекичък, плътен, по мярка ми е, много съм доволна



С ботите малко греда.Притеснението ми беше, че няма да мога да ги обуя, май са ми дебели прасците и такъв тип боти без цип ми е проблемно обуването.Да, обаче в тези си влязох, и като размер са ми ок, обаче дясната е пробвана вече и има гънки, а и като цяло това набръчване от първо обуване не ми харесва.Ще ги връщам




Другият ми проблем е че не мога да си харесам нищо, за да си изхарча кода  за 32%, с който ме компенсираха.Набелязаните ми неща са изчерпани в мой размер, и като цяло май нищо не ми трябва.Но ще се насиля да си избера нещо, че да не изгори кода

# 753
  • Мнения: X
Чудесни са ботите, ама защо тоя зелен ластик! Достатъчен акцент щеше да е зеленото на подметката. А за гънките, ако ти харесват достатъчно и са ти удобни, за едно ходене, ще си направят гънки и на лявата, но ако не те тегли сърцето към тях - връщай!

# 754
  • Мнения: 3 924
Здравейте! Потърсих, но не виждам рулетка на сайта. Може ли линк? Благодаря!

# 755
  • Мнения: X
След като направите поръчка през приложението, рулетката се появява. Но само чрез приложението.

# 756
  • Пловдив
  • Мнения: 3 273
Със страхотни покупки да напълним и
НОВАТА ТЕМА

# 757
  • Мнения: 906
Чудесни са ботите, ама защо тоя зелен ластик! Достатъчен акцент щеше да е зеленото на подметката. А за гънките, ако ти харесват достатъчно и са ти удобни, за едно ходене, ще си направят гънки и на лявата, но ако не те тегли сърцето към тях - връщай!
Точно това че са два различни нюанса на зелено не ми харесва особено.На сайта изглеждаше по-еднакво зелено. Ще ги помисля малко, а и са естествена кожа за 77лв.В немското АЮ има само със зелено на подметката, но до нас кога ли ще стигнат..

Общи условия

Активация на акаунт