Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 10

  • 52 951
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 20 191
Тази ролетка за ваучери къде се намира в приложението? Аз нямам 🙄
Есме, за мен това за някакви номера на фирмата, защото и наскоро аз получих имейл, че якето на Навахо не са могли да ми го доставят, и са го върнали обратно към тях. А знаеш какъв беше случаят, че директно ми отказаха поръчката.

# 706
  • Мнения: 2 941
Рулетката ми се появи при завършване на поръчка.

# 707
  • Мнения: 2 499
Последният код, който публикувах все още хваща при мен за над 100лв.

# 708
  • sofia
  • Мнения: 2 261
На мен ми трябва код за 30%, но сигурно няма такова животно

# 709
  • Мнения: 1 903
Последният код, който публикувах все още хваща при мен за над 100лв.
Кой е последният код ,пропуснала сэм го 🤔🙂

# 710
  • Мнения: X
Ми върни се и си го намери! Прекалявате...

# 711
  • Мнения: X
IVALEX15 още работи.

# 712
  • Мнения: 1 600
Леми, дада, помня твоя случай. Евтини номера да не продадат якето с по-голяма отстъпка от предвиденото, според мен.

Много се ядосах и днес, върнах Рикер ботушките с ток, защото все пак ми трябва по-голям номер, а при маркирането на бар-кода излезе друго име, не моето. Е, бива ли такова нещо? Телефон,  адрес излязоха мои, но името ...

# 713
  • Мнения: 20 191
Според мен правят номера за да не получиш пратката с по-голяма отстъпка. Сигурно за да си оправят финансовото състояние......

# 714
  • Мнения: X
Те са затънали до гуша, според цитираната статия. Верно, че Есме им прави половината оборот на магазина, ама едва ли ще им оправи баланса като я прецакат с 1-2 пратки! 😃

# 715
  • Мнения: 1 776
Те на толкова измислени инфлуенсъри дават парцали за по 2 Хил, че Незнам как изобщо имат някаква печалба…
Чакам да намалят детски есенни и зимни обувки .

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Змейковица, а на роклята какво и е? Simple Smile Може ли линк?

Нищо й няма на роклята,  много е хубава даже, но ми е голяма вече (започнах да тренирам от 3 мес. и отслабнах)
Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/vero-moda/roklya-tip-riza-caitlynn-78836 … _campaign=product

Смъкни приложението сега:

https://app.adjust.com/hdfs9w4?deep_link=appaboutyou://p/vero-mo … -caitlynn-7883674
Тази е - сега е скъпа
браво за постижението! Simple Smile а отговаря ли си? Че все се чудя м/у 40 и 42 р-р...то сега няма и размери, де...

# 717
  • Мнения: 20 191
Те са затънали до гуша, според цитираната статия. Верно, че Есме им прави половината оборот на магазина, ама едва ли ще им оправи баланса като я прецакат с 1-2 пратки! 😃
Да не мислиш, че е само тя, вероятно сме много прецаканите..... 🤪
Аз върнах тези якета, нещо не ме кефят, на живо цвета е по-мрачен, а и аз съм нещо средно между двата размера. М с тънка блуза е точно по мен, но якето не е достатъчно дебело за да го нося така зимата(за мен), Л пък ми е голямо.



https://m.aboutyou.bg/p/only/zimno-palto-6954511

# 718
  • Мнения: X
Абе, пак не им се е оправил балансът!
Якетата изглеждат добре, жалко.

# 719
  • Мнения: 20 191
На живо:

Последна редакция: ср, 12 окт 2022, 14:06 от Lemy

Общи условия

Активация на акаунт