Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 10

  • 52 952
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 777
Искам покана, ако някой има да не съм по-назад 😉

От последното намаление на якета
https://m.aboutyou.bg/p/jack-jones/prehodno-yake-lock-8360225
- материята е хубава, стегната, съвсем тънка вата, дрехата е тип ветровка за времето в момента, цвета на живо е много хубав - малиново червен.
Опаковката си личи, че не е мерено и преопаковано, но все трябва да има нещо -  на ръкава с емблемата под нея бримка, над нея  дупчица - миниатюрна.
Хареса се якето и не дава да го връщам, ще търся подходяща маскировка.

Втората парка https://m.aboutyou.bg/p/jack-jones/prehodno-yake-saka-8360396 -  цвета клони към елхово зелено, хубава дължина, топла подплата за мека зима.
И тя се хареса.

# 691
  • Мнения: 2 499
Днес взех този пуловер на Tom Tailor. Бях го взела за около 33лв, но вече е изчерпан. Приятен на допир, харесва ми, все пак и малко прозира.



И тези кецове на Gant, но им се чудя. Тежки ми идват.

Излязоха ми 72лв и цената им е чудесна, но пък тежки..

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144
Момичета, налага се да върна една рокля, която закупих преди около 85 дни Innocent (сега й дойде сезонът, но не ми харесва как ми стои). Та натиснах без да искам, че заявявам връщане, за да мога да разпечатам документите, но сега не зная колко време ще отнеме на куриера да дойде и дали изобщо съм успяла да го заявя - как мога да разбера? Досега съм връщала само в офис на Еконт.

П.С. И аз имам покани за БС - онзи ден направих първа поръчка там - наградих се с една чанта естествена кожа в лилаво Innocent

# 693
  • Мнения: 2 941
Не сте заявили куриер, викате си го Вие или носите в офис.

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144


Ето това е в профила при поръчката - вчера го натиснах. Иначе и за мен е по-удобно да ида до Еконт, но да не ме изненада после и куриер

# 695
  • Мнения: 2 941
Няма да дойде куриер, с този бутон си заявявате към сайта (по-точно ги уведомявате), че ще върнете продукта, не поръчвате куриер. Ваша грижа е да организирате връщането, те само генерират документи, ако не пазите оригиналните, които са били в пратката при доставката.

# 696
  • Мнения: 1 600
Не е по темата, но змейковица, може ли линк към чантата, на лично, например? не мога да подмина нещо лилаво.

Аз имам неприятни преживявания с About you тези дни. От последните намаления, дето за около седмица бяха, чаках най-първата си поръчка (понеже тогава пуснах няколко), но тя така и не дойде, макар, че се отбелязваше, че е пусната. Днес с изненада разбрах, че е върната обратно към склада им (от приложението на Еконт). От там видях, и че имаше два неуспешни опита за доставка. Е, как става това, след като не ме уведомиха по никакъв начин. Много, ама много ме е яд. Имах там 3 чифта обувки на добри цени, които, разбира се, вече не са същите, а и номерата на тези обувки вече са изчерпани.

Имам и няколко връщания, и, днес беше краен срок да получа парите от едно от връщания. Звъня аз, и ми казват, че крайния срок е 14ти (но аз в профила имам дори отбелязано, че парите са върнати), и при тях получаването на самата пратка още не е подтвърдено. Хубава работа. Имам едно връщане, което получиха на 30 септември, а на мен ми казват, че не е така, и да чакам 24 октомври, тогава е крайният срок. После ми се извиниха, че складът е претоварен. Хубаво, ама защо ми омесиха и объркаха всичките връщания, не разбирам. Или Еконт също е виновен, не знам (след като те ми загубиха едната от пратките, вече не им вярвам).

Каквото и да е, направо ми убиват желание за пазаруване.

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 3 273
Иначе и за мен е по-удобно да ида до Еконт, но да не ме изненада после и куриер
Дори да те изненада куриер, му кажи че вече си занесла пратката в офис. Случи ми се същото с друг сайт.

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144
Благодаря ви за отговорите, момичета, както винаги сте ми супер полезни Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

Есме, за теб си мислех, когато пишех за лилавата чанта, ама нали не е от този сайт и не посмях да покажа Relieved
Ще ти пиша на ЛС.

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Змейковица, а на роклята какво и е? Simple Smile Може ли линк?

# 700
  • Мнения: 2 777
Детско  преходно яке останал размер 92, ако на някой му е добре 22,90  -  https://m.aboutyou.bg/p/name-it/zimno-yake-max-6939495

# 701
  • Мнения: 2 941
Страхотно е, много благодаря, моите момчета ще са в екстаз! 🌹 Поръчах го, да видим. Работи ли ви рулетката за ваучер в приложението, на мен ми дава грешка в момента, в който натисна бутона "начало".

Последна редакция: ср, 12 окт 2022, 09:04 от Melusine

# 702
  • Мнения: 934
Здравейте, ако някой има покана, би ли пратил и на мен на лично?

Чакам две преходни якета, като пристигнат, ще видя дали ще ги запазя.

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144
Змейковица, а на роклята какво и е? Simple Smile Може ли линк?

Нищо й няма на роклята,  много е хубава даже, но ми е голяма вече (започнах да тренирам от 3 мес. и отслабнах)
Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/vero-moda/roklya-tip-riza-caitlynn-78836 … _campaign=product

Смъкни приложението сега:

https://app.adjust.com/hdfs9w4?deep_link=appaboutyou://p/vero-mo … -caitlynn-7883674
Тази е - сега е скъпа

# 704
  • Мнения: 1 903
Добро утро,☕️🍫🍪код някакъв има ли?

Общи условия

Активация на акаунт