Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 10

  • 52 959
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 945
Като бях в 10-и клас (някъде 2003 май) имах гадже, който беше студент в Германия. За Коледа ми беше донесъл пухено яке на Esprit, и досега това е най-топлата връхна дреха, която съм имала. Да не говорим, че още се мотае някъде из гардероба при нашите и майка ми го носи от време на време. Вдъхновихте ме сега да разгледам и аз какво се предлага. 🌹

# 676
  • Мнения: 3 331
Аз имам обувки на Есприт и ги нося с години без да са мръднали. Не се и съмнявам, че якетата им топлят, но ми идват скъпи, за съжаление.

# 677
  • София
  • Мнения: 9 543
BestSecret предлага такива пухени якета.
Набелязала съм си това

# 678
  • Мнения: 6 992
Някой би ли ми изпратил покана за този сайт?

# 679
  • Мнения: 1 600
Г-жа Шантал, изпращам ти покана на лично Simple Smile .


Не ми хвана окото нищо от зимните якета от Бест сикрет, но си купих едно много хубаво кожено яке ( от естествена кожа) за 70 лв от там Simple Smile Цените на много неща са супер. Извинявам се за офтопик.

Снощи поръчах едни ботуши от About you, дано да ми станат този път и без да са дефектни Simple Smile
https://www.aboutyou.bg/p/marco-tozzi/botushi-s-vrazki-6960019

Последна редакция: нд, 09 окт 2022, 20:20 от Asmegin

# 680
  • Sofia
  • Мнения: 9 744
Аз имам обувки на Есприт и ги нося с години без да са мръднали. Не се и съмнявам, че якетата им топлят, но ми идват скъпи, за съжаление.

Моето пухено яке е от немския Амазон за 30 евро. Отвреме-навреме имат хубави намаления, виждам в темата за Амазон, че и на Геокс хващат якета за по 40 евро.
Тия цени в About you...по 300лв якета...имам и на Манго от намаление и сигурно още 1-2 пухени и никое не ми е струвало такива пари.

# 681
  • Sofia
  • Мнения: 2 497
Някой би ли ми изпратил покана за този сайт?

Ако може и на мен Simple Smile Благодаря!

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Да и моето яке Geox струваше 26 паунда от английския Амазон, ама лятото. По това време едва ли има намаление на зимни стоки.
Толкова много палта и якета имам, че 300-400 лв не бих дала за поредното, колкото и да ми хареса.

# 683
  • Мнения: 2 499
IVALEX15 - Валиден от днес за 48 часа. Дава 15% за поръчки над 100лв.

# 684
  • София
  • Мнения: 8 672
Ох, заредиха размер S от едно от якетата, които харесах(един модел, но 3 цвята ми харесваха...не е най-желаният цвят зареденото, но е ок). И въведох и кода, та смъкнах 50лв 🤣 Дано ми стане и е ок на живо.

# 685
  • Мнения: 2 888
Последните 2 поръчки ги върнах Sad
едно пухено яке за малката, но много светъл, бляскав цвят на живо като за нашия вкус...докато намеря преходно ще дойде време за зимно Sad
И едни бели уж Тамарис кецове, пък те пудра и пътуват, а ги чаках към 10 дни и си изгърмях ваучера Sad

Може ли на лс покана за BestSecret?

# 686
  • Мнения: 2 044
Получих това сако https://www.aboutyou.bg/p/tom-tailor/bleyzar-8410839, хубаво е. Купих си и същият панталон от реален магазин.

Последна редакция: вт, 11 окт 2022, 08:32 от Lady Vengeance

# 687
  • София
  • Мнения: 9 543
Цените в БС са високи на пръв поглед, защото се предлагат много хай енд марки, които ги няма по нашите географски ширини.
Скрит текст:
Low to High  сортирам винаги, когато търся в дадена категория. Интересуват ме предимно блузи с вълна и мерино, кашмир най-вече в момента. Взех си вече 2 блузки за по 66лв всяка с безплатна доставка. Кожени чанти гледам предимно. Цените се движат, както и в АЮ.  Чантата, която купих за 167лв на 7 септември, на 27 септември приблизително беше намалена на 134лв.
Обратно, блузата, която взех за 66лв, 100% вълна сега стана 85лв.

# 688
  • Мнения: 776
Здравейте! В момента колко дни е срока за връщане?

# 689

Общи условия

Активация на акаунт