Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА - какво се случва реално? - Тема 15

  • 66 388
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 867
Mollica  айде няма нужда….не знам що ми се впрегна така и ми се обясняваш даже 😁
 Каквото си искаш си прави с имота, твой си е, решения, пчелби и загуби за теб.
Хич не ми дреме кой колко наем искал, какви ремонти правил и прочие.Дадох пример реален. Мога и още примери да дам с прекалено надути наеми в момента, където след седмици ги смъкват, защото няма кой да им се навие и хора буквално им се смеят на цените.
Обаче темата за немите Варна има ли? Или да правя ако няма, че тая е за продажби и се разводнява вече.

# 61
  • Мнения: 1
Здравейте. Някой има ли достоверна информация какво се случва с разрешителното за Галерия 3? Вече имат повече от 3 месеца забавяне. Последно чух, че детската градина в близост ги е съдила нещо...
От страна на инвеститорите информацията е, че чакат становище от Енерго Про, което е трябвало да бъде издадено МАРТ месец и за което са имали 7дневен срок... 🤷‍♀️

# 62
  • Мнения: 124
Здравейте. Някой има ли достоверна информация какво се случва с разрешителното за Галерия 3? Вече имат повече от 3 месеца забавяне. Последно чух, че детската градина в близост ги е съдила нещо...
От страна на инвеститорите информацията е, че чакат становище от Енерго Про, което е трябвало да бъде издадено МАРТ месец и за което са имали 7дневен срок... 🤷‍♀️

Никаква информация и ние нямаме, ако има някой, нека да сподели.

# 63
  • Мнения: 1
https://kris-building.com/imot/%d1%83%d0%bb-%d0%b8%d0%b2%d0%b0%d … bd-1-1%d0%b0-3-5/
Здравейте, някой има ли информация за този проект на Крис Билдинг? От доста време е заградено там,но строителството все още не е започнало.

# 64
  • Мнения: 366
Варна наистина е морска столица, цените на имотите вече са като софийските, сега остава и заплатите да станат софийски Grinning Grinning Grinning

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Да питам аудиторията какво ви е мнението за Крис Билдинг? Имате ли преки впечатления като клинети на фирмата?

# 66
  • Мнения: 828
Наистина  е много трудно с наемите в момента. Няма апартаменти, наемите скочиха много.
Моя приятелка търси, трудна работа. Хазайката й вдигна наема от 500 на 800. Тя не може да си го позволи. Ясно е, че има инфлация, но нейната заплата не е мръднала и няма изгледи да мръднe. То по-добре направо да се купува.

# 67
  • Мнения: 692
Наши семейни приятели от Добрич търсят за дъщеря си двустаен в района около Денталния факултет.Наистина не могат да намерят,уж има обяви в имот бг,а повечето не са актуални.Имат  предложения от рода на 700-800,че и 900 лв.наем.
Аз си мислех,че има много апартаменти под наем,тъй като в последните години се купуваше основно за инвестиции и ,че пазарът ще се пренасити в един момент,но явно не е така.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Чудна работа, младо момиче, ами да вземе малко по-далеч и да върви. Що пък трябва да е точно до задника и, после що им били дебели задниците.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 867
Чудна работа, младо момиче, ами да вземе малко по-далеч и да върви. Що пък трябва да е точно до задника и, после що им били дебели задниците.
Съгласна съм с теб, обаче гледам моите състудентки от други градове, първата да не кажа и втората година търсят около университета, защото не познават града, а и си мислят, че ще имат занятия само в университета. Като постоят 1 година в града и го по опознаят някои смениха квартири, и по надалеч. А и конкретно за медицинския е такова тичане по целия град като излезе програмата….. ходим в ХЕИ, терапия, ректорат ….

# 70
  • Мнения: 2 007
Аз си мислех,че има много апартаменти под наем,тъй като в последните години се купуваше основно за инвестиции и ,че пазарът ще се пренасити в един момент,но явно не е така.
И аз така мислех, но преди 2 седмици момиче, което работи в агенция за имоти ми каза, че не може да си намери квартира онемях. А изискванията не са и високи. В крайна сметка съседка която я познава и можело да и се довери ( опарена преди време от наематели отказала се от рентиерството ) и предостави жилището си.
Заглеждам се вечер колко апартаменти стоят празни, а продължава да се бетонира градът с нови и нови строежи...

# 71
  • Мнения: 692
Стоят празни доста апартаменти ,защото хората се научиха да си ценят нервната система ,че по-голямата част от болестите ни са предизвикани от точно такива ядове и негативни емоции.
Не искам никой да обидя,има наистина изключително съвестни и коректни наематели,но има едни такива,които като ти влязат в жилището и после след тях,се чудиш откъде да я захващаш.Минават като тайфун буквално.....

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Ей затова си правиш сметката какво и на кого даваш под наем. Как търсиш наематели, къде и какви би привлякъл с това, което предлагаш. Когато аз съм бил наемател едно време и бях супер гнуслив си търсех чисто нови квартири и винаги имаше кастинг. И винаги избираха мен. Сам младеж, прилично изглеждащ, леко срамежлив и.т.н. Има коректни наематели, но пък и някои неща се чупят, те се чупят и съсипват в собствените ни домове също.

# 73
  • Мнения: 7
Относно Крис Билдинг, внимавайте с тях, от няколко места знам че са доста нагли в последно време и не спазват договореното. Постоянно променят условията, в някой случаи директно отказват клиенти след поет ангажимент за продажба.

# 74
  • Мнения: 742
Скоро ми се наложи да дам апартамента на приятел под наем, дори не стигнах до обява, бях споделила в коментар, че давам под наем и сами започнаха да пишат на лични съобщения хората. Търсенето в момента е голямо, наемите са високи за стандарта на Варна.

Общи условия

Активация на акаунт